קצת מפחדת - צריכה את עזרתכן..

מקוה בשבילכם שהבדיקות תהיינה תקינות

ושהמתוקה שלכם לא תצטרך לעבור דברים לא נעימים

galigal33

New member
לא מכירה

מקווה שהבדיקות יצביעו על בעייה שתהייה פשוטה לטיפול. אני מבינה מאוד את הדאגה שלך ומציעה לך (ולעצמי) לחשוב חיובי ולא להתפס לסרטים פסימים. אולי הבדיקות יחזרו תקינות? אולי כדאי לברר אחרי שיהייו בידכם תוצאות על עזרה גם בשילוב רפואה משלימה? מחזיקה לכן אצבעות יקירה.

rey

New member
../images/Emo201.gif../images/Emo201.gifאוייש ,באמת לא נעים

אני מתפלל ומחזיקה לכן אצבעות שהכל הכל יתברר כתקין!!! נשיקותתתתת

ליcות

New member
../images/Emo41.gif קרה לחברה שלי..

היא שמה לב שלילדונת שלה (היום בת שנה וחצי) יש שד אחד גדול יותר והרופא חשד שמדובר בהתפתחות מוקדמת.. שלחו לבדיקות הורמונים ובדיקות גדילת העצם וכל מיני בדיקות נוספות, ובסוף הכל היה בסדר! אחד הרופאים אמר שלפעמים זה קורה, לא ממש ידוע למה וכל עוד הבדיקות תקינות אין מה לעשות, זה יעבור מעצמו. אם אני לא טועה הם צריכים לעשות מעקבים וזהו. אני מקווה שגם לכם יחזרו בדיקות תקינות וכל הכבוד על הגילוי המוקדם!

תודה רבה לך, גם לנו

עושים בדיקות דם וUS וכו' והרופאה אמרה שבגלל שאין שערות אלא רק ציצי קצת גדול לגילה יכול להיות שזה באמת כלום ואז יהיה רק מעקב. מקווה שגם אלי יגמר ככה. לגבי הגילוי המוקדם- הקרדיט הולך לרופאה בטיפת חלב שראתה והפנתה את תשובת ליבי לכך, כולם צחקו עלי כשאמרתי מה היא אמרה ואמרו את כל המשפטים הידועים: "טיפשת חלב" ו :אוי אל תקשיבי לכל מה שהן אומרות שם וכו..."ובסוף היא צדקה...

אוצה

New member
../images/Emo24.gif אויש, אבל מזל שהיא במעקב

מאחלת שהבדיקות תהיינה תקינות.

כן אה?- צריך ללמוד מזה לא

לזלזל ברופאות של טיפת חלב לפעמים הן שמות לב לדברים שרופא משפחה לא...

b o t t e n

New member
זה בטח פרולקטין גבוה.

זה ההורמון שיש במוח. לנשים מסויימות זה לפעמים משדר הריון והן סתם מייצרות חלב, ואז לוקחים כדורים. אני בטוחה שיש לזה טיפול, כזה או אחר, נעים או פחות= העיקר שזה בר פיתרון ולא רק מוביל לאסון

אחרי הבדיקות נהיה חכמים יותר

ונדע ממה זה נובע ובהחלט טוב שגילו בזמן ושיש טיפול תודה לך

חוגי1

New member
עכשיו כשאת אומרת..יש לי שאלה

האם הציצי אמור להיות שטוח לגמרי וגם הפטמות???כי גם לי הייתה הרגשה ש.......יש לה ציצי

שטוח לגמרי זה עניין גם של משקל

אם היא שמנמונת אז הוא לא יהיה שטוח לגמרי הרופאה לימדה אותי להבחין אם זה שומן או "ניצני שדיים" תגעי לה בעדינות בציצי ותראי אם הכל רך כמו שומן (כמו בקצה הציצי או בצד- כמו בשומן בבטן) או האם יש כאילו "מאחורה" אחרי השומן גולה או גוש קטן כמו שיש לנו כשאנו נוגעות בחזה- אם יש אלו ניצני שדיים. אם את לחוצה עדעף לבדוק, לשלול או לטפל במידת הצורך...

למעלה