קידום - זקוקה לדעתכם

קידום - זקוקה לדעתכם ../images/Emo92.gif ../images/Emo39.gif

היי, אני נבחנת במועד אפריל ונמצאת בעיצומו של המרתון של "קידום". עד כה יצא לי לעשות 5 סימולציות שבכולן אני עומדת בערך על 74%. אני מרגישה כי בשני תחומים רמת השאלות מאוד גבוהה - כמותי ואנגלית, כאשר הדבר בא לידי ביטוי בעיקר בפרקים באנגלית, בהם אני עומדת על כ-72%. יש לציין כי רמת האנגלית שלי גבוהה למדי ועדיין כמות הטעויות שלי עומדת לפעמים על 9 טעויות בפרק. אשמח אם תביעו את דעתכם באשר לרמת הפרקים והסימולציות של "קידום" - - מה דעתכם באופן כללי - למי שכבר עשה בחינה אמיתית - האם ישנה התאמה מבחינת רמת הבחינה האמיתית לרמת השאלות של "קידום" - איזה סימולציות הן לדעתכם הקשות ביותר - כל מידע רלוונטי אחר שתמצאו לנכון לציין. בהצלחה לכולם !!!

r0asso

New member
יש לנו אותו ממוצע

רק הלוואי עלי 72 אחוז באנגלית מנסיון האנגלית של קידום הרבה יותר קשה מהמבחן עצמו (עם אני לא טועה אנגלית זה משהו שלא ישתנה עם השנים ככה שהרמה של האוגדן פחות או יותר קולעת) הכמותי של קידום יותר קשה והמילולי של קידום יותר קל ולא יודע יודע מה נחשב להכי קשה אני רק יודע שהאחרונה נחשבת לקצת יותר קלה

Hagai007

New member
אממ..

קשר בין סימולציה של קידום ומבחן הפסיכומטרי מקרי בהחלט מתמיטיקה ואנגלית - לא קשור למציאות... עברית - יש כאלו שאומרים אותה רמה יש כאלו אומרים יותר קל...כעקרון הרמה של העברית קפצה בחצי שנה האחרונה ככה שיש הרבה מכונים שעדיין לא מעודכנים... תעשי בחינות מהאוגדן זה ייתן לך אבחנה יורת טוב לאיפה את עומדת (תורידי מהציון שאת מקבלת שם 20 נק' ככה..) בהצלחה! Hag-(o) <3-E

למעלה