רוצה להתייעץ איתכם בנושא כאוב ורגיש

אצלנו יש "הסכם" לא חתום

שבבוקר היומולדת מתעוררים להפתעה קטנה (שוקולד משוקלטייר או ארוחת בוקר מיוחדת או משחק מצחיק ( משהו באמת קטנטן בלי השקעה כספית ענית) החוכמה להחביא את זה עד הבוקר ושזה יהיה מונח על השולחן כהחצי השני מתעורר. מאוד כיף להתעורר בבוקר להפתעה !! יש מסעדה ומתנה גדולה שיכולה להגיע הרבה אחרי היומולדת אבל הכי כיף זה צומי בבוקר....

../images/Emo24.gif תודה

יום ההולדת במאמר ימי ההולדת. וזו הזדמנות להציע לך לצרף רק את שלך ואת יום הנישואין שלך. ואני בטוחה שלפחות בפורום יחגגו לי את יום ההולדת

saritoosh22

New member
תעשי מה שאני עושה.

חודש לפני היום הולדת שלי/יום נישואים שלנו, אני מתריעה שהנה זה מתקרב. כל יום אני מודיעה לו עוד כמה ימים נשארו. אם בא לי, אני אומרת לו שהשנה אני רוצה בלאגן גדול מהיום הולדת/יום נישואים. פעם אחת הוא שאל אותי, אבל מה את רוצה, אמרתי לו תפתיע, תתיעץ, תשאל, תשקיע. יאמר לזכותו שאפילו מצליח לו. אבל אני יודעת, שאם אני לא מזכירה לו, הוא כ"כ טרוד בעבודה, שהוא שוכח (אני גם זו שמזכירה לו מתי יש לו יום הולדת). ותזכרי שטיפ השבוע הוא לדבר, לתקשר!

ShirShir

New member
אני העברתי מסר דומה ב...........

מילים. פשוט כך. הבאתי לו הפתעה קטנה עם כרטיס ברכה יפה ובו כתבתי בחרוזים מסר אישי, ישיר ואוהב שננסה לעשות לנו מינהג של פעם בתקופה מפתיעים אחד את השני.... כיום אני נותנת למעשים צ'אנס להוכיח. אם תרצי לדעת עוד, אני אשמח לספר לך בהודעות ולא בפורום [כי זה אישי מידי עבורי].

ShirShir

New member
קאסי',

הרעיון של ההפתעה ליומולדת שלו - זה לפי דעתי רעיון חכם ויהיה לכם כיף!!
אם הוא לא יוזם, תנסי ליזום בעצמך וגם לדבר איתו על זה.... אני בטוחה שכשהוא יהנה מההפתעות שלך, הוא יבין שגם את מצפה להפתעות, במיוחד באירועים חשובים, הרי זה כל הכיף - בשביל זה יש לכל אחד יום אחד בשנה שמיוחד רק לו!
אצלנו בפורום - חוגגים את זה כל יום

דברי איתו על זה../images/Emo91.gif

פשוט תגידי לו מה מפריע לך וזהו למה ללכת במעגל ולא להכנס לאצמע אולי הוא לא יבין שכחת גברים ממאדים נשים מנגה. אתם בטח חברים טובים אני בטוחה כי את כזו נעימה ומבינה ואני קוראת את מה שאת כותבת עליכם פשוט תגידי לו מה מפריע לך בהצלחה. ומזל טוב

אז תודה לכולכם על כל התגובות

כמו שכבר כתבתי עד עכשיו דיבורים לא עזרו. לא יודעת למה אבל זה היה מעין דווקא כזה. והוא באמת לא יודע לחגוג כי אצלו בבית זה לא היה נהוג. אז לו נראה שזה לא חשוב. אז מה שאעשה הפעם, שאודיע חגיגית שמתחילים במסורת חדשה - חוגגים ארועים. לא רק ימי הולדת לילדים כמו עד עכשיו אלא גם לגדולים מגיע. וגם מה צריך לכלול יום הולדת : מתנה, ברכה, בילוי, נשיקה... בחודש הבא יש לו יום הולדת ואני כבר מתכננת מה לעשות. ואחרי זה, לפני יום ההולדת שלי (יש עוד חצי שנה), אזכיר לו מה צריך לעשות. מקווה שהפעם זה יעבוד ויהיה לי יום הולדת מאושר.

