רוצים להרוויח הרבה L$ בקלות?

בגלל שנרשמת מהקישור שהיא הביאה לך

היא מקבלת כסף על כל פעם שאתה מרוויח משהו. [תקני אותי אם אני טועה.]

foxy22

New member
אני

ממש לא יודעת למה זה לא נותן לך למשוך..לא נתקלתי בבעיה הזאת. צריך לפנות אליהם ולשאול מה הקטע שם ולטל- צודקת. נראה לי שזה משהו כמו 10 אחוז מסכום הרווחים של מי שנרשם דרכי (למרות שזה לא נלקח מהרווחים שלו! זה משולם בנוסף למה שהוא הרוויח גם לי), גם אני נרשמתי דרך מישהו.

idana12

New member
אז אני רוצה להרשם פרטי

אבל כבר נירשמתי ואני לא מצליח למחוק את זה איך מוחקים ומתחילים מהתחלה ודרך אגב זה מה שזה כותב לי Youve requested an advance payment on 2007\7\13 you are allowed to make advance payments only one month

foxy22

New member
ככה

א. מה זה משנה דרך איפה אתה רשום? אתה הרי מקבל את אותם סכומים בכל מקרה. אם כתוב לך בהצעה מסוימת שאתה תקבל 60L$ - אתה מקבל 60. ואני אמורה לקבל 6. זה לא גורע את ה-6 האלה מהסכום שאתה מקבל. אז מה זה משנה כבר? ב. אני מבינה מה הבעיה שלך. אתה פשוט ביקשת מקדמה! advance payment ניתן באמת לבקש פעם בחודש ועד סכום של 500, אבל למה לא לבקש את הכסף שלך בצורה הרגילה? Account stats -> למטה עד הסוף -> pay XXL$ to my SL כל סכום שיש לך ב- Available balance אתה יכול לקבל מיידית. ג. אני לא חושבת שהם יתנו לך להירשם פעמיים עם אותו שם משתמש של SL. וגם אם כן, אתה תאבד את כל מה שהרווחת עד עכשיו. לא חבל? נב: ממילא עבר כבר חודש מאז ההלוואה שלך, אז איפה הבעיה?

idana12

New member
אוקיי

דבר ראשון ההלוואה שלי היתה ב-13.8.2007 ולא בשביעי ודבר שני כל הכסף שהרווחתי הלך ל- total earnings וב- Available balance יש לי 0 וב-total earnings יש לי 4L$ אז מה עושים?

foxy22

New member
כנראה שמחכים

אני לא לוקחת הלוואות משם, זה סתם מסבך ודוחה את כל ההכנסות הבאות. לא עשיתי את זה, לא יודעת להגיד לך בוודאות

foxy22

New member
לגבי שאלות ספציפיות אפשר לפנות

אליהם, הם עונים די מהר. יש טופס פנייה בתוך החלון של הOFFERS

Liran Ling

New member
אם זה מצליח לך אז מעולה... :)

אני נמצא בgroup מסויימת ש.. ממש מלכלכים על כל העניין. אולי יצא לך טוב.
למה לא.

Liran Ling

New member
אני אומר, די לסקרנות! ;)

בקיצור אנשים אומרים דברים על הרבה דברים בחיים, זה לא חוכמה להגיד רע. אולי באמת יש בזה משהו ואנשים פיספסו. או שהם לא עובדים על כולם, הם בוחרים חתך מסויים... לכו תדעו...

Liran Ling

New member
לא תמיד טל..

יש גם אפקט העדר... לא לשכוח. אנשים אוהבים לעשות דברים שאחרים עושים ולהיראות כמו שאחרים נראים. הם מרגישים מוגנים ככה. למה לדעתך אנשים מפיצים שמועות גם אם הן לא נכונות?
.. כן כן... אנחנו מתים על זה... אפילו כשאין לנו מושג מהחיים שלנו =]

גם שמועות היו צריכים להתחיל מאינשהו

לא חושבת שיש את "אפקט העדר" במקרה הזה... תמיד אפשר לקחת את האופציה השנייה ואולי באמת הרבה אנשים ניסו ולא הלך להם. אם אתה מתכוון לשמועות מהוליווד זה דבר אחר לגמריייייייייי משמועות שרצות על איזו חברה בתוך המשחק.

Liran Ling

New member
רוצה שנעשה ניסיון?

תני לי 2-3 שבועות ובסוף התקופה הזאת חצי מהתושבים בחיפה יהיו בטוחים שהאוכל שמגישים בסניף מקדונלדס בכרמל מקולקל ואסור להתקרב לשם.. אנשים ימשיכו להפיץ את השמועה הזאת... בלי שהם יבינו מהחיים שלהם
טוב במקרה של מקדונלדס מסוכן לעשות את זה... אני יקבל את התביעה של החיים שלי
אבל..... מניסיון זה עובד. עושים את זה הרבה בתחרות עיסקית בין 2 חברות. מפיצים שמועות בתור "לקוחות" שניסו וממש התאכזבו.... ממקור ראשון אני אומר לך

Liran Ling

New member
אה באמת? :)

מה ההבדל? אותם עקרונות. מעגלים חברתיים, אנשים שמנסים לעשות כסף, דמויות מרכזיות, דמויות שוליות.... הכל אותו הדבר. (רק שזזים עם החצים ולא עם רגליים) די נו אני ינצח בהתערבות, בשביל מה לסבך? XD

Liran Ling

New member
מקבל את דעתך...

(גם ככה אין לי אפשרות אחרת). אבל לדעתי איפה שיש כסף גם יש תחרות עיסקית. ותחרות עיסקית זה אומר בחלק מהדברים גם להפיץ שמועות על המתחרה שלך. רואים את זה הרבה במלחמות בין 2 אתרים אינטרנט שמתחרים על אותם לקוחות.

השאלה מי מפיץ את השמועות האלה

אם זה אנשים מהאפי פיי או מכל חברה מתחרה אחרת, או סתם יצורים שלא הצליח להם הקטע הזה.

Liran Ling

New member
גם אלה וגם אלה.

ולא חסר מי שיצטרך לחגיגה של השמצות על משהו בעולם הזה.

למעלה