רוצים להיות על המטרונית הראשונה?

מצב
הנושא נעול.
מיזוג באוטובוס עירוני הוא לא מיזוג

לא היו אמורים להיות במרכב הזה 60 מושבים!
בהתחלה חשבו על אוטובוס דו מפרקי עם 60 מקומות ישיבה ו140 מקומות בעמידה. מסוג Van Hool AGG300
בסוף הוחלט על אוטובוס מפרקי בלבד.
כמות מקומות הישיבה בכל קרון לא השתנתה!

מיזוג רכב כזה הוא בדיוק כמו מיזוג אוטובוס רגיל.
לכל קרון יש את המזגן שלו, 2 מזגנים בכל האוטובוס.

רק טיפשים רצים בכביש. אם אתה אחד מהם., זאת בעיה שלך.

תחליט, אם הרבה יעלו וירדו, אז יתפנו מקומות ישיבה. ולא תעמוד כל הדרך.
חשבתי שהבעיה שלך היא שבמרכזית הקריות יתפסו את כל מקומות הישיבה.
בכלל לא מרגישים אותו.
אולי רק הנהג מרגיש כי המיזוג יוצא ממש עליו.

אני נוסע המון באוטובוסים... אוטובוס עירוני הוא סבל מבחינת מזגן.
בכל פעם שמגיע בינעירוני אני מאושר.

תלוי מאוד...

בכלל לא מרגישים אותו.

תלוי מאוד...
בקווים של מטרופולין בשרון (כולל העמוסים: 27,29,39,) המזגן בדרך כלל מקפיא ואני תמיד עולה לאוטובוס עם סוויטשרט :)

droriko

New member
אז כנראה שיש לך איזה בעיה רפואית

תלוי מאוד...
בקווים של מטרופולין בשרון (כולל העמוסים: 27,29,39,) המזגן בדרך כלל מקפיא ואני תמיד עולה לאוטובוס עם סוויטשרט :)
או שרק שמעת מחבר, כי המזגן במטרופולין ממש חלש,ואם אתה יושב מאחורה אתה גם מזיע. אי אפשר להשוות את זה בכלל לאוטובוסים של דן, אבל העיקר ש"שברו את המונופול של דן ואגד".

קצת רגיש לקור לא יותר מזה

או שרק שמעת מחבר, כי המזגן במטרופולין ממש חלש,ואם אתה יושב מאחורה אתה גם מזיע. אי אפשר להשוות את זה בכלל לאוטובוסים של דן, אבל העיקר ש"שברו את המונופול של דן ואגד".
תאמין לי שאני נוסע המון בקווים האלה וגם בקו 24 של דן וללא ספק בגרוטאות של 24 המזגן מזעזע ומאוד חם! במטרופולין ממש קריר.

droriko

New member
אני נוסע הרבה בקו 2

תאמין לי שאני נוסע המון בקווים האלה וגם בקו 24 של דן וללא ספק בגרוטאות של 24 המזגן מזעזע ומאוד חם! במטרופולין ממש קריר.
אני נוסע הרבה בקו 2
למזלי אני לא נוסע איתו הרבה(מהרכבת לשכונת האוניברסיטה) אבל בפעמים שיסע לנסוע איתו את כל ויצמן(ועוד עם הפקקים שם) לא ממש נהנתי.

לא נתקלתי מעולם במזגן מקפיא - לא בשום חברה

ולא בשום אוטובוס, גם לא בבית עם אינוורטר תדיראן 4 כו"ס - 16 מעלות עם טורבו.
פעם אחת ויחידה נתקלתי בגרמניה במזגן מעולה בבית שמסוגל להוריד טמפרטורה ל- 12 מעלות עם טורבו. בארץ הכי מעט לדעתי 16 מעלות, כלומר לא מספיק מקרר בשבילי כירושלמי.
והמלצה למי שאוהב קור קיצוני כמוני: כאשר אתם נוסעים באוטובוס, שבו רק בשורת הספסלים האחורית כי שם פתחי המזגנים הכי קרובים לגובה הראש.
לדעתי המזגנים באוטובוסי "דן" הם הכי מורגשים אך עדיין לא מקררים מספיק למי שרגיל ומתגעגע לחורף הירושלמי של 1992...או 1968. באגד המיזוג פחות יעיל לדעתי.

ה2

New member
שב בסקניה בחלק האחורי ותראה שיהיה לך קר

ולא בשום אוטובוס, גם לא בבית עם אינוורטר תדיראן 4 כו"ס - 16 מעלות עם טורבו.
פעם אחת ויחידה נתקלתי בגרמניה במזגן מעולה בבית שמסוגל להוריד טמפרטורה ל- 12 מעלות עם טורבו. בארץ הכי מעט לדעתי 16 מעלות, כלומר לא מספיק מקרר בשבילי כירושלמי.
והמלצה למי שאוהב קור קיצוני כמוני: כאשר אתם נוסעים באוטובוס, שבו רק בשורת הספסלים האחורית כי שם פתחי המזגנים הכי קרובים לגובה הראש.
לדעתי המזגנים באוטובוסי "דן" הם הכי מורגשים אך עדיין לא מקררים מספיק למי שרגיל ומתגעגע לחורף הירושלמי של 1992...או 1968. באגד המיזוג פחות יעיל לדעתי.
מרוב החום שם. אתה פשוט תרעד ....מהחום של המנוע של הפחנוע
הקרוי סקניה.

