קצת מפחדת - צריכה את עזרתכן..

קצת מפחדת - צריכה את עזרתכן..../images/Emo7.gif

הייתי עם מיטב אצל רופאה לבדיקה כללית של גיל שנה והיא ציינה בפני שיש לה ציצי קצת גדול לגילה והפנתה אותי לרופאת משפחה ומשם למומחית(ברח לי השם- אנדוקרדיולוגיה או משהו כזה)והיא בדקה ואמרה שאכן יש לה "ניצני שדיים" והפנתה אותי לבדיקות דם, לאולטרסאונד לשלחות וכאלה והסבירה שבמידה והבדיקות לא יחזרן תקינות זה תחילתה של דרך ארוכה ולא ממש נעימה
. בהסבר פשוט- מה שרוה לילדה מתבגרת בגיל 9-10 כשבסוף מקבלת מחזור- קורה למיטב עכשיו. ואם זה באמת כך (נראה לפי הבדיקות)וזה כתוצאה מהפרשות מהמוח של הורמונים זה זריקה בכל חודש למשך המון זמן ואם זה מיתר הורמונים יש טיפול אחר אבל בכל מקרה לא נעים.....
. האם מישהי נתקלה בדבר הזה? אני מאוד פוחדת , יום ג' אנחנו הולכולת לקחת הפנייה לאולטרה סאונד שחלות והראש שלי בסרטים..... אנא עזרה בנות.........

אמיתמי

New member
בהחלט לא נעים

מה שטוב שזה אובחן מהר, ואני מאמינה שעם טיפול הכל יסתדר.
ושמחה לראות אותך שוב כאן. מקווה שגם בדברים טובים ונעימים.

תודה רבה -ולגבי הדברים הטובים

ראי בשרשור שוויץ את מיטבוש עושה פיפי בסיר כיף לחזור , ואני אאלץ לחכות בסבלנות לתוצאות הבדיקות...

אמיתמי

New member
מקסימה וזה מן הסתם בלט כי היא רזה

נכון? אצל ילד שמן מן הסתם מצפים שהשומן יהיה בכל מקום. אצלה זה בולט. מזל שתופסים דברים כאלה בזמן. מאמינה שיהיה בסדר.

היא דווקא שמנמונת קצת

והרופאה הסבירה לי איך בודקים- מעסים טיפה ורואים שיש בפנים גוש קטן ולא משהו רך כמו שומן- ככה גם אני צריכה לבדוק אם זה גדל או רק שומן... תודה בכל מקרה.....

d i n o l e

New member
לא מכירה אבל קבלי ../images/Emo201.gif

הסבירו לך מה המשמעות של זה? זריקה כל חודש זה לא נעים בכלל (בלשון המעטה), אבל אם זה הכל וזה יסדר את זה ולא יהיהו שום תופעות אחרות אז סה"כ זה לא נורא.

אם הבדיקות ייצאו תקינות

אז זה לא נורא ואמור לעבור עד גיל 3 . אם הבדיקות לא תקינות זה מתחלק ל2: 1.אם זה הורמונלי- יש טיפול תרופתי מסויים. 2.אם זה מהמוח(גם משהו הורמונלי) אז זה הסיופר של כל חודש זיקרה- בכדי למנוע קבלת וסת(כן, כן, וסת....) והמשך התפתחות מינית... לא יודעים ממה זה נובע- לעיתים זה נובע מסכרת בזמן ההריון אבל לא היה לי. לפעמים יש ציסטה באחת השחלות וזה גורם- בשביל זה ה- US שחלות, ובידקות דם לספירת הורמונים. נחכה לתוצאות ואז נדע, אם הכל תין בבדיקות היא אמרה שנחזור לביקורת עוד 3 חודשים את מתארת לעצמך איזה סרטים עוברים לי בראש..... כל כך משתדלים כל הזמן לעזור בהתפתחות, ולמה היא לוה מתהפכת ועושה גלגלונים בגיל 4 חודשם ואז מגלים שיש דברים מעבר לשליטתך כהורה וזה ממש מסתכל.......... והיא ילדה חייכנית ושמחה ואני מקווה שטיפולים הורמונלים (אם נצטרך) לא יהרסו הכל....

luli shabluli

New member
גם אני מחזיקה אצבעות ../images/Emo45.gif

שבעזרת השם כל הבדיקות יצאו תקינות

../images/Emo10.gif איזו תופעה מוזרה.

מיטב המתוקה הקטנה. מאחלת לה שלא תצטרך לעבור שום דבר לא נעים בחייה לעולם

shapir1

New member
אין לי מושג ../images/Emo201.gif

מקווה שהבדיקות יחזרו תקינות, וגם אם לא, בטוחה שהכל יסתדר בסופו של דבר למיטב המתוקה.

קבלי ../images/Emo24.gif גדול ממני

לצערי לא מכירה את התופעה
אבל מקווה שהכל יסתדר בסוף למיטב
מתוקונת אמיתית (ראיתי בשירשור שוויץ
) קבלו המון
ממני, מירב

Tula1

New member
לא מכירה אבל קבלי חיזוקים

ומחזיקה לכן אצבעות לקראת הבדיקה הבאה... והכי חשוב - תהיי אופטימית, כי לא חשוב איזו תשובה תקבלי מהרופאים, זכרי שיש לך ילדה מתוקה מקסימה , נורמלית וחייכנית, גם אם היא תצטרך לקבל זריקה פעם בחודש. בהצלחה לכן

שניה אחותי

עוד לא הגיעו תוצאות בדיקות הדם. למה לחשוב על הגרוע מכל? מאחלת תוצאות תקינות והרבה בריאות והתפתחות תקינה למיטב הקטנה.

מחכים אבל זה סרטים כאלה

שעוברים בראש את לא יודעת שקל יותר לחשוב על הרע................... מקווה שדאגתי לחינם

למעלה