קשר המסגדים

גידי@

New member
מי ייתן לך לטרנספר היכן אתה חי?

אם ערביי ישראל רוצים לחיות כאן כאן מקומם.

resh0

New member
אי אפשא לאכול העוגה ולהשאירה שלמה

פלשתינאי ישראל, מקומם לא בישראל. פלשתינאי מצריים, מקומם לא במצריים. פלשתינאי ירדן, מקומם לא בירדן!!!! אם אתה מעוניין שפלשתינאי ישראל יישארו בישראל, משמע שאתה מודע לכך שיימשך החיכוך ונהיה לשותפים בתכנית השלבים של עראפת. כך לא יהיה שלום! במילים אחרות: המחיר להשארותם של פלשתינאי ישראל בישראל, הוא שלא יהיה שלום אמיתי. המחיר המוסרי לטרנספורם של פלשתינאי ישראל הוא לא מבוטל! אבל המחיר כדאי! שלום אמיתי. אלו הן 2 הברירות ואני משוכנע שאזרחי ישראל בבוא היום יבחרו באופציה שתביא לשלום אמיתי. דרך אגב: רבים מדברים על החסרונות שבלמשול על עם אחר... מה האינטרס של אותו העם שנמשיך לשלוט בו ולהפלות אותו (לטענתם), כאשר במרחק קילומטרים ספורים יכולים להיות הם בני חורין, תחת שליטת עמם, ללא שום אפליה??? התשובה פשוטה! פלשתינאי ישראל הם בני ערובה בידי תכנית חיסול ישראל בשלבים, כי יש להם תפקיד בכיר בתכנית. אני לא מעוניין שתכנית זאת תצא אל הפועל! ואתה?

אלוני.

New member
שמוליק קיפוד

בא ונשמור על שפה עניינית ונקייה מהערכות הדדיות כאלה או אחרות. וכן אני יכול להסביר

גידי@

New member
אתה רוצה להמשיך לחלום ? בבקשה בעולם

של היום לא יתנו לך לטרנספר -התעורר מהחלום שלך !

resh0

New member
אבל גם אתה מעוניין לטרנספר!!!

לטרנספר יהודים/ישראלים. לזה לבטח לא תתנגד...

די עם הטיפשות

פליטים ערבים החלו להזדהות כפלשתינאצים ב1967 עכשיו תחשבו כל יום קם לו עם חדש בסביבה וידרוש דרישות...

גידי@

New member
בכיר אתה טועה לחלוטין מרגע שהחלום

הפאן של תוםפ מלחמת העולם הערבי התפוגג שקמו מדינות ערביות גם ערביי א"י הגדירו עצמם כפלשתינים.

*שמואל*

New member
הירח כנראה גורם לכם לחלומות ... ../images/Emo29.gif

אז אולי הגיע הזמן להתעורר ולהבין ש.....יש צדק ו.....יש קיום!! על הצדק אפשר להתווכח, כן להחזיר שטחים לא להחזיר שטחים. על הקיום אין מה להתווכח. גם ליוסי שריד ולשולמית אלוני לא יעזור להיות צודקים ומתים. אפילו לא לביילין! חוץ מזה שמאלני יקר שלי, כשהערבים ישלטו כאן (וזה רק עניין של זמן) ראה את ההודעה על "חשבון פשוט"... הם ישחטו את השמאלנים ראשונים, משום שהערבים שונאים בוגדים! ראה התייחסות של הערבים הכי מתונים למשתפ"ים. בשבילם מי שבוגד בעמו אחת דינו - מוות! השמאלאנים אצלנו נתפסים אצלם כבוגדים בעמם,ומי שבוגד היום בעמו יבגוד מחר בעמו שבמקרה זה יהיו אלה הערבים שישלטו כאן בגלל ריבויים הטבעי.

אלי.

New member
ומה לא היה צפוי כאן ?

אם נסיר לרגע את חומת הגזענות, ניווכח לדעת שערביי ישראל כבר מזמן אינם בסטטוס של סביהם הבורים, ש"ברחו עוד לפני שראו חייל יהודי אחד ...". היום הם אוכלוסייה מתקדמת לא פחות מתושבי כפר-שלם/שכונת-התקוה/אור-עקיבא, ויש ביניהם (מה אתם יודעים ...) לא מעטים שמשתווים לתושבי ר"ג/אשדוד/חיפה. במצב כזה, כשהם מדברים איתנו בגובה העיניים - היה צפוי מתישהו שבתגובה למעשי חבורת הסהרוריים בחברון - תבוא תגובה של חבורה סהרורית מקבילה בתחומי הקו. אני בטוח שמי שלא הסכים בעבר למעשי החבורה בחברון, לא יסכים גם לדרישות מקבילתה ה"ירוקה", ונשאלת השאלה - כמה "מוסר" יש באלה שתמכו ותומכים ב"מתיישבי חברון", אבל אינם תומכים ב"מתיישבי עפולה" ?

שים לב: ענית לעצמך...

"...אני בתור אזרח המזוהה עם השמאל, התובע מסירת שטחים רבים מיש"ע לידי הפלשתינים כדי להגיע להסדר מדיני עימם, חש זעם עצום על חוצפתם ועזות המצח של אותה קבוצה מערביי ישראל על פעילותם זו שמשמעותה האחת והיחידה הינה חיסולה המוחלט של מדינת ישראל..." זהו ציטוט מתוך ההודעה שלך. בפעם המי-יודע-כמה: הם רוצים את חברון. קיבלו. הם רוצים את ג´נין. קיבלו. משם הדרך לחיפה, ת"א, ראשון, ב"ש ועין הוד ומדינת ישראל בכלל הדרך קצרה. אני חייב לומר שאתה השמאלני ה-1 שאני פוגש שסוף סוף מפוצץ לעצמו את "בועת השלום".

רזניק

New member
בעלות יהודית על הגולן

יש קושנים שיש 80000 דונם בסך הכל בבעלות קק"ל ומדינת ישראל קרי השילטון מסתיר זאת מהציבור.

למעלה