קצת מפחדת - צריכה את עזרתכן..

ברור שיותר קל לחשוב על הרע

אבל אני עדיין מאלה שמאמינים ש"תחשוב טוב יהיה טוב" מה שאתה חושב, מרכז ומדבר עליו מתעצם וכו'. למרות שקשה נסי לצייר לך בראש תשריטים שלפיהם הסאגה הזו נגמרת ברגע שאת מקבלת את התוצאות הטובות של הבדיקות.

../images/Emo24.gifוואו. לא קל.

תעברו את כל הבדיקות ומחזיקה לכן אצבעות לתוצאות טובות ובריאות
. תמשיכי לעדכן. הלוואי שיכולתי לעזור יותר.

תודה רבה

מקווה שתהני מהשקט שבפרישה שלך..... ושלא תעלמי לגמרי מהפורום והעידוד שלך והחזקת האצבעות עוזרת המון

לא מכירה את זה וזה נשמע לא קל.

מקווה מאד שזה יעבור בקלות והתוצאות יצאו תקינות.

tomer2007

New member
הנה כמה קישורים שאני מקווה שיעזרו

את יכולה לקבל משם הרבה מידע לשאול שאלות את המומחים

E S D R

New member
עברתי את זה עם הבת הגדולה שלי...

בערך בגיל 8-10 חודשים (אני לא זוכרת בדיוק מתי) באחד הביקורים אצל רופא ילדים פתאום הרופא אמר לי: שמת לב שיש לה ציצי? האמת עד אז בכלל לא התייחסתי לזה. הוא נתן לנו לעשות בדיקת דם לבירור רמת ההורמונים ונתן הפנייה לאינדוקרינולוגית. בדיקת הדם יצאה תקינה והאמת שהאינדוקרינולוגית לא התרגשה מזה במיוחד (הלכנו לאחד טובה - מבי"ח שניידר). היא אמרה שזו תופעה די נפוצה אצל תינוקות (בעיקר יונקים) כי הם יכולים לקבל עודף הורמונים מחלב האם (ואני באמת הנקתי עד גיל שנה ו-4). היא אמרה שבדיקות הדם יצאו תקינות אז אין טעם לעשות בירורים נוספים ופשוט כדאי לעקוב אחרי זה לראות שהציצי לא גדל. היא אמרה שבהרבה מקרים עד גיל 3-4 זה נעלם לבד. ובאמת פעם בחצי שנה הלכנו אליה למעקב (כל פעם היא מדדה את הציצי עם סרט מדידה ועקבה אחרי ההתפתחות שלה מבחינת משקל וגובה). הבת של עכשיו כמעט בת 4 והציצי נעלם כמעט לגמרי. אז אל תיכנסי לפאניקה - היא אמרה שברוב המקרים זה עובר לבד, ואפילו אם הבדיקות היו יוצאות לא תקינות יש הרבה דרכים לטפל בזה וזה לא סוף העולם!!! מקווה שגם אצלך הכל יהיה תקין!

ואו עשית לי ממש טוב על הלב

כיף לשמוע , גם לי אמרה הרופאה שיכול להיות שזה כלום ויעבור לבד ולכן צריך לעשות את הבדיקות סוף סוך אני שומעת סיפור שמדבר על גילאים כאלה כל מה שמצאתי באניטרנט וכו היה על גילאים הרבה יות רגדולים והתחלתי ממש להלחץ תודה רבה רבה רבה לך

lulyK

New member
טוב שהרופאה עלתה על זה כ"כ מוקדם,

ומחזיקה אצבעות שהבדיקות בכלל יחזרו תקינות.

תודה רבה, כן, כולם צחקו

עליי כשאמרתי להם מה אמרה הרופאה של טיפת חלב הם זלזלו ואמרו"אוי הטיפת חלב האלה איזה שטויות יש להם" והנה- הלכנו למומחית ויש שדיים קצת גדולות זה רק מראה שצריך להקשיב ולשלול הכל...

babybooms

New member
שולחת לך אנרגיות חיוביות שהכל יהיה

תקין בבדיקות. ותמשיכי לעדכן.

שיהיה בהצלחה מותק../images/Emo24.gif

התגעגענו אליך מאד בפורום יוחזר "סקר יום שישי" לאלתר
אל תשכחי לעדכן לגבי הנסיכה היפה

תודה רבה מותק../images/Emo24.gif

כיף לחזור היתה לי בעיה במחשה הרבה זמן מבטיחה שיום ו' תקבלי סקר...

t i l t u l a

New member
לא מכירה את התופעה

אך מקווה לתוצאות טובות ומחזקת אותך
ואת מיטב הבובה!

למעלה