g u r a

New member
../images/Emo45.gif מקווה שתצליחי

ושהוא יגרום לך "טיפה של אושר בים של אהבה" בהצלחה

פרוגיס

New member
אולי עוד רעיון קטנטן

אמנם בן זוגי לא שוכח ימי הולדת אבל לפעמים ביום האשה או ולנטיין הוא מפספס. היות ונפגעתי אנושות החלטתי לשנות! היות ובולנטיין וביום האשה הבינלאומי האחרונים הוזנחתי (קראי לי קטנונית...) קניתי לי מתנה נחמדת שבה חשקה נפשי. כשהחמדמד הגיע הבייתה עטפתי אותו בנשיקות והמון תודות. לאחר שלא הבין על מה אני מודה, הראיתי לו את מה שקניתי ואמרתי לו שזה ממנו לכבוד יום האשה. והוא עוד טען שביום האשה לא נותנים מתנות... אמרתי טוב אז זה (באיחור קל) לולנטיין... כולי תקווה שהבין את המסר. את מוזמנת לנסות;). בהצלחה.

ענתי 10

New member
אוי, קאסי, רק עכשיו ראיתי את ההודעה

עוד לא קראתי את השרשור, אבל אני בטוחה שהבנות נתנו לך עצות מצויינות. מהניסיון שלי - אסור לעשות: להתעלם בחזרה. זה לא יעבוד בחיים. הוא לא יבין את המסר. צריך לעשות: להמשיך להשקיע ולטפטף לו שאת רוצה וזה חשוב לך. האמת אחרי כמה שנים אנחנו מיצינו את עניין המתנות, כי כבר מה אפשר לקנות? עוד בושם? עוד ארנק, עוד בגד? אז אנחנו יוצאים למסעדה, או אם התקציב מרשה אז לסופ"ש קצר/ארוך. משהו נחמד לעשות ביחד.

dominogrose

New member
קאסי, גברים זה עם קשה...

בשבילהם יום הולדת זה סתם עוד יום.. ויום האהבה.. מה זה בכלל ויום נישואין, מי זוכר בכלל.. זה צורת המחשבה שלהם... ואני מבינה אותך במיליון אחוז. ואני מקווה בשבילך שבאמת זה ישתנה אצלכם. אצלי, היום הולדת שלי שלפני שנתיים, הוא לא זכר בכלל. באותו היום כל היום חיכיתי לטלפון ממנו שלפחות יגיד מזל טוב. זה היה יום נורא מבחינתי. והיום הולדת שאחרון שלי, הוא אומנם זכר (אחרי שמאוד כעסתי עליו על אותו המקרה) אבל מה, לא היה לו כוח להיפגש
אני כל כך כעסתי עליו, הזכרתי לו את 2 ימי ההולדת האחרונים שלי. ואמרתי לו ששנה הבאה, הוא חייב לעשות לי הפתעה ע-נ-ק-י-ת. שתפצה על השנתיים האחרונות. וחסר לו שהוא לא עושה משהו... אין מצב בחיים! אז נחכה... ונראה... ובשבילך, אני מקווה שבאמת זה ימשיך להיות טוב, ואפילו יותר מזה. כי זה מגיע לך. ואם זה לא ברור לו, אז תאירי את עיניו כמו שאומרים. ולא עם רמזים דקים...
יה, איזה הודעה ארוכה יצאה לי...

רוית ב

New member
../images/Emo46.gifגברים

צריך לעשות סצנה אין ברירה צריך לטלטל אפילו קצת לעשות הצגה עם דמעות (לא בטוח שזה ממש הצגה אבל נגיד) בעלי אמנם לא שוכח ימי הולדת (זה יהיה הסוף שלו) אבל יום האם יום האישה יום פינוק כל אלו הוא לא ממש מתיחס יום האהבה לדוגמא לא זכה לשום התיחסות ,הוא שילם על זה ביוקר עשיתי ממנו מפלצת חד וחלק אחד שלא חושב על כלום לא על הלב שלי לא על הרגשות שלי וכו' עשיתי לו מצפון ואשמה עד 3 דורות קדימה מאז זה הסוף שלו כוול יאומים אם לא תהיה פה חגיגה כראוי מרוב שאין לו כוחות הוא עושה מה שצריך - חסר לו שלא אילוף הפרענק..... אולי זה נשמע מצחיק או קיצוני אבל אצלינו זה עבד לא לעניין בכלל להתעלם מיום חג שחשוב לך כל כך אל תוותרי

למעלה