רכבת לירושלים

מצב
הנושא נעול.

RonanKeating

New member
רכבת לירושלים

רכבת לירושלים
היי האם מישהו יודע לאן תגיע הרכבת אם בכלל? לחאן הישנה או למלחה, שזה בזבוז זמן? וכמה זמן תקח הנסיעה מתל-אביב סבידור?

ד בוכמן

New member
רכבת לירושלים

רכבת לירושלים
היי האם מישהו יודע לאן תגיע הרכבת אם בכלל? לחאן הישנה או למלחה, שזה בזבוז זמן? וכמה זמן תקח הנסיעה מתל-אביב סבידור?
רכבת לירושלים
הרכבת מת"א לירושלים תסתיים בתחנת מלחה. זמן הנסיעה המשוער, נכון לעכשיו עומד על 80 דקות.

iliketrains

New member
פרוייקט מיותר וחסר היגיון

רכבת לירושלים
הרכבת מת"א לירושלים תסתיים בתחנת מלחה. זמן הנסיעה המשוער, נכון לעכשיו עומד על 80 דקות.
פרוייקט מיותר וחסר היגיון
זמן הנסיעה יהיה כמעט פי שניים מבנסיעה באוטובוס או ברכב פרטי, שלא לדבר על זה שתחנת הרכבת רחוקה ממרכז העיר.פשוט בזבוז כסף!

ד בוכמן

New member
נראה שזמן הנסיעה לירושלים רק גודל

רכבת לירושלים
לפי כתבת המעקב שפורסמה היום בהחדשות הרכבת, לא יתבצע יישור מסילה גם בתחילת הקטע שבין נען לבית שמש שהוא מפותל למדי. וזה בגלל שמדובר בשטחה של רשות עתיקות ונמצאים בה ממצאים ארכיולוגיים.

luckydude

Active member
חבל

לפי כתבת המעקב שפורסמה היום בהחדשות הרכבת, לא יתבצע יישור מסילה גם בתחילת הקטע שבין נען לבית שמש שהוא מפותל למדי. וזה בגלל שמדובר בשטחה של רשות עתיקות ונמצאים בה ממצאים ארכיולוגיים.
חבל
כי לפחות לבית שמש היה זמן נסיעה נורמלי וזה יאריך את זה.

david80

Member
רכבת טילטינג - עכשיו!!!

חבל
כי לפחות לבית שמש היה זמן נסיעה נורמלי וזה יאריך את זה.
רכבת טילטינג - עכשיו!!!
עם כל החסרונות בזמני הנסיעה בגלל הפיתולים, עדיף להתמודד עם החסרונות של דגמי הטילטינג (עלות תחזוקה, איסור הסעת נוסעים בעמידה, וכל שאר תירוצים...) ואני מזכיר שלרכבות רוכנות מסויימות (בניגוד ל-IC3) כמו ה-X2000 - צירי גלגלים גמישים המאפשרים לגלגלים להסתובב, מה שמקטין בהרבה את חיכוך הגלגלים עם הפסים בסיבובים.

CityBoy

New member
80 דקות!!

רכבת לירושלים
80 דקות!!
זה אומר שהם בחרו את הסוג הזול!! אני זוכר שלפני שנה בערך או משהו כזה כשהיה דיון על הרכבת לירושלים היו שתי אפשרויות: אפשרות יקרה וזמן נסיעה קצר, ואפשרות זולה עם זמן נסיעה ארוך. כבר אז ממש לא הבנתי את הרעיון בהשקעת כ"כ הרבה כסף על מערכת לא אפקטיבית. אולי לא נחשפתי לכל הסיבות? אם מישהו יודע משהו שאני לא יודע שיעדכן אותי
אחרת אני ממש לא מבין למה העדיפו את הפיתרון הזול.

אביתר777

New member
אל תדאג - לחאן ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

רכבת לירושלים
אל תדאג - לחאן

תרשה לי לא להוסיף פרטים.

אביתר777

New member
../images/Emo141.gifאם אתה רוצה פרטים תן לי...

למה לא לדאוג? ספר פרטים , ספר פרטים
אם אתה רוצה פרטים תן לי...
להכיר אותך באופן אישי. דבר איתי בטלפון והזדהה. אתה הוא המסתורי מבין שנינו ומצב זה גורם לכך שאתה פשוט מאבד הרבה אינפורמציה חשובה שמעניינת אותך מאוד. יהוושע - אני לא טורף בני-אדם. מה זו המסיכה הזו??? יאללה תתקשר אלי הביתה וזהו. 02-5817977. אביתר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה