קיטורים..

Tin Doll

New member
מוזר לי

לא להיות איתו בשבת זה קשה .. אבל יהיה בסדר, נו.

Shusho

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo31.gif

זה הדבר הכי קרוב שמצאתי למחזיק אצבעות P:

|אנחת רווחה|

עשיתי בדיקה. שלילי. לא נוגעת בגבר עד אחרי החתונה |הצחקתי את עצמי|

ממ

היתי זהירה, אני האחרונה שתשחק בדברים כאלו, פשוט יש מקרים שקורות תאונות וזה לא תלוי בך
בכל אופן-העיקר שהכל בסדר.

N o o s h y

New member
חלמתי שלאביב יש הופעה בזאפה ב31.4

ובכלל אין כזה דבר ה31.4!!!!!!! אני כזו פתטית גאאאאאאאאאאאאאד.

EVE Lights

New member
זה שוב קורה.

לא בכוונה לא בכוונה למה שיהיה בכוונה נמאס לי אני רוצה לעשות delete להכל ולשכוח כבר. (ופשוט נמאס לי לבכות.)

N o o s h y

New member
שינו לי את התאריך גיוס

6.4.2008. זה פאקינג עוד שנה! באלילמות. זה אומר שדו"צ נגוז סופית. ומה עכשיו מודיעין? זה כזה אפור. באלילמותבאלילמות. מה אני אעשה שנה שלמה חסרת מעש? סעמעמק.

N o o s h y

New member
מודיעין אלקטרוני.

אינלי מושג מה זה. (במיונים הסבירו לי מה זה, הרגשתי שאני מבינה, אבל אחרי שיצאתי מהמיונים לא היה לי מושג במה באמת מדובר. שנאתי את זה).

DIE kvar

New member
זה לא בהכרח אומר משהו על דו"צ

כמובן בהנחה שעוד לא קיבלת תשובות מהם ואת סתם משערת לעצמך דו"צ לא מקפיא אותך, ומודיעין כן לכן התאריך הקודם שהיה לך הוא כלל צהלי ועכשיו קיבלת תאריך של חמ"ן. תשובות סופיות מאיתנו חודש לפני הגיוס בהנחה וכבר עשית את כל השלבים (לרבות תחקיר בטחוני). עד אז אנחנו לא מבטיחים קבלה סופית לאף אחד מהמסלולים. אם את מעוניינת להקדים את הגיוס שלך שלחי אלינו פקס ל03-5692761 צייני בו שם ות.ז, ושאת מעוניינת להקדים את הגיוס שלך במידה וזה אפשרי, כמובן בצירוף סיבה מוצדקת. אם הקורס שאת מועמדת אליו נפתח יותר מפעם אחת בשנה, ויש אפשרות להקדים לך את הגיוס, אנחנו נשתדל לעשות את זה. כמובן שאנחנו לא מתחייבים לעשות את זה, לא תמיד זה אפשרי. בהצלחה.

יואוווו!!

נזכרתי פתאום, שנסעתי מזמן כזה ברכבת, ומישי בהתה בי כל הנסיעה! בסוף היא שאלה אותי אם אני באיתור של חמ"ן, ואמרתי לה שלא. ואז כזה "רגע, אני יודעת על מישי ששם" ואז שאלתי עליך [היא הייתה אחות של מישי שאיתך, לא זוכרת כבר תשם] והיא אמרה שיואו נכון, הן הגיעו עכשיו כמה בנות חדשות יחד.. ואחת מהן זו את. קיצר, מגניב?

למעלה