ראו הוזהרתם

ראו הוזהרתם

בוקר יום ראשון. הכל התחיל כרגיל.בוקר שגרתי במשפחתינו. 6:00 בבוקר: התעוררנו, אני ובן זוגי שתינו קפה הילדים שוקו. הכנתי להם סנדוויצים. שמתי את הסנדוויצים ובקבוק מים בתיק לכל אחד. לי שמתי בתיק תפוח ותפוז. השעה 7:25 בבוקר: יוצאים מהבית. בעלי הולך לעבודה. אני מקפיצה את הילדים לגן ומשם לעבודה. נכנסנו למכונית שמנו את התיקים על המושב הקידמי. 2 דקות וחניתי ליד הגן. נתתי להם את התיקים שלהם, תיק שלי נשאר במכונית, נעלתי את המכונית. שמתי את הילדים בגן ואחרי כדקה חזרתי למכונית. וזה מה שראיתי: פרצו לי למכונית וגנבו את התיק. בדקה!!!! הנזק: ארנק עם כסף, כרטיסי אשראי, פנקס צ`קים, משקפי שמש, כרטיסי קופת חולים, רישיון לרכב, רישיון נהיגה, תעודת זהות ופלאפון. לשחזר את כל המסמכים לוקח מלא זמן, ימי עבודה וכסף. כשסיפרתי על המקרה לגננת, אז היא אמרה שהמקרה ידוע במיוחד ליד גני הילדים. גם השוטר במשטרה אמר שזה מקרה נפוץ וקורה על בסיס יומי. גם במוסך ידעו ישר להגיד שזה קורה להרבה אימאות ששמות בבוקר את הילדים שלהן בגן. אנא הפיצו את זה לכמה שיותר אנשים שלהם זה לא יקרה

זה באמת מקרה נפוץ

קרה אותו דבר לאחת מהעבודה שלי לא מזמן. היא לפחות לא ויתרה ועשתה סיור מסביב לרחובות בבתים ליד הגן והצליחה למצוא את התיק עם ת.ז, רשיון נהיגה ומסמכים נוספים שחסכו לנו זמן יקר.

למעלה