קיסריה!!!!!!!

קיסריה!!!!!!!../images/Emo99.gif

היה פשוט ענק, האמת בערך שנה הייתי בגמילה מהופעות ובכלל משלמה כי הרגשתי שהאובססיה שלי כלפיו הופכת מסתם הערצה תמימה למחלה ממש לא בריאה,אבל החלטתי לחדש ימי כקדם וללכת לקיסריה. רק כשהגעתי לשם הרגשתי שוב את ההרגשה שרק המכורים האמיתיים מרגישים, פרפרים בבטן, רעידות הכל ממש כמעט קרסתי. ישבתי ממש במרומים ושלוימלה נראה לי די כמו נקודה קטנה אבל נהנתי כמו שהרבה זמן לא נהנתי, ועוד לקחתי חברה שלא ראתה אותי אף פעם בהופעות שלו והיא התחרפנה (כמו כל מי שישב איתי בשורה) שרתי רקדתי השתוללתי ממש, היה נהדר. היה קצת קטעים מבאסים, שכחתי כמה צפוף בקיסריה ותמיד יש איזה נודניק שבא ברגע האחרון וטוען שאתה במקום שלו, גם שלומצי שלנו קצת קלקל חלק מהשירים הקצביים וכל עדת העמחא שקפצו ונישקו ואנסו אותו לא ממש עזרו (למרות שאני חייבת להגיד שאם הייתה לי הזדמנות הייתי עושה בו שפטים אבל לא לפני אלפיים איש), אבל אין מה לעשות יש רק מלך אחד
ובעשרים ושמונה אני הולכת שוב פעם אבל הפעם בשורה שלישית במעבר באורקסטרה ויש לי אקסטרא כרטיס ואני פנויה להצעות (מאתיים ומעלה).

מאיושית

New member
אני ../images/Emo70.gif

אני אשמח מאוד מאוד לקנות ממך את הכרטיס לקיסריה ב-28, למרות שגם אני קצת בגמילה, אבל....חפיף....
מה לא עושים בשביל שלמה????

למעלה