ראזי חאמד-דובר הממשלה הפלסטינית,

shy-1

New member
ראזי חאמד-דובר הממשלה הפלסטינית,

אוצר לרזי ברקאי, שזכותם של הפלסטינים לחזור למקום הולדתם, בדיוק כמו שזכות היהודים מרוסיה לחזור לארצם. נראה שסוף סוף, אין עם מי לדבר.

אלי.

New member
הוא כנראה התבלבל, הראזי הזה

ובמקום עם רזי ברקאי הוא חשב שהוא מדבר עם ראזי ג'באלי ...

shy-1

New member
הוא התבלבל? לי כל הערבים נראים

'תודבר. ואתמול ראיתי/שמעתי את רגוב, שהיה פעם אחלה ישראלי, בביקור בלבנון, נהפך מוסלמי ולאומני יד ראשונה.

אלי.

New member
כן, יש כאן בעיה-משהו.

מסתבר שערבים, כשהם חוצים את הגבול לאחת משכנותינו בצפון - הם "מקבלים עליהם את דין התנועה" והמדינה הזו. (מעניין אם הוא - ראג'וב - ארז לבד, ו/או שבראכה ובשארה נתנו לו להעביר משהו).

5GIPI5

New member
שי חמוד מה לא בסדר במה שהוא אומר?

מדינת ישראל בעתיד הקרוב מהיה מדינת כל אזרחיה גם משום הלחץ מבחוץ אבל בעיקר משום הלחץ מבפנים רוב אזרחי ישראל הם אתאיסטים שבמקרה הטוב אינם קשורים ליהדות ובמקרה הרע מתרחקים מהיהדות כמו מאש, אז אם מדינה חילונית אזרחית אז מה הבעיה שכל אחד יבחר איפה לחיות , אני בכלל חושב שצריך ללכת יותר רחוק מזה , למה שלא נוכל לחזור לחור שממנו יצאנו.

shy-1

New member
חמוד? מותק, אנחנו במקום ציבורי ../images/Emo9.gif

להיפך, ברגע שהפלסטינים אומרים את האמת שבליבם, לי קל יותר, מהצבועים והשקרנים אני מפחד !

5GIPI5

New member
אחי אהובי על זה נאמר , אנא השם שמור

נא עלי מאהובי משונאי אשמר בעצמי.

מסלינה

New member
לדעתי כרגע יש יותר פלסטינים בישראל

שלא נולדו בישראל מאשר פלסטינים מחוץ לישראל שנולדו בתוך שטח ישראל, כך שאולי כדאי לנו ללכת על זה. לגבי יהודי רוסיה, זכותה של המדינה לאזרח את מי שהיא רוצה ואינה מחוייבת לתת דין וחשבון לאף אחד ובטח לא לקבל אישור מראזי .

הMפצח

New member
זה לא שסוף סוף אין עם מי לדבר

זה אולי סוף סוף שאתה מבין שאין עם מי לדבר.

רק עכשיו אתם מתעוררים?

בהסכמי אוסלו אמרנו לכם שהם עובדים עלינו. גם אדריכלי אוסלו כמו ביילין ופרס עבדו עלינו.

5GIPI5

New member
אז זהו שאף אחד לא עובד עלינו

זה אנחנו שלא מבינים את המשפט ,עיניים להם ולא יראו אוזנים להם ולא ישמעו, הערבים לא סטו מתוכניתם בכהוא זה מי שמחפש תחליפי סם זה אנחנו, למעשה זה רק מראה עד כמה אנחנו חלשים ,התקווה בת שנות אלפיים להיות עם חופשי הפכה ל באש ודם נפדה את פלסטין,תגידו מישהו יודע כמה אמל'ח למח קרי חשיש מוחדר למדינתנו חסרת הגבולות

הMפצח

New member
אל תיבנה על זה

כנס לפורומים השמאלנים, רצה שם הודעה על התארגנות חדשה למען "השלום"

למעלה