רוצים לראות את Six4one עם השיר

shai202

New member
שלום לכולם!!! הקליפ של שוויץ

כבר נחשף!!! הדרוש,איני יודע איך להביא את הלינק....אז כנסי לפורום אירוויל בשביל לראות.. בעצם כל מי שרוצה! ומי שיכול שיעלה אותו לפורום... מקווה שלא פתחתפ לזה כבר שירשור! יום טוב!

רוצים לראות את Six4one עם השיר../images/Emo35.gif

מתוך התכנית:"BENISSIMO" [צולם ב18.3.06] מראים שם את ליאל המון עם קלוז-אפ
, אני ממש אהבתי [אני לא מפסיקה לראות את זה שוב ושוב..
] http://eurovision-fr.net/cec2006/video_2006/ch2006.wmv Six4one

shai202

New member
בבקשה!!! רק חבל שזה לא היה בלייב א

אודה לך אם תמצאי שהם שרו את השיר בלייב באחת התכניות..אירוח בעולם.. אם זה בגרמניה שוויץ וכולי... ואגב..בסקרים שוויץ נמצאת בין האחרונים לצערי..גם ישראל..אבל קצת יותר גבוה משוויץ...אבל אל דאגה! יש לשוויץ דוז פואה מכמה מדינות גרמניה,אסטוניה,מלטה...זה יתרון שכל חברי הלהקה מורכבת ממדינות שונות.. וכמו כן שוויץ ואסטוניה לבטח יתנו לנו גם נקודות...גרמניה לא..כי הם כועסים..יוצר השיר של שוויץ,טוען שהשיר הישראלי מאוד מזכיר את התוכן של השיר..והוא די צודק..אבל אין בניהם שום דבר דומה! שיהיה בהצלחה!

תגובה../images/Emo27.gif

בקשר לסקרים וכ'ו-אני ממש לא מאמינה בזה. קח דוגמא כל מני דברים שהיו קשורים לקדם,פה בארץ, כולם אמרו שהדיימונדז יזכו,חלק היו בטוחים שהגיים בוייז.. ובסוף מי זכה? אדי! מישהו בכלל דיבר עליו לפני שהוא הופיע? אני בכלל לא שמעתי שמועות שהוא יזכה וכ'ו... ולמען האמת,לא שמעתי עליו הרבה מעבר לעובדה שהוא יופיע בקדם. ברגע ששמעתי את השיר של אדי בקדם, ישר אמרתי לאחי "אם השיר הזה יזכה הולכת להיות חתיכת מלחמה בין ישראל לבין שוויץ".. "כולנו ביחד אחד.." "אם כולנו ניתן קצת".. יש פה הרבה דמיון.. ובקשר ללייב, אני חייבת לציין שב-כ-ל ההופעות של ליאל [בלי יוצא מהכלל]שאני ידעתי עלייהן [אם זה בישראל,אם זה עם הסקורפיונס בארץ ובח"ול,אם זה במונקו,אם זה בשוויץ,אם זה בגרמניה..] ליאל תמיד מופיעה בלייב. קשה לי להאמין שהפעם הם לא שרו בלייב, אבל אני אברר את זה.

shai202

New member
חח לפעמים זה ככה..לפי הסקרים

למשל שנה שעברה יוון הובילה בסקרים וגרמניה הייתה אחרונה בסקרים טככה באמת היה!! אז אני נוטה להאמין לסקרים.. אבל כבר מובטחת לשוויץ הרבה נקודות!! אגב..אתם יודעים על החוק החדש..על ההצבעות במקום שיקריאו את הנקודות מ-1 עד 8 ו10 ו-12 עכשיו 1 עד 7 יעלו ללוח באופן אוטומטי..ורק 3 הנקודות הגבוהות יקריאו ואני מה זה מבואסס מזה!! כי זה מקצררר וגם לא נשמע יותר את השם ישראל! אלא אם כן מונאקו וצרפת שוב יתנו לנו הרבה נקודות.... נקווה לטוב!

