רכבת אשדוד

• פותח הנושא FDA
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

FDA

New member
רכבת אשדוד

רכבת אשדוד
היה מדובר על תחנה במרכז העיר ב"סיטי".מתי היא מתוכננת להבנות? האם היא תבנה רק שיבנה קו ראשל"צ אשדוד?

OMER G17

New member
אין תוכניות לבניין קו ותחנה בזמן

רכבת אשדוד
היה מדובר על תחנה במרכז העיר ב"סיטי".מתי היא מתוכננת להבנות? האם היא תבנה רק שיבנה קו ראשל"צ אשדוד?
אין תוכניות לבניין קו ותחנה בזמן
הקרוב...נקווה שיום אחד זה יישתנה ואל תוסיף הודעות חדשות אלא אם כן אתה צריך אלא תוסיף תגובות בשירישורים קשורים...

elians

New member
לא נראה לי

רכבת אשדוד
לא נראה לי
שיש אפשרות גאוג' להוסיף מסילה נוספת, הכל מלא בניינים ומראה של IC3 חוצה את אזורי המגורים לא נראית לי הגיונית

vitamin P

New member
הכי יפה../images/Emo45.gif אבל מסוכן מבחינת

לא נראה לי
שיש אפשרות גאוג' להוסיף מסילה נוספת, הכל מלא בניינים ומראה של IC3 חוצה את אזורי המגורים לא נראית לי הגיונית
הכי יפה
אבל מסוכן מבחינת
הרחובות הרבים בעיר, אם הרכבת הייתה מתפתחת כמו היום רק בשנות החמישי או השישים אז בערים רבות בארץ הייתה גמישות רבה לגבי מיקום הנחת מסילות ברזל באופן מסודר ובטוח.

על זה נאמר: "בכיה לדורות"

הכי יפה
אבל מסוכן מבחינת
הרחובות הרבים בעיר, אם הרכבת הייתה מתפתחת כמו היום רק בשנות החמישי או השישים אז בערים רבות בארץ הייתה גמישות רבה לגבי מיקום הנחת מסילות ברזל באופן מסודר ובטוח.
על זה נאמר: "בכיה לדורות"

nitsansh

New member
יש מקום למסילה

לא נראה לי
יש מקום למסילה
בין 2 הנתיבים של שדרות בגין (הרחוב שמוביל ישר מצומת עד-הלום לסיטי) יש מספיק מקום למסילה... אפילו כפולה לדעתי...

elians

New member
כן חשבתי על זה

יש מקום למסילה
בין 2 הנתיבים של שדרות בגין (הרחוב שמוביל ישר מצומת עד-הלום לסיטי) יש מספיק מקום למסילה... אפילו כפולה לדעתי...
כן חשבתי על זה
אבל נראה לכם שאנשים שגרים בגזרה הזאת ישמחו לשמוע רכבות כל היום חולפות בנוסף לאוטובוסים והמכוניות?
צומת עד הלום אשדוד - מפגש מסילה רכבת צילום: אפי אליאן

mucool2

New member
התשובה בשאלה...

כן חשבתי על זה
אבל נראה לכם שאנשים שגרים בגזרה הזאת ישמחו לשמוע רכבות כל היום חולפות בנוסף לאוטובוסים והמכוניות?
צומת עד הלום אשדוד - מפגש מסילה רכבת צילום: אפי אליאן
התשובה בשאלה...
אתה חושב שרכבות יפריעו יותר מאוטובוסים ומוניות ותנועה ערה בכביש ראשי? עם הפרדה מפלסית מלאה (כנראה מסילה משוקעת), בלי מחסומים מצלצלים וצפירות, זה לא כ"כ נורא.

OMER G17

New member
זה באמת לא נורא...אני בטוח שאנשים

התשובה בשאלה...
אתה חושב שרכבות יפריעו יותר מאוטובוסים ומוניות ותנועה ערה בכביש ראשי? עם הפרדה מפלסית מלאה (כנראה מסילה משוקעת), בלי מחסומים מצלצלים וצפירות, זה לא כ"כ נורא.
יישמחו

FDA

New member
רכבת באשדוד

יישמחו
רכבת באשדוד
הבנתי שיש תוכנית לתחנה ב"סיטי"{מופיע גם באתר של עירית אשדוד} ולמה אתם חושבים מיועד המנהרה בכיכר ה"סיטי" -לרכבות במנהרה ולמעלה רכבים.

levikon

New member
המנהרה מיועדת לרכבים....

רכבת באשדוד
הבנתי שיש תוכנית לתחנה ב"סיטי"{מופיע גם באתר של עירית אשדוד} ולמה אתם חושבים מיועד המנהרה בכיכר ה"סיטי" -לרכבות במנהרה ולמעלה רכבים.
המנהרה מיועדת לרכבים....
אני לא מאמין שהם יצליחו אי פעם לסלול קו רכבת לתוך אשדוד. אבל אם כן, הרבה יותר טוב יהיה אם יסללו אותו לא מדרך בגין, אלה משדרות הרצל. יש שם גם מספיק מרווח, גם לא צריך לחפור עמוק מידי, וגם לא צריך לבצע סיבוב כמו בבגין. אבל תכלס, הדבר היחיד שצריך באשדוד זה שירות מהיר לתחנת הרכבת! יש רק קו אחד (6) שמסתובב בכל העיר לאורך 40 דקות עד שהוא מגיע אל תחנת הרכבת.

מה שבאמת צריך

המנהרה מיועדת לרכבים....
אני לא מאמין שהם יצליחו אי פעם לסלול קו רכבת לתוך אשדוד. אבל אם כן, הרבה יותר טוב יהיה אם יסללו אותו לא מדרך בגין, אלה משדרות הרצל. יש שם גם מספיק מרווח, גם לא צריך לחפור עמוק מידי, וגם לא צריך לבצע סיבוב כמו בבגין. אבל תכלס, הדבר היחיד שצריך באשדוד זה שירות מהיר לתחנת הרכבת! יש רק קו אחד (6) שמסתובב בכל העיר לאורך 40 דקות עד שהוא מגיע אל תחנת הרכבת.
מה שבאמת צריך
זה כמה קווים ישירים מתחנת הרכבת לשכונות ולאזורים השונים.

ויש תכנית ביצוע מסודרת ולו"ז?

רכבת באשדוד
ויש תכנית ביצוע מסודרת ולו"ז?

מצב
הנושא נעול.
למעלה