קורס הכנה ללידה

עע חדשה

New member
קורס הכנה ללידה

בוקר טוב אני אומנם רק בשבוע ה-19 אבל כבר חושבת על קורס הכנה ללידה ורציתי לדעת אם מישהי מכן מכירה קורס לחד הוריות. תודה עע החדשה
חג שמח

קודם כל - ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

אח"כ - שיהיה לך המשך הריון קל, תקין ומשעמם. לגבי קורס הכנה לחד הוריות, למיטב ידיעתי אין משהו מאורגן כזה. יחד עם זאת, אני מניחה שמדריכת לידה אותה תמצאי (ורצוי אחת טובה ונעימה) תהיה מוכנה לעשות לך קורס הכנה פרטי או להפנות אותך למסגרת בה תוכלי למצוא מענה לצרכיך.

שרוני ב

New member
ברוכה הבאה

גם אני לא שמעתי על קורס כזה. האפשרות שלך היא : 1. ללכת לקורס רגיל עם זוגות , מה שאני משערת לא מאוד מושך ( גם אני לא רציתי ) 2. ללכת לקורס פרטי ( 2-3 מיפגשים ) אצל מדריכה שבחרת . אם יש לך חברה או שתיים בשלב דומה של ההריון אפשר לעשות זאת יחד ןלהוריד עלויות. זה מה שאני עשיתי , היה נחמד לא יותר. אם את בוחרת באופציה הנ"ל באתר LEYDA.CO.IL יד רשימת מדריכות. 3. לוותר על קורס הכנה ללידה , לדעתי זו האופציה המומלצת , בדיעבד זה היה די מיותר. שיהיה לך הריון קל ומשעמם

הילה ד1

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

ל-
החם והאוהב... קודם כל בהצלחה, היריון מקסים ולידה קלה ובזמן שתהיה לך. לגבי קורס הכנה ללידה לחד הוריות - אין לי מושג אם יש דבר שכזה. אבל הרשי לי להמליץ לך על קורס אצל מיילדת מקסימה שעובדת בליס (איכילוב ת"א) ושמה אילנה שאצלה עשיתי את הקורס המהנה - אם תרצי שילחי לי מסר ואתן לך את הטלפון שלה. דבר נוסף אם את רוצה טיפולי רפלקסולוגיה - אשמח לעמוד לשרותך. אוהבים, הילה והדר, הדר והילה

עע חדשה

New member
תודה

היי הילה אני אשמח לקבל את מספר הטלפון שלה למרות שעדין לא החלטתי מה לעשות המון תודות ביי עע

למעלה