רימו אותי בחנות???

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
שמעו קניתי מחשב ב20.4.20 כולל ווינדוס 10 פרו . התקינו לי הכל בחנות כולל את הווינדוס. עכשיו יש לי בעיה עם לופים של עידכונים וכרטיס מסך..לא משנה לעינייין. במיקרוסופט בדקו את האותיות במדבקה שעליה כתוב ווינדוס 10 פרו . ובדקו במחשב מזהה מוצר וטוענים חד משמעית כי מה שיש לי זה התקנה של ווינדוס 7 ששודרג עם מפתח גנרי כלשהוא..לפי זה גם אין לי תמיכה וגם לא מכרו לי מה שקניתי. אני במגעים עם החנות , חנות ותיקה מאוד שאני קונה שם שנים רבות מעולם לא הייתה איתם בעיה כלשהיא...
האמת גם שכחתי לשאול אם בכלל הווינדוס שלי חוקי או לא...על פניו כן כי זה שדרוג עם רשיון של 7 אבל כל העסק מסריח מאוד מאוד.

GoldenEyes

Well-known member
שמעו קניתי מחשב ב20.4.20 כולל ווינדוס 10 פרו . התקינו לי הכל בחנות כולל את הווינדוס. עכשיו יש לי בעיה עם לופים של עידכונים וכרטיס מסך..לא משנה לעינייין. במיקרוסופט בדקו את האותיות במדבקה שעליה כתוב ווינדוס 10 פרו . ובדקו במחשב מזהה מוצר וטוענים חד משמעית כי מה שיש לי זה התקנה של ווינדוס 7 ששודרג עם מפתח גנרי כלשהוא..לפי זה גם אין לי תמיכה וגם לא מכרו לי מה שקניתי. אני במגעים עם החנות , חנות ותיקה מאוד שאני קונה שם שנים רבות מעולם לא הייתה איתם בעיה כלשהיא...
האמת גם שכחתי לשאול אם בכלל הווינדוס שלי חוקי או לא...על פניו כן כי זה שדרוג עם רשיון של 7 אבל כל העסק מסריח מאוד מאוד.
אכן מסריח
לא ברור לי בכלל מה הקשר של שדרוג וינדוס 7 למדבקה שיש על המוצר.
המדבקה מעידה על מוצר מקורי ולא שדרוג
תמתין לתשובת החנות , לא נראה לי שירצו להתסבך בעבירה פלילית

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
אכן מסריח
לא ברור לי בכלל מה הקשר של שדרוג וינדוס 7 למדבקה שיש על המוצר.
המדבקה מעידה על מוצר מקורי ולא שדרוג
תמתין לתשובת החנות , לא נראה לי שירצו להתסבך בעבירה פלילית
מוזר מאוד מאוד...יש משהו לא ברור מכרו לי PRO ב450 ש"ח שאלתי למה כזה זול? אמרו הרווחת ..ככה אנו מוכרים...לך תדע אם יש קומבינה ..בכל מקרה יכולים להביא לי רשיון חדש ולפתור את זה. מקווה שלא אצטרך למשטרה ...כי זה באמת פלילי

GoldenEyes

Well-known member
מוזר מאוד מאוד...יש משהו לא ברור מכרו לי PRO ב450 ש"ח שאלתי למה כזה זול? אמרו הרווחת ..ככה אנו מוכרים...לך תדע אם יש קומבינה ..בכל מקרה יכולים להביא לי רשיון חדש ולפתור את זה. מקווה שלא אצטרך למשטרה ...כי זה באמת פלילי
גם אני מקווה
מעבר לזה שתוכל לפנות למיקרוסופט ולדווח להם על המעללים האלו , הם לא יקבלו משווק מורשה
משטרה לא תעזור לך , כי ממילא הם לא עושים כלום , רק יאשימו אותך שהסכמת לקנות כזה זול

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
גם אני מקווה
מעבר לזה שתוכל לפנות למיקרוסופט ולדווח להם על המעללים האלו , הם לא יקבלו משווק מורשה
משטרה לא תעזור לך , כי ממילא הם לא עושים כלום , רק יאשימו אותך שהסכמת לקנות כזה זול
אני לא יודע מה הוא בודק בחנות...אבל אם הוא לא יביא לי רשיון מקורי על חשבונו שאבדוק שוב שהוא אמיתי ושל 10 PRO אני אתבע בכל מקום שצריך. שילמתי כסף ואני לא עשיר....ממש לא והמשטרה חייבת לטפל אין דבר כזה ..אבל אתה יודע מספיק פרסום בפייסבוק זו חנות מקומית ובעיר יודעים שמצבי הרפואי לא טוב ונכות וכל זה..יהיה עליהום על החנות כולם יבדקו את הרשיונות ואם הם עשו ככה להרבה אנשים...הם בבעיה מאוד מאוד רצינית החנות המדוברת.

רוב הזמן נח

Well-known member
גם אני מקווה
המשטרה לא עוזרת לשתי נשים שזרקו להם רימון לבית. אז זה יעניין אותה?

רוב הזמן נח

Well-known member
כי הרבה אנשים לא מבינים מה ההבדל בין שני הגרסאות ואולי בחנות חשבו שזה לא משנה לך או שאתה לא מבין מה ההבדל. או שהטעו את הנציג שמכר לך ונתנו לו למכור משהו אחר, כי גם הוא לא מבין את ההבדלים או שלא איכפת לו. או שהם מכרו את זה כי זה מה שהיה להם. בכל מקרה לפי המחיר שאמרת זה היה זול ולא מתאים למחיר של הפרו, אז קיבלת לפחות מה ששילמת עליו.

