קטע שעלה לי עכשיו(הנושא קצת נדוש)

קטע שעלה לי עכשיו(הנושא קצת נדוש)

אתה נתתה לי כנפיים כדי שאעוף, ואחרי זה קיצצתה אותם בשני ידים. נתתה לי לצפות, ואחרי זה הרסתה לי תיקוות. אתה נתתה לי אהבה, אבל לא אמתית. עשיתה אותי מאושרת, אך עשיתה אותי לא אני, עשיתה אחרת מאושרת. אתה נתתה לי לחשוב שאני לא לבד, אמרתה שאתה האחד, אבל ניפצתה לי הכול בפנים. אמרתה שזאת לא סתם אהבה, ושאני לא אפגע. שחכתה שמאחורי זוג עניים יש נשמה. הרסתה,אכזבתה ופגעתה, אבל אני שוב קמה. מוזר לך לראות אותי נלחמת. בשבילך זה כמו לחיות בסרט. אבל יש משהו שאתה לא יודע, ושאתה לא יכולה להרוס... אני אחת ששורדת ונלחמת עד הסוף,עד הסוף הטוב.

../images/Emo28.gifחביב.

כמה תיקונים: אתה נתת לי כנפיים כדי שאעוף, ואחרי זה קיצצת אותן בשתי ידיים. נתת לי לצפות, ואחרי זה הרסת לי תיקוות. אתה נתת לי אהבה, אבל לא אמתית. עשית אותי מאושרת, אך עשית אותי לא אני, עשית אחרת מאושרת. אתה נתת לי לחשוב שאני לא לבד, אמרת שאתה האחד, אבל ניפצת לי הכול בפנים. אמרתה שזאת לא סתם אהבה, ושאני לא אפגע. שחכת שמאחורי זוג עניים יש נשמה. הרסת,אכזבת ופגעת, אבל אני שוב קמה. מוזר לך לראות אותי נלחמת. בשבילך זה כמו לחיות בסרט. אבל יש משהו שאתה לא יודע, ושאתה לא יכול להרוס... אני אחת ששורדת ונלחמת עד הסוף,עד הסוף הטוב. ___ הטעויות שלך הורסות את הרצף.. זה טוב.. אבל שימי לב לטעויות..

SuPeR GiRL96

New member
מסכימה עם כל מילה שנאמרה../images/Emo28.gif

יעל צודקת. הטעויות האלו קועות לגמרי את הרצף, והורסות לך את היצירה סופית.

280388

New member
אחד הדברים הכי כואבים

זה שמנפצים לך אשליות מול הפנים. שיר מאולה, התחברתי מאד.

למעלה