../images/Emo6.gif

אם כל הכבוד לישראל..[ובאמת שיש לי קצת ..], אותי השנה תעניין רק מדינה אחת, שוויץ. [אני לא בוגדת
] האמת,זאת רק תחרות וצריך פרופורציות.. ולדעתי אנשים הולכים ממש לאבד פרופורציות באירווזיון הקרוב... אני לא ממש במתח, אני יודעת שאני שולחת אסמסים לשוויץ מכל מקום אפשרי [זה לא כי זה שוויץ, זה כי זה ליאל
] ואני מקווה רק לטוב בשביל ליאל, ואני בטוחה ששוויץ יגיעו למקום טוב מאוד, ואנחנו תמיד נאהב את ליאל
, וזה הדבר הכי חשוב,לא?

shai202

New member
עכשיו קראתי הודעה מאכזבת...

6 המדינות שיגיעו לששת המקומות הראשונים בגמר ו-"4 הגדולות", רק להן יוקנה מקום אוטומטי בגמר של התחרות הבאה.כל שאר המדינות, ייאלצו להתחרות במסגרת חצי הגמר, אשר ממנו יעפילו כ-14 מדינות לגמר הגדול, ולא 10, כפי שהיה עד כה.בגמר הגדול עדיין יתחרו 24 מדינות כלומר,שוויץ וישראל צריכות להיות בטופ 6 בשביל להיות בגמר של שנה הבאה.. ולא נראה לי שזה יזכה!! אוףףף

BARSASOS

New member
איזה יפה זהההה =]

טנקס למי שהביאה את הקישור
זה ממש ממש ממש יפה, וברור שזה פלייבק כי זה בול כמו הפלייבק אז אין מצב שזה לא.. נוו חפיף, למרות שמעניין לראות את זה ב live

איזה מוזר...

הרי תמיד בהופעות, אפילו בהופעות שאת היית נוכחת, אמרת לי שתמיד ליאל שרה עם "מיקרופון פתוח"... ובאמת שמתי לב שהפלייבק ממש דומה, אבל הייתה לי תקווה ב
..
אולי הם פשוט היו יותר מדי עייפים..
בכל אופן, אני -ממש- אהבתי
...

BARSASOS

New member
חח או שסתם אהבו את הביצוע

והעדיפו לא לקחת סיכון
(עזבו אני מדברת שטויות..=\) קיצררר, זה יפהה =]

°°NaTaLi°°

New member
יאאא איזהההה מהממת היאאאאא

איזה סירטון שולט חח! הדרי סורי שלא עניתי לך להודעות ושהתקשרת פשוט הסברתי לך שגנבו לי את הפלאפון באמצע שיעור מתמטיקה! בעעע! ואת הכי מושלמת בעולם מתי תביני את זה כברר?????????????

אני האחרונה שאהיה כזאת.

וזהו.
אני אוהבת אותך. וסורי על המצברוחרא.זה יעבור.כמו הכל.

°°NaTaLi°°

New member
היית מתההההההההההההההה

את הכי מושלמת בעולם!!!!!!!!!!!!!!!! יש משהו שאת לא יודעת עלי רציני? יהיה בסדר אני בטוחה!!! הדרי!! ואני אוהבת אותך המון המון!!! ומתה שיגיע כבר פסחח כמה אפשר לחכות!!!!!!!חח אה יש לי עוד משהו להגיד תרדי למטה: אני אוהבת אותךך!!!!!111 אוהבת אוהבת נטלי

../images/Emo6.gif שיייייייי,../images/Emo26.gif

זה לא -הקליפ של האירוויזיון-, זה סרטון מתוך הופעה שהם הופיעו בה...
רבה על תשומת הלב ועל הידיעה.

shai202

New member
אהה לא עם הקליפ הזה הם יפרסמו כי?

לפעמים ארצות שולחות קליפים מהתחרות..יענו בתכית אירוח..וכדומה..

לא,הם צילמו במיוחד קליפ.. ../images/Emo99.gif

זוכר שכתבתי 'חדשות' שליאל חזרה מהצילומים של הקליפ..?
הסרטון הנ"ל הוא סרטון מתכנית אירוח..

למעלה