קניית נייד

Kibiniloch

New member
בשביל משחקים כבדים

שמע אני נמצאת בדיוק באותו סיפור והגעתי למסקנה שלא שווה להוציא כסף על נייד למשחקים. זה כאילו כרטיס מסך נורמאלי מעלה את המחיר של מחשב נייד במשהו כמו 3 אלף שקל לפחות, אם לא 4. בשביל המשחקים והסרטים אני קונה נייח לבית ב-4-4.5 אלף שקל, ונייד אני קונה יחסית פשוט בסביבות 4 אלף - נשארנו באותו התקציב וגם ענינו לדרישות פי כמה מבחינת הנייח שיתן לך מענה הולם למשחקים הרבה יותר מכל נייד גם אם הוא עולה 12 אלף. כאילו, איך אפשר להשוות לשחק בנייד של 15" עם מקלדת מצומצמת, כשאתה יכול להרשות לעצמך לשים כ.מסך, הארדיסק ומעבד יותר חזקים בנייח מבלי לחשוב על זמן סוללה ועל בעיות התחממות וכך ליהנות מביצועים יותר טובים ולשבת מול מסך אל.סי.די 19" רחב. בנייד פשוט אין דבר כזה...רק אולי אם תגדיל משמעותית את התקציב ותקנה משהו בסגנון המפלצת הזו P:

RoyBO

New member
עזבי בקרוב יוצא XPS 1730

עם 8700GT ואופציה ל8700GT בSLI משהו מטורף

Kibiniloch

New member
כן אבל עדיין..

אפשר להרכיב היום נייח עם 8800GT בסביבות 5-5.5K כולל מסך LCD רחב וכל הציוד ההיקפי :] אין, ניידים יקרים פשוט לא שווים את זה..

indianajhons

New member
טעות בסיסית...

למשחקים קונים פלייסטישן 3, או WII או הכי גרוע אקס בוקס. במחשב עושים את כל היתר. והחבילה היתה יוצאת עוד יותר זולה......

Kibiniloch

New member
שחק אתה World Of Warcraft בפלייסטיישן :)

לא מצליחה לדמיין איפה כל קיצורי הדרך אמורים להכנס בג'ויסטיק...?

indianajhons

New member
לא נהפוך את זה לפורום פליסטיישן אבל

לשלט שלו יש 18 כפתורים בלתי תלויים וחיישן תנועה מעולה, כולל כרטיס גרפי שכל מחשב שאת חולמת עליו היה מת שיהיה לו, כך שלא ספק זו חוויה אחרת, מנסיון.

Kibiniloch

New member
גרפיקה זה כבר משהו אחר וזה ברור מין הסתם

שבמכונת משחקים העניין הזה יהיה יותר חזק :) אבל עדיין, אני לא מצליחה למצוא השוואה בין לשחק עם ג'ויסטיק לבין הנוחות והוורסטיליות שיש במקלדת. אולי זו רק אני. אבל בכל מקרה בWOW השתמשתי ביותר מ-18 כפתורים + עכבר P:

bar666xp

New member
אם במפלצות עסקינן...

אם היו ביכלל מיבאים ביבוא סדיר... ALIENWARE אבל אאל"ט הם עוד לא התחילו להוציא עם כרטיסי G8 אבל G7950 SLI ENABLE עם 2X250G 5400RPM=500G או 2X200G 7200RPM=400G... בקיצור מכונות משחקים חבל"ז אבל... וזה אבל גדול!!! כל הניידים עם מסך מעל 15.4" הם DTR!!! תחליף שולחני!!! או במילים אחרות מחשב משחקים שאפשר להעביר בקלות. אישית לא רואה הצדקה לכך למרות שהזקן שלי {15.4"} גם הוא DTR אגב מעבד ATHLON... לדעתי נייד שצריך להיות מחד נייד ומצד שני לתת ביצועים/גרפיקה/משחקים היום אין על DELL XPS 1330... נכון זה רק G8400GS אבל זה מסך 13.3" ומשקל 1.8ק"ג+-.... זה נייד ואפשר לחבר לו מקלדת ומסך גדול או לTV והוא גם אחלה למשחקים. קישור לדוגמה... http://www.naot.co.il/products/85908 אם היה לי ת$$$ יש מצב שהייתי מתפנק לי באחד
לצערי התקציב כרגע הוא פחות מ0
לא נורא נמשיך לשרוד עוד קצת עם הAMILO A1630 הזקן שלי.

למעלה