קטר BO-BO מס' 782

מצב
הנושא נעול.
קטר BO-BO מס' 782 ../images/Emo70.gif

קטר BO-BO מס' 782

אם יאשר האוצר את תוכנית ההצטיידות של המנכ"ל מר יוסי שניר, הרי שנזכה לראות את קטר מס' 782 על המסילה !!

david80

Member
מה זה קטר בוא-בוא מס' 782???

קטר BO-BO מס' 782

אם יאשר האוצר את תוכנית ההצטיידות של המנכ"ל מר יוסי שניר, הרי שנזכה לראות את קטר מס' 782 על המסילה !!
אה!!! האם אלו הם 12 הקטרים הבריטיים שמספרהם הסידוריים יוסבו מ-67XXX למספרים 771-782?

לא. שים לב להסבר הבא:

אה!!! האם אלו הם 12 הקטרים הבריטיים שמספרהם הסידוריים יוסבו מ-67XXX למספרים 771-782?
לא. שים לב להסבר הבא:
כיום יש לנו קטר 755 כקטר אחרון. באוקטובר מגיעים 6 קטרים: 756 - 761. באפריל מגיעים קטרים: 762 - 766. כל אלה כבר ביצור ! אם תמומש תוכניתו של המנכ"ל, הרי שיירכשו 16 קטרי BO-BO נוספים. 766 + 16 = 782 ! זה כל הסיפור בתנאי שהאוצר יאשר את התוכנית שהוכנה ע"י הרכבת ומתפרסמת היום ב-"גלובס". כבר פירסמתי את הקישור לכתבה בצהריים. לילה נהדר דויד, שלך כתמיד, אביתר.

class 67: אין חדש בינתיים ! אני

לא. שים לב להסבר הבא:
כיום יש לנו קטר 755 כקטר אחרון. באוקטובר מגיעים 6 קטרים: 756 - 761. באפריל מגיעים קטרים: 762 - 766. כל אלה כבר ביצור ! אם תמומש תוכניתו של המנכ"ל, הרי שיירכשו 16 קטרי BO-BO נוספים. 766 + 16 = 782 ! זה כל הסיפור בתנאי שהאוצר יאשר את התוכנית שהוכנה ע"י הרכבת ומתפרסמת היום ב-"גלובס". כבר פירסמתי את הקישור לכתבה בצהריים. לילה נהדר דויד, שלך כתמיד, אביתר.
class 67: אין חדש בינתיים ! אני
עוקב אחר הנושא ולכשתהיינה חדשות, אפרסם בשמחה. בינתיים תהנה מאתר מעולה המתעד כל "פיפס" שעושה כל אחד מ- 30 קטרים אלה בבריטניה...

tzvika pick

New member
שאלה

לא. שים לב להסבר הבא:
שאלה
יש כוונה לרכוש עוד קטרים מסוג JT42BW, למרות שהם מתקשים בגרירה של מערכי קומותיים? מדוע לא לרכוש קטרים חזקים יותר?

וחוץ מזה: הם עוברים מקצה שיפורים ו.

כסף, כסף חביבי. לילה טוב !
הנגלה הבאה שתגיע תהיה טובה מקודמיה. על-פי מריאנו מרטי מהמפעל בספרד, יתכן שינוי מסויים במנועי ההסעה החשמליים אם כי הספרדים טוענים שהבעיה מקורה בטיפול שגוי אצלנו. אנחנו כמובן יכולים להסכים/לא להסכים עם טענתם במפעל. בשבוע הבא תזכיר לי בהקשר זה לספר לכם על הבאלגן של קטר מס' 262 - קטר ה- YO-YO של אלסטום. אני מת מעייפות אז לילה טוב לך ! שלך, אביתר.

tzvika pick

New member
רשמתי לפני ../images/Emo6.gif

הנגלה הבאה שתגיע תהיה טובה מקודמיה. על-פי מריאנו מרטי מהמפעל בספרד, יתכן שינוי מסויים במנועי ההסעה החשמליים אם כי הספרדים טוענים שהבעיה מקורה בטיפול שגוי אצלנו. אנחנו כמובן יכולים להסכים/לא להסכים עם טענתם במפעל. בשבוע הבא תזכיר לי בהקשר זה לספר לכם על הבאלגן של קטר מס' 262 - קטר ה- YO-YO של אלסטום. אני מת מעייפות אז לילה טוב לך ! שלך, אביתר.
רשמתי לפני

alantan

New member
YOYO?!

YOYO?!
האם מדובר בקטר עם 25X4 גלגלים?

קטרי יו-יו

YOYO?!
האם מדובר בקטר עם 25X4 גלגלים?
קטרי יו-יו
הכינוי 'יו-יו' (בד"כ בעברית ולא אנגלית) השתרש משום מה בקרב חלק מעובדי וחובבי הרכבת ככינוי לשלישיית הקטרים 263-261 (מדגם GA-DE 900) של רכבת ישראל. להבנתי, הנימוק לכך הוא שבגלל שהם נוסעים כל הזמן קדימה ואחורה, הם מזכירים את השעשוע יו-יו, וכמובן שזה שם מתאים מבחינה סמנטית מכיוון שהם קטרים מאותה בית (יצרן) כמו ה-'בו-בו' וה-'קו-קו' (JT42BW ו-JT42CW בהתאמה), עוד כינויים...

מצב
הנושא נעול.
למעלה