רכבת קלה בגוש דן

מצב
הנושא נעול.

seffic

New member
רכבת קלה בגוש דן

רכבת קלה בגוש דן
מפה של שני הקוים הראשונים, כפי שפורסם היום בעיתון הארץ. אורך הקו הראשון יהיה 22 ק"מ. הקו השני מתוכנן מבקעת אונו למרכז ת"א, ומשם לחולון ולראשל"צ. נו, שיהיה כבר!!!

reshef

New member
שאלה

רכבת קלה בגוש דן
מפה של שני הקוים הראשונים, כפי שפורסם היום בעיתון הארץ. אורך הקו הראשון יהיה 22 ק"מ. הקו השני מתוכנן מבקעת אונו למרכז ת"א, ומשם לחולון ולראשל"צ. נו, שיהיה כבר!!!
שאלה
אמורים להיות עוד קווים של רכבת תחתית (בתיכנון הראשוני) חוץ מאלה שמופיעים במפה?

alantan

New member
קווי הרכבת הקלה

שאלה
אמורים להיות עוד קווים של רכבת תחתית (בתיכנון הראשוני) חוץ מאלה שמופיעים במפה?
קווי הרכבת הקלה
קווי הרכבת המתוכננים הם: אדום - מפ"ת דרך ז´בוטיסקי, דרך פ"ת, יפו, שד´ ירושלים, בת-ים. ירוק - מראשל"צ דרך חולון למרכז ת"א. צהוב - מת"א דרך אבא הלל לרמת השרון והרצליה. סגול - מת"א לבקעת אונו, דרך אלוף שדה, תל השומר. כל הקוים (חוץ מהאדום) הם בבחינת תכנון סכמטי כלומר עדיין ללא תכנון מפורט.

ממסין

New member
עוד מפה עם שלושת המסלולים

קווי הרכבת הקלה
קווי הרכבת המתוכננים הם: אדום - מפ"ת דרך ז´בוטיסקי, דרך פ"ת, יפו, שד´ ירושלים, בת-ים. ירוק - מראשל"צ דרך חולון למרכז ת"א. צהוב - מת"א דרך אבא הלל לרמת השרון והרצליה. סגול - מת"א לבקעת אונו, דרך אלוף שדה, תל השומר. כל הקוים (חוץ מהאדום) הם בבחינת תכנון סכמטי כלומר עדיין ללא תכנון מפורט.
עוד מפה עם שלושת המסלולים
סליחה על האיכות הגרועה, הסורק שלי גוסס

ממסין

New member
וזאת המפה שאני עיצבתי

קווי הרכבת הקלה
וזאת המפה שאני עיצבתי
המפה מתבססת על המפה הקודמת. מדובר בפרויקט גמר לויטל בעיצוב גרפי. הנושא הוא שילוט לרכבת קלה בתל אביב. אני אשמח לשמוע תגובות.

alantan

New member
כמו בחו"ל!

וזאת המפה שאני עיצבתי
המפה מתבססת על המפה הקודמת. מדובר בפרויקט גמר לויטל בעיצוב גרפי. הנושא הוא שילוט לרכבת קלה בתל אביב. אני אשמח לשמוע תגובות.
כמו בחו"ל!
עוד לא ראיתי עיצוב כל כל נקי ואלגנטי בארץ - חבל שאתה לא עובד במשרד התחבורה! היה נחמד אם המשרד הנל היה מעסק מעצב כשרוני כדי לתאר את כל קווי התחבורה במטרופולין באופן קונציסטנטי.

reshef

New member
WOW!

וזאת המפה שאני עיצבתי
WOW!
איזה יופי! איזה ניקיון!

oren*

New member
מיכל, אשמח אם תציגי את המפה גם

וזאת המפה שאני עיצבתי
בפורום עיצוב גרפי, וכמובן את שאר חלקי הפרוייקט (הלוגו של "עילית" וכו...). עבודה יפהיפיה כמו שכבר אמרו, אני מחכה לראות אותה במציאות (תערוכת הבוגרים).

ממסין

New member
תודה על התגובות

בפורום עיצוב גרפי, וכמובן את שאר חלקי הפרוייקט (הלוגו של "עילית" וכו...). עבודה יפהיפיה כמו שכבר אמרו, אני מחכה לראות אותה במציאות (תערוכת הבוגרים).
תודה על התגובות
כשאצליח להשתלט על ההדפסות לקראת ההגשה, אני אראה עוד תמונות של השילוט עצמו. גם פה וגם בעיצוב גרפי.

