קצת א-ט|מחפש תוכנת עריכה(
)

yogev klx300r

New member
קצת א-ט|מחפש תוכנת עריכה(../images/Emo35.gif)

שלום חברים, אני מחפש תוכנה שאיתה אני אוכל לצרוב דיסק במיקס (יש דבר כזה
), ועם או בלי קשר, תוכנה שתציג BPM של השירים שאני משמיע במחשב, כך שאני אוכל לערוך לפי BPM דיסק שאני מארגן לי ולחברים
תודה מראש, יוגב

Spectral

New member
טוב

Exact Audio Copy - יודעת לצרוב קבצי MP3 גדולים שבהם יש כמה שירים ביחד במיקס, כל עוד אתה נותן לה את הקובץ Cue שמתאים לקובץ MP3 הגדול. התוצאה היא דיסק שלם צרוק לפי חלוקה של טרקים, כשהטרקים עדיין משתלבים אחד עם השני (כמו למשל בסט של DJ). ועם או בלי קשר, לווינאמפ יש פלאגאינים שנותנים לך את הBPM של השיר המושמע. העניין איתם הוא שצריך לחכות שהקצב הבסיסי של השיר יכנס כדי שהפלאגאין יגיב בצורה נכונה. ובקשר ל"לערוך לפי BPM דיסק שאני מארגן לי ולחברים" ... אני חושב שיש יותר מדי מושגים מעורבבים במשפט ההוא. ולא ממש הצלחתי להבין מה אתה רוצה לעשות. אתה רוצה לעשות סט שבו שירים משתלבים אחד עם השני בנקודות מעבר (DJ)?? או פשוט לארגן כמה שירים עם אותו BPM פחות או יותר על אותו דיסק?

yogev klx300r

New member
דבר ראשון, תודה על התגובה ../images/Emo13.gif

לשאלך בסוף ההודעה, אז כן, הכוונה היא כמו DJ, אבל שתישאר החלוקה של השירים, ושלא יהיה קובץ MP3 אחד גדול. לגבי הפלאגאינים של ווינאמפ, אתה יודע לציין אולי מה אני אמור לחפש? שוב תודה, יוגב

yogev klx300r

New member
מצאתי פלאגאין אבל הוא מראה BPM

רק בשיר שמושמע, ואני חשבתי יותר על כיוון שתיהיה לכל רשימת השירים עמודה שתראה לכל שיר את ה-BPM שלו. יש חיה כזאת

Spectral

New member
NI Traktor DJ Studio

זאת תוכנה לDJs, בחלון של הפלייליסט שלה מופיע גם השדה של הBPM של הטרק.

למעלה