קריסטין שלי

ברודי

New member
באתר הרישמי של הדוגמניות?

בגלריה של הפורום? בפורום עצמו אם עוברים על הקבצים?

אני לא יודעת אם יש

לא יודעת אם יש תמונות גדולות יותר ממה שיש לי באלבום. כנסו לאלבום שלי ותיראו מה שיש לי. האתר הרישמי הכוונה לוואלה ? אם כן, אז לא ראיתי שם תמונות שאפשר להוריד.

bug a boo

New member
חבר'ה,זו לא קריסטין מהדוגמניות?

שוטטתי בפורום תמיכה טכנית..לפתע נתקלתי בה..אני משוכנעת שזו היא.. תקנו אותי אם אני טועה.. ציטוט מפיה:
"עוד על עצמי על עצמי: רגישה אבל לא רואים את זה. אתר הבית שלי: http://www.tapuz.co.il/Albums/album.asp?u=1827284 "

אני אעשה מאמצים

להביא אותה לפורום ולכתוב דרך הכינוי שלי אחרי שאתן לך את הסיסמה.

תיזהרי - זה יכול לפגוע

במעריצים אחרים. כבר עכשיו, יכול להיות שמישהו מנסה לשלוח לך מסרים כי הוא חושב שזו היא - ונפגע כשמגלה שהמסרים נחשפים לאדם אחר. אבל להביא אותה לפורום זה יכול להיות נחמד מאוד.

למה אתה מתכוון ?

למה אתה מתכוון לפגוע ? אתה מתכוון שזה יכול לפגוע באנס שזומם לקבוע איתה פגישה בעזרת מסר וכשהוא מגיע לפגישה עם סכין איום לאונס, מגלה שהקורבן לא באה כי מסריו סוננו ?

bug a boo

New member
סתם מתוך עניין,אין לי שום דבר נגדה,

לא מכירה אותה כלל,אבל-מה גורם לך להיות מעריצה שרופה שלה? המראה? האישיות? תודה. *ראית את אחותה?גם יפה
,גם לא טפשה..
,וגם נראית יותר מלאת חיים,לא?

bug a boo

New member
רגע,הטעית אותי.זה הדף שלך?

זו את? משלה שכמותך... התפלאתי..היא אמורה להיות במילאנו או סגורה באיזו וילה..

הילדה עוד תגדל

ראיתי את הקליפ שבקישור וראיתי איך שניסו לערוך את הביקור שלהם בגן החיות, כך שבסופו של דבר כריסטין תוצג כטיפשה שלא יודעת להבחין בין חיה לציפור. ובכלל, הרבה מנסים ללעוג לה ולתפוס אותה בדייקויות כדי להציג אותה כטיפשה. אבל שוכחים שכריסטין רק בת 19 והיא עוד תגדל.

למעלה