קניית נייד

TheRealHustler

New member
קניית נייד

אני רוצה לקנות מחשב נייד לצורכי משחקים, סרטים, אינטרנט ואופיס. אני מעדיף שיהיה זכרון מעל 2GB RAM DDR2 ,מעל 160GB דיסק קשיח ולפחות 2.2 GHZ . תקציב מקסימלי 7000 ש"ח . אני מצאתי שHP PAVILION DV6514EJ הוא מאוד אטרקטיבי על אף שמהירות הדיסק הקשיח הוא 4200 סל"ד. מה אתם חושבים? יש לכם המלצות?

RoyBO

New member
עם נתונים כאלה

תצטרך לשלם לפחות 9 אלף המחשב שמצאת הוא לא מהסדרה העמידה של HP לכן הוא במחיר כזה.

RoyBO

New member
עמידה הכוונה

סדרה עסקית, שמאופיינת בחומרה גבוהה ומארז טוב ששומר על המחשב ומונע התחממות יתר, הכלל הוא יותר מתכת יותר יקר, יותר פלסטיק יותר זול. דגם שאני מעוניין בו למשל זה DELL XPS1330 יש לו מספר גרסאות כאשר הכי חזקה קרובה למה שאתה מחפש. הבעיה שהוא לא הגיע עדיין לארץ. עוד מחשב שאתה יכול לבדוק זה DELL M4300 שהוא סוג של תחנת עבודה חזקה עם רזולוציה גבוהה מעוד (לדעתי גדולה מידי) אבל תבדוק. עוד דגם עם שני כונני 120 ג'יגה 17 אניצ' DELL 1720 או למשל LENOVO T61P שעולה מעל 11 אלף שקל.

bar666xp

New member
אולי נתחיל בזה שמשהו שם צריך ללמוד חיבור ../images/Emo8.gif

בפעם האחרונה שבדקתי 2X512 יוצא 1G לא 2G... כ. מסך nvidia geforce 8400m אהא כמו שאני מכיר את HP זה אפילו לא GS שלא לדבר על GT וזה לא זה למשחקי 3D... מינימום 8400GT בלחץ GS... ביגלל שהם לא רושמים אני כבר בלי להיכנס לאתר HP ולבדוק אומר לך 99% זה 8400M G.. http://www.nvidia.com/object/geforce_8400M.html תעשה חיפוש בפורום או ביכלל בדוק דל 1520 לדוגמה או טשיבה A200 שניהם באיזור ה7Kש"ח ובשניהם מעבד T7300 {ישנה לך פחות 200MHZ?} הטושיבה עם כ.מסך HD2600 של ATI אני לא בטוח שזה הXT אבל גם אם לא זה בסדר גמור... הדל עם 8600GT בדגם 1720 וב1520 GS או GT אם אני זוכר נכון אגב לפי מה ששמעתי הGT רק באדום או ירוק?! לא יודע מה נידפק להם... לא מיבאים בשחור. אני חושב על השניים הללו גם וניראה לי שאני בסוף ילך על הטושיבה ביגלל הדיסק הגדול יותר והמשקל הקל יותר.... {במקרה שלי שווא לי יותר שאשר העוד שנה אחריות והHD2600 יספיק לי}.

maor78

New member
לי עוד לא יצא לראות

מפרט של מחשב נייד עם 8400G. יש בכלל כרטיס כזה לניידים?! ממה שאני יודע יש רק GS ו GT. מה שיש בHP זה99.9% GS. יצא לי לראות C&C3 רץ על HP עם 8400GS, כל ההגדרות היו על אולטרא חוץ משני הגדרות שעבדו על high והמשחק לא קירטע. הכרטיס מסך בטושיבה זה HD2600 לא XT. אם הוא היה XT נראה לי שהוא היה עדיף על הדל עם ה8600GT. כרטיס מסך 8600GT יש גם בדל 1520 לא רק ב1720 וכמובן שיש אותו בכל הצבעים, העניין הוא שהיבואן מייבא רק אדום וירוק נכון לעכשיו.

RoyBO

New member
מאור יש לך הרבה מה ללמוד

בדגמי הפאוויליון האחרונים (גם זה של חבר שלך) וגם בדגמי הזולים האחרונים של LG יש 8400G כן כן יש כזה כרטיס תבדוק באתר של NVIDIA סה"כ זה אותו כרטיס כמו 8400GS חוץ מהעובדה שפחות עבודה בבניה שלו הושקעה. כלומר הוא כאילו סוג ב' וGS זה סוג א . 8400GT זה כמו 8600GS רק שעשו לו אוברקלוקינג. 8400GT זה באותה רמה כמו 8600GS 8600GT זה אוברקלוק של 8600GS

maor78

New member
אכן יש

זכרתי שראיתי פעם באתר של nvidia תת סידרה מסויימת שאין לה דגם G כנראה שזה היה ה8600 ובלבלתי את זה עם ה8400. בכל מקרה, ראיתי את ה8400G על HP בפעולה והוא לא היה רע בכלל כמו שהזכרתי למעלה. לגבי הדגמים של אל ג'י,אחרי קריאה של כמה תגובות עליהם אני בכלל לא מבזבז זמן על קריאה של המפרטים שלהם.

bar666xp

New member
כתוב!!! "לא יודע מה נדפק להם לא מיבאים בשחור"

להבא בבקשה לקרוא!

TheRealHustler

New member
עזרתם לי המון

ואם הייתי נותן לכם תקציב של 8500 שח מה הייתם קונים בשביל משחקים כבדים וסרטים?

TheRealHustler

New member
אז שוב פעם לשאלתי..

אם הייתי נותן לכם תקציב של 8500 שח מה הייתם קונים בשביל משחקים כבדים וסרטים?

למעלה