רעיונות

amamk

New member
רעיונות

אני ימשיך במסורת האחידה ואנסה כל שבוע לזרוק רעיונות(לעיתים בלי קשר) אז ככה: 1)זיהוי דיבור ,זה יכול להיות נחמד ושוב,רק על קצה המזלג לא להתחיל להרחיב ומצידי שזה יהיה גם בלי קוד(רק פסדו קוד) 2)זיהוי כתב OSR,מי שהיה בטכנט על המים בטח ראה את הטבלט פיסי,אז שיפרו שם חבל על הזמן את איכות הזיהוי,שוב רק לטעום לא צריך אפילו גם קוד אלו היו רעיונות השבוע שלי מקווה שמישהו יסתכל על זה ויגיב ויעשה עם זה משהו!!!! גיא

pMax

New member
הרעיונות מצויינים

אבל לא נראה לי שאפשר להרחיב על הנושאים האלה בלי ידע מוקדם. לדוגמה- לזיהוי כתב משתמשים בדרך כלל ברשתות ניורונים. רשת ניורונים זה על קצה המזלק שיטה ליצירת בינה מלאכותית- במלים אחרות- רשת ניורונים **לומדת**, וכמה שהיא תראה יותר טקסטים שלך, ככה היא תדע יותר טוב לזהות את הכתב שלך. גם זיהוי דיבור נעשה באופן דומה (זו הסיבה לכך שהתוכנה מבקשת לשמוע אותך בפעיום הראשונות שהיא "עובדת איתך") מדובר בנושאים מורכבים מאד. אם מישהו יוכל להסביר עליהם באופן כללי בלי להכנס לפרטים (שזה אגב הרבה יותר קשה ממה שזה נשמע, כי קשה להסביר חומר כך שמצד אחד יהיה מובן ומצד שני בלי להכנס לעומק, במיוחד במקרים שדורשים פיתוחים מתמטיים וכ"ו..), ההרצאות יוכלו להיות, איך שאומרים בפה גבוהה, הרצאות מאלפות, וזה בלשון המעטה. בברכה, מקס

amamk

New member
יש בזה משהו...

אני מבין שלא נראה לך להרחיב,אבל אני לא מדבר על להרחיב אני מדבר על הטכניקות,פה ושם,מה אפשר לעשות, ומי שזה יעניין אותו שימשיך עם זה הלאה... זה הכול! חאלס גיא

y0ssi

New member
תגובה

ככה.... כל הרעיון במיפגשים האלה זה לתת רקע וגם ללמד על חידושים לא ללמד את כל הנושא.... דבר שני... העיונות של גיא אחלה... ויחד אם "ההסבר" שיבגני יכול לתת יכול לצאת אחלה מיפגש.. ואולי יהיו עוד אנשים שירצו אז בכלללל יצא אחלה...

למעלה