א ו ר ח 1

New member
איזה יופי!!!!!!

וזאת המפה שאני עיצבתי
איזה יופי!!!!!!
מסודר! יפה! בלי הרבה בלגן!!! הרבה יותר טוב מהמפות שלהם!! וגם יש פירוט של התחנות!! ממולץ!

א ו ר ח 1

New member
שאלה!!

וזאת המפה שאני עיצבתי
שאלה!!
כל התחנות שציינת הם אמיתיות?! ז"א הולכים לבנות אותם באמת?! או שזה היה רק בשיבל העיצוב?

ממסין

New member
עבדתי לפי המפה של נת"ע בעיקרון

שאלה!!
כל התחנות שציינת הם אמיתיות?! ז"א הולכים לבנות אותם באמת?! או שזה היה רק בשיבל העיצוב?
עבדתי לפי המפה של נת"ע בעיקרון
אני לא בטוחה לגבי שמות ומיקומים מדויקים, אבל בקירוב זה נכון. ישבתי נקודה נקודה על המפה וניסיתי למצוא איפה זה יוצא. יש כמה תחנות שהורדתי מטעמי נוחיות.

כל הכבוד מיכל

וזאת המפה שאני עיצבתי
כל הכבוד מיכל
סחתיין עליכ יא מיכל, אני רואה שלקחת את הקונצפט הלונדוני של שנות ה-30 והתאמת אותו בצורה (אם יורשה לי להתלהב) מהממת למאה ה-21. אני מצפה בכליון עיניים לראות את שאר התוצאות. גם הסמל נהדר, אם כי לא הבנתי אתך בחירת השם ´עילית´ (אפילו שמוצא חן בעיניי שזה מתחרז עם ´כרמלית´...) חבל רק שכל זה יתממש, אם בכלל, רק בעוד הרבה מאוד שנים. אבל אני שומר על אופטימיות, וקורא לכל מבקרי הפורום ´לצאת לרחובות´ ולהבהיר למקבלי ההחלטות שאתם ומרבית העם רוצים וצריכים תחבורה ציבורית איכותית ומתקדמת. הם צריכים להבין שמטרת קיומם היא לקבל החלטות לפי הרצון והצרכים של המדינה, ולא לפי לחצים של אגד, דן, קבלני בניין וועדי עובדים.

ממסין

New member
השם עילית נבחר

כל הכבוד מיכל
סחתיין עליכ יא מיכל, אני רואה שלקחת את הקונצפט הלונדוני של שנות ה-30 והתאמת אותו בצורה (אם יורשה לי להתלהב) מהממת למאה ה-21. אני מצפה בכליון עיניים לראות את שאר התוצאות. גם הסמל נהדר, אם כי לא הבנתי אתך בחירת השם ´עילית´ (אפילו שמוצא חן בעיניי שזה מתחרז עם ´כרמלית´...) חבל רק שכל זה יתממש, אם בכלל, רק בעוד הרבה מאוד שנים. אבל אני שומר על אופטימיות, וקורא לכל מבקרי הפורום ´לצאת לרחובות´ ולהבהיר למקבלי ההחלטות שאתם ומרבית העם רוצים וצריכים תחבורה ציבורית איכותית ומתקדמת. הם צריכים להבין שמטרת קיומם היא לקבל החלטות לפי הרצון והצרכים של המדינה, ולא לפי לחצים של אגד, דן, קבלני בניין וועדי עובדים.
השם עילית נבחר
א. בגלל שמדובר ברכבת עילית (לפחות בחלק גדול מהמסלול) ב. בגלל המשמעות של המילה עילית כשם תואר לדבר איכותי, הכי טוב בתחומו... אני מצרפת עוד כמה תמונות מהפרויקט. הראשונה היא המשך למפה - תיאור מסלול הרכבת בתוך הקרונות

ממסין

New member
דוגמה לשילוט בתחנה גדולה

השם עילית נבחר
א. בגלל שמדובר ברכבת עילית (לפחות בחלק גדול מהמסלול) ב. בגלל המשמעות של המילה עילית כשם תואר לדבר איכותי, הכי טוב בתחומו... אני מצרפת עוד כמה תמונות מהפרויקט. הראשונה היא המשך למפה - תיאור מסלול הרכבת בתוך הקרונות
דוגמה לשילוט בתחנה גדולה

ממסין

New member
דוגמה לתחנה תחתית

השם עילית נבחר
דוגמה לתחנה תחתית

מצב
הנושא נעול.
למעלה