קנאה בין חברות..

קנאה בין חברות..

טוב אז אני בת 16 וישלי חברה מאדמאד טובה כבר מעל 6 שנים.. ואנחנו ממש בלתי נפרדות, הבעיה שלי התחילה בחודשים האחרים שהתחלתי להרגיש שהיא "מאיימת" עליי.. למשל כל בן שאני אומרת לה שמוצא חן בעייני היא מפלרטטת איתו ומביכה אותי לידו .. לדוגמא אמרתי לה שיש מישו שבא לי עליו והגעתי למצב שחודשים לא הפגשתי בינהם מתוך חשש לפאדיחה>< ושהם נפגשנו היא הפריעה לנו שהיינו ביחד ואחר כך אמרה ליד כל החברות שלי שהוא כל שניה נגע בה וכל מני כאלה .. לא נראה לי שזו האמת כי כל הזמן הייתי איתו או איתה אז זה לא כזה הגיוני.. אבל אני לא יודעת אם זו האמת ולא ממש אכפת לי פשוט זה דפוס שחוזר על עצמו וזו רק דוגמא שאולי לא מבהירה את מה שרציתי להגיד.. לא אכפת לי מהבנים פשוט זה עניין של עיקרון וזה ממש מציק לי , הבעיה היא שהיא לא עושה את זה במודע ומתוך רוע ובגלל זה אנ'לא יכולה ללכת לדבר איתה כי היא סתם תתעצבן... מה עושים?:\

RossandRachel

New member
זו חברה מאד טובה?

אולי את צריכהל הגדיר מחדש מי החברים שלך... אבל לפני זה, תנסי לדבר איתה...גם לי יש חברה שעושה דברים בסגנון- ודברתי איתה ומסתבר שהיא עושה את זה באופן ממש לא מודע. הפני את תשומת ליבה למצב, ותעדכני אותנו

Double DU

New member
קחי אותה לשיחה ארוכה

לא נשמעת לי כמו "חברה מאוד טובה".

כמו שאמרו לפני..

תדברי איתה... אם היא לא מקשיבה, אני לא חושבת שהיא חברה טובה...

sh53

New member
לא כל כך בטוחה שהיא

לא עושה את זה במודע או מתוך רוע. אני מניחה שהיא מחוברת למציאות, מקשיבה לך, מבינה מה שאת אומרת לה וקולטת מה אמרת לה ומה את מרגישה. אפשר לומר לא נורא פעם אחת או פעמיים, אבל אם זה כבר דפוס של התנהגות, זה צריך להדליק אצלנו נורה אדומה. אל תפחדי לדבר איתה, מקסימום תאבדי אותה כ"חברה" ששמה לך רגל ולא מתחשבת בך, לא כל כך הפסד גדול כשמדובר במישהי שלא מכבדת אותך (במידה והיא תנסה לעשות את עצמה לא מבינה על מה את מדברת או שאת מדמיינת את כל זה).

pistachio38

New member
לצערי אין לי פיתרון.

פלירטוט ניראה לי דבר לא כול כך מוגדר. מה זה בדיוק פלירטוט ? אולי פשוט תפסיקי לספר לה מי מוצא חן בעינייך ?

sweetdreams

New member
למה שהיא סתם תתעצבן??

ובואי נניח שבאמת היא עושה את כל מה שאת אומרת שלא במודע.. אז זה אומר שאת צריכה להמשיך ולספוג את זה?? תראי, אני לא יודעת מה עובר עליה ולמה היא מתנהגת ככה, ולמען האמת זה גם לא כזה משנה: אין שום סיבה שהיא תתנהג אלייך בצורה כזאת, ועוד יותר מזה, אין סיבה שתקבלי את זה.. אני חושבת שתגידי לה בדיוק מה מפריע לך, ותבהירי שזה לא מקובל עלייך. בנוסף, לחברה כזאת אולי לא כדאי לרוץ ולספר על כל בחור שמוצא חן בעינייך.. אני לא ממש אוהבת את השימוש שהיא עושה במידע הזה..

תגובה לתגובותD:

לא סיפרתי לה על ילד אחד והיא כנראה ראתה את זה עליי אז היא אמרה לי שהיא רוצה אותו וכמה שהוא חתיך ובהלבלהבלה והתעלמתי .. ואז כללל הזמןןןן ואז שהגבתי כבר בעצבים היא אמרה "אה ידעתי שאת רוצה אותו סתם רציתי לבדוק"-.- מעין חוסר כבוד כלפי.. מה שקשה לי שזה באמת קשר נדיר, ויצא לי הרבה לאבד אנשים .. אני יודעת שזה לא מתוך רוע כי זה מובן מאליו שזה מתוך חוסר ביטחון שלה.. באסה לי שזה בא על חשבוני:\ קיצר אני ממש במבוי סתום מצד אחד אני מרגישה שנאי שונאת אותה ומצד שני אני צריכה ת'דיבור איתה כי היא החברה היחידה שלא רק לק וכוסונים מעניינים אותה ושאנחנו יוצאות אנחנו באותו ראש.. בע זה נשמע כאילו אני מנצלת אותה לכיף שלי:{ ותודה על התגובות ושבתשלום3>

למעלה