רכבת לדימונה, האמנם?

מצב
הנושא נעול.
אלה קטרים !!! לא קונטיינרים על גלגל

גבר פוגש גברבר
אלה קטרים !!! לא קונטיינרים על גלגל
גלגלים. תמיד טענתי: לקטרים אמריקאים אין תחליף. לקטרים הספרדים יש מנוע וגנרטור אמריקאים. זה מציל להם קצת את הכבוד שמעולם לא יהיה להם. קטרים ספרדים בני 7 שנים ונראים כמו קטר בן 40. שים לב לבודי: מתפורר ומלא חלודה. ושים לב לבודי האמריקאי שאחרי 40 שנה נראה כמו בן...7 !!!

yaser21386

New member
בועז...

אתה חייב הסבר לעמך !
תגיד אביתר, אתה חושב שאתה יכול להפציץ כאן במושגים ואני אעבור על זה בשתיקה? אז אם אתה רוצה להינצל מועדת החקירה תסביר בבקשה מה זה G26CW2 ומיהם הקוקסינלים הספרדיים.
בועז...
לצורך העניין אני לא אגנוב את כל הבמה..מה שלמדתי מאביה זה שהקטרים הספרדיים הם קטרי הדיזל שרואים אותם דוחפים את מערכי ה DD או מושכים אותם (וזה גם במו-דו) כמו איזה.. השאר על אביה. G26

yaser21386

New member
טוב..

בועז...
לצורך העניין אני לא אגנוב את כל הבמה..מה שלמדתי מאביה זה שהקטרים הספרדיים הם קטרי הדיזל שרואים אותם דוחפים את מערכי ה DD או מושכים אותם (וזה גם במו-דו) כמו איזה.. השאר על אביה. G26
טוב..
מסתבר שאני צריך לתרגל יותר על הקלדה מהירה

G26 הוא הגאווה של רכבת-ישראל !

בועז...
קטרי ה- G26 הם הגאווה הלאומית של כולנו !!! מדובר בקטרים 601 עד 615 ו- 701. אין מה להשוות אותם לקטרים הספרדים. על G26 אתה יכול לסמוך בכל מצב, במיוחד מול משאית שנתקעת מולך על מסילה !!!

yaser21386

New member
../images/Emo34.gif../images/Emo104.gif

קטרי ה- G26 הם הגאווה הלאומית של כולנו !!! מדובר בקטרים 601 עד 615 ו- 701. אין מה להשוות אותם לקטרים הספרדים. על G26 אתה יכול לסמוך בכל מצב, במיוחד מול משאית שנתקעת מולך על מסילה !!!

בועז ל

New member
תודה יאסר. לפי התרשמותי קטרי הדיזל

בועז...
הדוחפים את הDD הם אם כך הסוג הנפוץ ביותר שמחזיקה ר"י . הלא כן? זה לכשעצמו מחייב המשך החקירה: מי החליט על רכישה מסיבית כל כך של קטרים מעפאנים?

fireman

New member
זה מחייב הוצאה להורג....

הדוחפים את הDD הם אם כך הסוג הנפוץ ביותר שמחזיקה ר"י . הלא כן? זה לכשעצמו מחייב המשך החקירה: מי החליט על רכישה מסיבית כל כך של קטרים מעפאנים?
זה מחייב הוצאה להורג....
לא רק חקירה.

ששששששש. אתה מעיר את המתים...

ששששששש. אתה מעיר את המתים...
בוא נעביר עניין...

בועז ל

New member
זה לא פאב יקירי ! זה היה בית קפה

בועז: אני מכיר רק חנויות תקליטים
בירושלים ! מזמן לא ביליתי בפאבים. אין לי כוח לזה. אני חלוד מזה !
קטן לא הרחק מפיקדילי. שם במקרר קטן הוגשו עוגות אוסטריות מהמעולות ביותר ידעה העיר י"ם. חבל שהעסק נסגר.