רוב הזמן נח

Well-known member
לא להאמין שלך יש בעיה כזאת. התלונות שלי על מיקרוסופט לא מגיעות לרמה הזאת.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
בדקתי שוב עם מיקרוסופט לפני שאעשה צעדים...הפעם היה בחור יותר מקצועי וברור..הוא אמר לי אכן מכרו לך ווינדוס 10 ששודרג מ 7 אבל הוא חוקי. הוא OEM יעבוד עם המחשב שלך עד שימות..יש תמיכה והכל בסדר. אני לא מרוצה כמובן שמכרו לי דבר כזה גם אם זה חוקי תקין ועובד בלי הסכמתי יש פה הטעייה אם לא עבירה פלילית..זה אני אסגור עם מנהל החנות אולי גם אמשוך פיצוי קטן, כי אם אפרסם את זה בעיר אנשים לא יקבלו את זה בעין יפה..בכל מקרה לא לגמרי רימו אותי רק לא אמרו לי מה בדיוק מוכרים לי.

GoldenEyes

Well-known member
בדקתי שוב עם מיקרוסופט לפני שאעשה צעדים...הפעם היה בחור יותר מקצועי וברור..הוא אמר לי אכן מכרו לך ווינדוס 10 ששודרג מ 7 אבל הוא חוקי. הוא OEM יעבוד עם המחשב שלך עד שימות..יש תמיכה והכל בסדר. אני לא מרוצה כמובן שמכרו לי דבר כזה גם אם זה חוקי תקין ועובד בלי הסכמתי יש פה הטעייה אם לא עבירה פלילית..זה אני אסגור עם מנהל החנות אולי גם אמשוך פיצוי קטן, כי אם אפרסם את זה בעיר אנשים לא יקבלו את זה בעין יפה..בכל מקרה לא לגמרי רימו אותי רק לא אמרו לי מה בדיוק מוכרים לי.
עזר לך גם בענין של העדכונים באותה שיחה ?

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
עזר לך גם בענין של העדכונים באותה שיחה ?
זה סיפור...בפני עצמו..לא מזמן התקנתי מחדש את המחשב כי ניסיתי ווינדוס 11 ולא יצא טוב.ושיבש לי את 10 ששחזרתי אליו..יצאתי מהנסיינים אחכה להפצה ואחליט אם אני רוצה או לא. בכל מקרה עדכנתי הכל כמובן דרייברים של לוח אם כרטיס מסך AMD ציפס'ט כל התוכנות ועידכוני ווינדוס. אלא מה עידכוני ווינדוס כופים עליי עידכון של דיספלי..ואז מה שקורה זה משבית את הדרייבר של AMD בכרטיס מסך...אז אני מתקין שוב ושוב הווינדוס דורש לעדכן דיספליי...תיעדו את זה שלחו לדרג בכיר את הבעיה..בנתיים השבתתי עידכוני מערכת לחודש בערך ..אחרי זה נראה אם יפתרו את הבעיה ברמה מערכתית בעידכון..סביר להניח שהבעיה לא רק אצלי ..זה עכשיו בין מיקרוסופט ל AMD לפתור את זה...ב12.9.21 סוף דחיית העידכונים ונראה...אם לא אצטרך להתלונן שוב..

רוב הזמן נח

Well-known member
זה סיפור...בפני עצמו..לא מזמן התקנתי מחדש את המחשב כי ניסיתי ווינדוס 11 ולא יצא טוב.ושיבש לי את 10 ששחזרתי אליו..יצאתי מהנסיינים אחכה להפצה ואחליט אם אני רוצה או לא. בכל מקרה עדכנתי הכל כמובן דרייברים של לוח אם כרטיס מסך AMD ציפס'ט כל התוכנות ועידכוני ווינדוס. אלא מה עידכוני ווינדוס כופים עליי עידכון של דיספלי..ואז מה שקורה זה משבית את הדרייבר של AMD בכרטיס מסך...אז אני מתקין שוב ושוב הווינדוס דורש לעדכן דיספליי...תיעדו את זה שלחו לדרג בכיר את הבעיה..בנתיים השבתתי עידכוני מערכת לחודש בערך ..אחרי זה נראה אם יפתרו את הבעיה ברמה מערכתית בעידכון..סביר להניח שהבעיה לא רק אצלי ..זה עכשיו בין מיקרוסופט ל AMD לפתור את זה...ב12.9.21 סוף דחיית העידכונים ונראה...אם לא אצטרך להתלונן שוב..
אתה יודע מה קרה לחלונות 8 שלי כמה פעמים בהתחלה כשהחלטתי לנסות שינוי וכן להתקין את כל העידכונים שמיקרוסופט שמו לי?

רוב הזמן נח

Well-known member
לפעמים יש באג בהתקנה. התקנתי פעם חלונות XP חוקי שהיה לי ופתאום הוא לא נתן לי לעשות אקטיבציה. לא באינטרנט ולא בטלפון. ולמיקרוסופט אין מושג למה. אז פירמטתי והתקנתי שוב ואז לא היתה בעיה.

רוב הזמן נח

Well-known member
יש מצב שזה חוסר מקצועיות שלהם שבגלל זה לא ידעו לתת לך מה שביקשת. אולי הם לא מבינים מה ההבדל.

למעלה