חה חה חה ! אתה צודק !!!

מרוב החום שם. אתה פשוט תרעד ....מהחום של המנוע של הפחנוע
הקרוי סקניה.
חה חה חה ! אתה צודק !!!

mister K

New member
שטויות

בכלל לא מרגישים אותו.

שטויות
עלה לאוטובוס עירוני של דן ותגיד לי אם אתה לא מרגיש את המזגן...

עד לפני שנה יום יום בקו 70

שטויות
עלה לאוטובוס עירוני של דן ותגיד לי אם אתה לא מרגיש את המזגן...
והייתי מת מחום ולא רק אני...
המזגן פשוט לא מורגש.
הפעמים היחידות שכן הרגשתי את המזגן היא שבאוטובוס של 8:10 שיוצא מרכבת מרכז הגיעה מפרקית מאוד ישנה שהמזגן בה באמת היה מצויין!!

mister K

New member
כיום בקו 70 כל המכונות הן NL ו-NG.

והייתי מת מחום ולא רק אני...
המזגן פשוט לא מורגש.
הפעמים היחידות שכן הרגשתי את המזגן היא שבאוטובוס של 8:10 שיוצא מרכבת מרכז הגיעה מפרקית מאוד ישנה שהמזגן בה באמת היה מצויין!!
המזגן בהן טוב.
נכון שבמפרקיות הישנות, ה-SG, המזגן הוא המקפיא ביותר.

olli3

New member
מנהל
אחחח איזה מזגן, גם במרצדס O405

המזגן בהן טוב.
נכון שבמפרקיות הישנות, ה-SG, המזגן הוא המקפיא ביותר.
עוד זכורים לי הSL בבאר שבע עם הקור המטורף, לעומת הEL שלא קיררו אותנו מספיק :( ואז את הNL החכורים מאגד שבתור חייל על מדים הייתי מזיע בהם ואם לא הייתי צריך למהר, הייתי ממתין לאוטובוס הבא, בין אם היה מגיע וולוו ובין אם היה מגיע מרצדס O405 או EL או SK (היה מגוון...) או אפילו הסקאניה הנסיונית, הכל היה עדיף מהNL הראשונים של אגד.

olli3

New member
מנהל
יצא בטעות SK...

עוד זכורים לי הSL בבאר שבע עם הקור המטורף, לעומת הEL שלא קיררו אותנו מספיק :( ואז את הNL החכורים מאגד שבתור חייל על מדים הייתי מזיע בהם ואם לא הייתי צריך למהר, הייתי ממתין לאוטובוס הבא, בין אם היה מגיע וולוו ובין אם היה מגיע מרצדס O405 או EL או SK (היה מגוון...) או אפילו הסקאניה הנסיונית, הכל היה עדיף מהNL הראשונים של אגד.
יצא בטעות SK...

mister K

New member
ב-NL הראשונים של דן מזגן יותר טוב מבאגד.

olli3

New member
מנהל
בהחלט מודע לכך ושמח על כך. מנסיעותיי ב164

בהחלט מודע לכך ושמח על כך. מנסיעותיי ב164
(פ"ת-רחובות) בתקופת הצבא, ברגע הראשון שהזדמן לי לעבור לאוטובוס אחר, הייתי עושה זאת. לפעמים אפילו 164 נוסף מדגם אחר שצמצם פער בשעות השיא.

בדן לעומת זאת, נהנתי מכל רגע, רק נפתחת הדלת והקור המקפיא הנעים הזה :)

גם בעירוניים של אגד תעבורה המזגנים פשוט מעולים.

Golf Bravo

New member
קומו מוקדם בתקווה שרחוב אליהו הנביא פנוי

רוצים להיות על המטרונית הראשונה?
תתעוררו מוקדם בבוקר
http://www.dmag.co.il/pub/shoken/kolbohaifa/2353/index.html#/46/zoomed
קומו מוקדם בתקווה שרחוב אליהו הנביא פנוי
אתמול כשעברתי שם היו /maps.google.co.il/maps?q=32.817598,34.999951&hl=en&ll=32.817599,34.99992&spn=0.007204,0.009645&sll=32.817598,34.999951&layer=c&cbp=13,51.9,,0" target="_blank" rel="nofollow">https://maps.google.co.il/maps?q=32.817598,34.999951&hl=en&ll=32.817599,34.99992&spn=0.007204,0.009645&sll=32.817598,34.999951&layer=c&cbp=13,51.9,,0," rel="nofollow" target="blank">שלוש מטרוניות תקועות כאן (סמוך לאדם על הגלגיליות), בירידה משד' פל-ים דרך אליהו הנביא לעצמאות, כאשר משאית עמדה ופרקה סחורה לאחת החנויות שברחוב. מה שאוטובוס רגיל יכול לעשות בקלות, המטרונית המסורבלת לא מצליחה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה