קטר מס' 125.

מצב
הנושא נעול.

abarth

New member
קטר מס' 125.

קטר מס' 125.
הנה תמונה של קטר 125 על עטיפת תקליט ויניל משנת 1982 בהוצאת רכבת ישראל, שכולל שירים הקשורים בנושא הרכבת.

abarth

New member
והנה הצד האחורי של התקליט.

קטר מס' 125.
הנה תמונה של קטר 125 על עטיפת תקליט ויניל משנת 1982 בהוצאת רכבת ישראל, שכולל שירים הקשורים בנושא הרכבת.
והנה הצד האחורי של התקליט.

omer landau

New member
איזה מגניב../images/Emo70.gifעדיין ניתן לרכישה../images/Emo35.gif

קטר מס' 125.
איזה מגניב
עדיין ניתן לרכישה

לא !!! זה אכן קטר מס' 125 ! פירסמתי

תיקון הקטר G8-251
לפני שבועיים את כל הפרטים הנוגעים לתקליט זה כולל מספרו הקטלוגי. הוא ניתן להשגה לעיתים בחנות "חור בשחור" ברח' שלמה המלך 5 בתל-אביב אצל חברי אלי נתן אך מחירו יקר ועשוי להגיע ל- 80 ש"ח.

אייל xxx

New member
ד"ר לא זה 251-G8

לפני שבועיים את כל הפרטים הנוגעים לתקליט זה כולל מספרו הקטלוגי. הוא ניתן להשגה לעיתים בחנות "חור בשחור" ברח' שלמה המלך 5 בתל-אביב אצל חברי אלי נתן אך מחירו יקר ועשוי להגיע ל- 80 ש"ח.
ד"ר לא זה 251-G8
אם תסתכל טוב תראה שאני צודק !!! רואים בברור את המספר 251 ושבת שלום לך!!!

abarth

New member
מספרו של הקטר הוא 125.התמונה

לא זה =כן זה G8 251
מספרו של הקטר הוא 125.התמונה
שעל התקליט מולבשת במהופך, ולכן זה נראה 251. אם מסתכלים על התקליט עצמו (מקרוב) רואים את זה בבירור. הנה תמונת תקריב מהתקליט:

אתה טועה. הבעיה היא אחרת ושים לב:

ד"ר לא זה 251-G8
אם תסתכל טוב תראה שאני צודק !!! רואים בברור את המספר 251 ושבת שלום לך!!!
העטיפה הודפסה הפוך ולכן אתה מתבלבל !!! קטר מס' 251 מעולם לא נראה ככה ! אינך רואה את הבלם הדינמי על גגו של הקטר ? לקטר מס' 251 מעולם לא היה בלם דינמי והוא לא הופעל ברכבות נוסעים שהרי הוא קטר עיתוק ושליחויות בלבד ! אינו מתאים להפעלת רכבות נוסעים. הבטתי שוב על העטיפה וברור ללא שום ספק: זהו קטר מס' 125.

singera

New member
איך נראה בלם דינמי הG12

העטיפה הודפסה הפוך ולכן אתה מתבלבל !!! קטר מס' 251 מעולם לא נראה ככה ! אינך רואה את הבלם הדינמי על גגו של הקטר ? לקטר מס' 251 מעולם לא היה בלם דינמי והוא לא הופעל ברכבות נוסעים שהרי הוא קטר עיתוק ושליחויות בלבד ! אינו מתאים להפעלת רכבות נוסעים. הבטתי שוב על העטיפה וברור ללא שום ספק: זהו קטר מס' 125.
איך נראה בלם דינמי הG12
בחדשים (בובו) ידוע לי כי הוא נמצא מתחת למאוורר הבודד

abarth

New member
איך נראה קטר 251? האם הוא נראה

איך נראה קטר 251? האם הוא נראה
כמו הקטר הזה במקרה?

abarth

New member
האמת שאין לי הרבה תמונות של רכבות

תודה על התמונות אשמח אם
תשים עוד תמונת של רכבת ישראל
האמת שאין לי הרבה תמונות של רכבות
אבל מדי פעם אם יש לי הזדמנות אז אני מצלם. הנה שתי תמונות תשקיף על מכון הדיזלים בחיפה. צולם מההר ממול (נווה-שאנן).

מצב
הנושא נעול.
למעלה