קיטורים..

DIE kvar

New member
הממ..מגניב

רק שבאמת הגיעו כמה בנות חדשות יחד אבל אני הגעתי לפניהן הגעתי לבד וכל השתיות שלי והכל אני אעשה לבד

אבל היא אמרה לי שהשם שלך מוכר לה>:

כאילו שהיא שמעה מאחותה או משו עלייך[?] טוב נוP: ונו, שתיות לבד זה לא כזה נוראיP:

N o o s h y

New member
אחרי הראיון הזוועתי שהיה לי בדו"צ,

לא נראה לי שיקבלו אותי. איזו סיבה נראת לך מספיק מוצדקת? ז'תומרת, אני לא רוצה להתגייס מאוחר סתם כי זה מאוחר, ואני לא רוצה להמרח בבית כלכך הרבה זמן. אני מתמיינת למודיעין אלקטרוני. יש יותר מקורס אחד בשנה?

N o o s h y

New member
אה, וגם

עברתי תחקיר בטחוני וזמנו אותי לכנס מתגייסים ב3.5. זה אומר שאני בפנים לא?

DIE kvar

New member
לא

לתחקיר בטחוני אנחנו לא מחזירים תשובות בכלל יכול להיות שעשית, סביר להניח שעברת (אלא אם התנסית בסמים\בערבים), אבל את לא תשמעי את זה מאיתנו הכנס מתגייסים הוא כנס שמזמנים את כל המועמדים למסלול בשלב הזה חלקם יפלו או בגלל תחקיר, או בגלל תעדוף. כלומר- אם יש יותר מדי מועמדים שעברו היחידה מעלה את הרף של המבחנים והראיונות ואז יש מועמדים שנופלים. כן, חודש לפני הגיוס. ואז הם מתקשרים אלינו בוכים ואין לנו מה לעשות כדי לעזור להם וזה הכי נורא בעולם.

In Dreams

New member
התחקיר הבטחוני../images/Emo29.gif

זה פוליגרף? ומז"א "התנסית בערבים"?

DIE kvar

New member
שינו לך כי את מוקפאת חמ"ן,

לא קשור לסטטוס בשחקים שינו לכל המסלולים, גם לאופק ומודא"ל ועוד.

יש לי

53 שאלות בהיסטוריה שקיבלתי לפני חופש פסח ועוד לא התחלתי וביום חמישי יש לי מתכונת ובא לי למות מזה. וכבר מאוחר ואני עוד לא עייפה והסיכוי שאני אשכרה אקום מחר הוא אפסי. שיט :|

MC SammY

New member
אני לא מאמינה

יצאתי עם 2 חברות בספונטניות לברזילי. כולם אמרו לנו "לא עושים לבנות בעיות בכניסה.." אז אמרנו נלך על זה. הגענו לשם, אחרי שחברה שלי החליטה שהיא משלמת עליי ועל השניה במונית ובכלל על כל הערב, ניסינו להכנס..לא הצלחנו. 22+. במקום להפנים וללכת למקום אחר,נשארנו שם עוד קצת..בתקווה שידיד מבוגר שלי יכניס אותנו, אבל..מה פתאום, למה שהשישי שלי יהיה סבבה? נדפקנו בחוץ איזה 3 שעות. כלום לא עזר. לא המחשופים שלנו, לא התחנונים שלנו, לא הפלירטוט עם השומר, לא הפלירטוט עם סתם אחד שהיה לו 22, כ-ל-ו-ם. אוקיי, מה עושים במצב כזה? מחפשים מקום אחר לא? אז זהו שלא!!1 אחרי 3 שעות שאנחנו שם, הן החליטו ללכת ה-ב-י-ת-ה! אלוהיםםםםםםםםםםםםםםםם כמעט התחרפנתי שם. כאילו פאק, הייתי חייבת לתפוס ראש, הייתי חייבת קצת מוזיקה טובה, הייתי חייבת להשתחרר..ובמקום זה קיבלתי זין בעין. לא משנה כמה ניסיתי לשכנע את החברה שלי להשאר וללכת לאיזה פאב נחמד, היא פשוט אמרה לא. לא. לא. לא. העדיפה לשלם 150 שקל על נסיעות אבל לא ללכת לתפוס ראש טוב איפשהו. פאק אני כלכך עצבנית עכשיו... קיצר, מוסר השכל: אל תתנו לאף אחד לשלם עליכם. סעמק. יום שישי דפוק.

Lost Lullaby

New member
אני לתקשורת ../images/Emo5.gif

אם יש לך שאלות או חסר לך משו שלחי מסר אני אהנה מזה
בהצלחה!

LimiMimi

New member
וואי וואי

יש למישי פה חומר על עמדות וכל הדברים מהספר הירוק של ציפי הזאת? ;[ ראבק אין לי את הספר ואין לי כלום על זה! [חשיבה חברתית - ייחוס סביבה וסכמות, עמדות, דעות קדומות, השפעה חברתית - עמדות ודרכי רכישתן, תאוריית האיזון]

Lost Lullaby

New member
איזה ספר? מפגשים עם הפסיכולוגיה?

יש לי אמ אבל בספר זה נראה לי חופר יש לי סיכומים במחברת שמהם למדתי אם את רוצה אני אסרוק לך כשהמחשב השני [הסורק מחובר אליו] יהיה פנוי... אם את רוצה מהספר,יש לך מושג איזה עמודים זה?

Brownie s

New member
../images/Emo10.gif שיט.

אחרי כבר כמה פעמים שדיברנו על זה, אתמול זה באמת היה סופי. וזה לא שנפרדנו או משהו, לא היינו ביחד כבר הרבה זמן רשמית. אני מעצבנת אותו, אנחנו לא בקשר טוב ואף פעם לא היינו, אני צריכה לשכוח אותו. אחרי זה הוא אמר שגם לו זה יהיה קשה. אני איכשו בספק. דיברתי עם חברה שלי שניה אחרי, היא אמרה שהיא לא חושבת שאני צריכה לנתק איתו קשר לגמרי. שאני צריכה לדבר איתו ב"היי" "ביי" כזה. סביר להניח שהיא צודקת. לא יודעת. והידיד הכי קרוב שיש לי, שאני ממש אוהבת, כל כך לא יהיה שם בשבילי. רק מלראות אותו אני שמחה, אבל הוא לא יבין.. הוא תמיד חשב שזה טיפשי ושאכפת לי יותר מדיי מס'. אותו, את י'(חברה שלי) אני הכי צריכה בעולם כרגע, אבל זה לא יהיה ככה. הם היו שלושת האנשים הכי חשובים לי. זה כל כך כואב, לכל הרוחות. לעזאזל, אני צריכה חיבוק.

למעלה