רוצים להנות?

רוצים להנות?

לכו להציץ באתר של הרצל הדייג. הנאה מובטחת (למרות שאני לא בטוח שתהנו מאותם דברים שהרצל התכוון שתהנו...). הנה דוגמית קטנה, מהאתר, שבה הרצל מסביר "למה כדאי לקנות אצל הרצל": רק להרצל יש מלכודות מאוד משוכללות וטובות שבעזרתם תוכלו לתפוס הרבה דגים. הרצל מעניק לכם שירות סבלני מאוד ומסביר על כל דבר שתשאלו. אצל הרצל יש שירות תיקונים שלא תוכלו למצוא כמעט באף מקום. להרצל יש מבחר ענק של רולרים מהחברות הכי טובות בעולם ובמחירים זולים מאוד. להרצל יש גם מבחר ענק מאוד של בוסים,שלא תמצאו מבחר כזה באף מקום אחר,וכמובן גם הבוסים מהחברות הטובות בעולם ובמחירים זולים. הרצל גם מוכר את כל סוגי הפתיונות שתמיד רציתם. המכירים של הפתיונות:

לזכותו של הרצל יאמר..

שזהו האתר היחיד בארץ (שאני מכיר) למכירת ציוד דייג ודווקא נראה לא רע

zoharfi

New member
כדאי לדעת...

אני בפעמיים שהייתי שם יצאתי בהרגשה רעה, בפעם השנייה כשהגעתי הוא סירב לתת לי את הנחת הפורום וטען שרק מעל 300 ש"ח יש הנחה (בדף הפורום תוכלו לראות כי אין כך אמת בדבריו...). יש גם "ירוק אחד"
שנכווה אף הוא, לשיקולכם...

1רודי

New member
כדאי מאוד לדעת

גם אני הייתי אצלו פעמיים (פעמיים יותר מידי...) לא נותן הנחה לפורום למרות שהראתי לו את הדף מודפס, מפגין יחס של " אני יודע הכל" בקיצור הכסף שלנו טוב בכל מקום

וזה מה שכתוב בתחתית דף ההנחות:

שוב כמובן באותיות קטנות: * מבצע 10% הנחה אינו כולל את שירות התיקונים ופתיונות. * הרצל הדייג רשאי לחזור לעצמו ולהפסיק את המבצע בכל עת וללא הודעה מראש.

למעלה