מה אתה סח??? ואני לא ידעתי אפילו:

קטן לא הרחק מפיקדילי. שם במקרר קטן הוגשו עוגות אוסטריות מהמעולות ביותר ידעה העיר י"ם. חבל שהעסק נסגר.
איזה פאדיחה בשבילי ! הרי רחוב ש"ץ היה הבית השני שלי !!!

בועז ל

New member
לא בדיוק רחוב ש"ץ, אבל בקרבה

איזה פאדיחה בשבילי ! הרי רחוב ש"ץ היה הבית השני שלי !!!
הזכרתי את רחוב ש"ץ כיוון שידעתי שזה יעורר אצלך משהו .גם אצלי תמיד. בכל אופן, באותה תקופה בה כולם נעצרו בקונדיטוריית אלנבי הגדולה בקינג ג'ורג' יודעי ח"ן בלבד כמוני,שלא מתעצלים לחפש אתרים מיוחדים, מצאו את הפנינה התרבותית/קולינארית הזו.

החברה הטובה ביותר של סבתא ז"ל

הזכרתי את רחוב ש"ץ כיוון שידעתי שזה יעורר אצלך משהו .גם אצלי תמיד. בכל אופן, באותה תקופה בה כולם נעצרו בקונדיטוריית אלנבי הגדולה בקינג ג'ורג' יודעי ח"ן בלבד כמוני,שלא מתעצלים לחפש אתרים מיוחדים, מצאו את הפנינה התרבותית/קולינארית הזו.
ניהלה את הקונדיטוריה אלנבי ושם הכרתי לראשונה בילדותי את הגלידה האמריקאית הלבנה והרכה !!! הזכרת לי נשכחות ! כמה שנים אח"כ, היינו חוצים את הכביש (אחרי שאלנבי הפך לאמפיסל), ואוכלים את הפיצה הטעימה ביותר בעולם ב..."ריציס" כמובן !

בועז ל

New member
וואוו, עכשיו אתה הזכרת לי נשכחות.

ניהלה את הקונדיטוריה אלנבי ושם הכרתי לראשונה בילדותי את הגלידה האמריקאית הלבנה והרכה !!! הזכרת לי נשכחות ! כמה שנים אח"כ, היינו חוצים את הכביש (אחרי שאלנבי הפך לאמפיסל), ואוכלים את הפיצה הטעימה ביותר בעולם ב..."ריציס" כמובן !
אמפיסל כמובן. איזה רחוב עם אופי היה אז קינג ג'ורג'.אכן מלך !

והיינו קונים תקליטים ב- Z MUSIC

אמפיסל כמובן. איזה רחוב עם אופי היה אז קינג ג'ורג'.אכן מלך !
והיינו קונים תקליטים ב- Z MUSIC
בכיכר מנורה שהיתה החנות הטובה ביותר בירושלים - טובה יותר אפילו מרג'ואן ביפו 68 ומרון-דלית ברחוב ההסתדרות. אח"כ ירדנו לספיר אצל אורי, וסיבוב אצל אבי בראון - הבעלים של פיקדילי בש"ץ 6 שאמא ז"ל היתה המחנכת שלו בגימנסיה ברחביה. בתיכון, הייתי לוקח ממנה צ'ק לקנות תקליטים אצל בראון. היתה אומרת לי: "אביה, תקנה עד 250 לירות". הייתי קונה ב-1000 ובא הביתה עם ארגז תקליטים... ובילדות: קונים עוגת ריגו-יונצ'י במגדניית נדה בעמק רפאים ואוכלים ארוחת ערב וינאית אמיתית בקפה פטר אצל הגב' מונק ברחוב לוייד-ג'ורג' במושבה הגרמנית (בתקופה שהכל היה "סמדר" במושבה: פוטו סמדר, ירקות סמדר, קולנוע סמדר, הכל סמאדר (א' ירושלמית מודגשת!). והיתה את חנות הירקות של אדון סנקלר שסרב לקרוא לה סמאדר אבל ממולו היתה חנות לאביזרי חשמל בשם "אביזרי סמדר חשמל" בע"מ...

מצב
הנושא נעול.
למעלה