קראו תשיר..נסו להזדהות איתי אני לבד

titi buba

New member
קראו תשיר..נסו להזדהות איתי אני לבד

עכשיו אתה פה איתי ואני מרגישה בודדה אמרת לי שזאת בחירה שלי ואני לא מסוגלת לבחור מסתכלת לך בעיניים, חומות עמוקות כאלה, שרוצים אהבה מסתכלת לך בעיניים, ויודעת מה אני מרגישה אבל כשאני לבד, רק אני עצמי והבדידות האהבה מתפוררת לחתיכות של אובססיה פיסות שחורות של בלבול ופחד גורמות לי לשאול למה יש רק חושך ומתי יגיע האור שאלה של עוד אהבת נעורים מתמוגגת מחכה לתשובה, אולי זה לכל החיים ענן אפל מעלי, מרגישה אותו חונק אותי והוא עוד ממתין לתשובה וחושב פעמיים אם באמת יש אהבה האכזבה הרגה אותי ,היא אולי תהרוג גם אותו עוד בשלבי החלטה, רק התחלתי אולי אני לעולם לא אסיים לא תהיה לי תשובה בשבילו אולי אני יגיד לו שלום, זה יהיה רק לטובתו עדיף לא בלעדי שיוכל לאהוב בלי פחד שיצא מהתסבוכת תסבוכת שהלב שלי יצר אני רק יכנס אליה בשבילי עוד לא מאוחר ישקע לי עמוק בשלולית של אכזבה יעלה למציאות, רק בגלל אותה שאלה ואז אחרי הכל, תהיה לי כבר תשובה יהיה מאוחר מדי אבל אז אני ידע הוא חושב ששכחתי, ולי לא אכפת אני רק מתחילה להזכר תמיד תהיה בשבילי יותר מסתם זכרון וחושים תהיה בשבילי מלאך מלאך שאוהבים לעולמים

ritarita

New member
עם תלות באהבה...הזדהות..

כן אפשר להזדהות עם תלות באהבה כן אפשר להזדהות עם הבדידות ללא האהבה כן אפשר להזדהות איתך אבל מה זה יעזור לך? אולי כדי שתרגישי שאת לא יחידה שאת לא לבד

lide

New member
../images/Emo140.gif

את יודעת פעם שלחו לי פרח, פרח בצבע כחול, ומאז כל הזמן הוא אצלי בראש. זה קרה בדיוק שנפרדנו, אבל הפרח בדיוק הזכיר לי כמה היה יפה ללא הזר פרחים הגדול, "הסתפקתי בפרח קטן שקבלת לפני הרבה זמן הוא אף פעם לא מאכזב"

lide

New member
...

אותי הוא מאוד הצחיק בגלל ה"ככה" אבל באמת התחושה מאוד מוכרת,

למעלה