קורה לכן שבא לכן להחליף משפחה?

פלגיה

New member
הווו

(מבינה מה את אומרת על חיבוקים ונשיקות. מוכר לי מאוד)

עדיקים

Active member

רוצה להעיר/להאיר לגבי מערכת יחסים בין אחים. כדי להיות במערכת יחסים טובה עם אחים צריך ליצור כזו. אני רואה אותה בדיוק כמו מערכת יחסים עם בן זוג, מערכת שצריך להשקיע בה כל הזמן אחרת היא לא תפרח. נכון, צריך שגם הצד השני ירצה אבל בשביל זה לפעמים הצעד שלנו צריך להיות גדול יותר. אני חושבת שאף פעם לא מאוחר מידי זה פשוט תלוי ברצון שלנו. בנושא הורים לצערי אין לי עצות, לא בחרתי אותם
.

פילון3

New member
כן, כל הזמן

בעיקר על משפחת המקור בעיקר חושבת שהייתי רוצה שהמצב של כולם יהיה שונה ואז לא הייתי צריכה להחליף
מרגישה שהמזל ממש לא האיר לי פנים

הייתי מתה להחליף את המשפחה של בעלי!!

אני כ"כ אוהבת את בעלי ויש לנו ילדה מקסימה אבל המשפחה שלו הורגת אותנו ובעיקר אותי!! אני מתוסכלת כי זה הורס לנו את כל הכיף ביחד - חבל לי כ"כ שהם כאלו מגעילים... מאוד הייתי רוצה שגם בצד שלו תיהיה משפחה תומכת , אוהבת, מפרגנת... ולא בשבילנו- בעיקר בשביל הילדה שלנו!! ברור שהמשפחה שלי היא לא הכי מושלמת- לא מאמינה במשפחה מושלמת אבל אין ספק שהם כוחניים-קנאים- ולא מפרגנים מאוד חבל לי!!

קליספרה

New member
בקושי נשארה משפחה

אנחנו משפחה קטנטונת האופנוען בן יחיד אנחנו שניים רוב הורינו כבר לא עימנו המשפחה היותר רחוקה דודים ובני דודים בצד שלי הם משפחה לאירועים ומאורעות בלבד עם הצד שלו כמעט ואין קשר מלבד בן דוד אחד. ואת אמא שלי ואחי ומשפחתו לא הייתי מחליפה בשום הון שבעולם

ו שתי

New member
רוב הזמן, כלומר, רוב הזמן שאני חושבת עליהם

ועל יחסי משפחה אני כבר לא מקנאה במושלמים. רק מקווה שאת שלי נתתי בגלגול הזה, ובגלגול הבא אני אקבל משהו קצת יותר מתפקד.

מאיו

New member
המשפחה שלי יכולה לממן פסיכולוגים רבים

כשהייתי בגיל ההתבגרות קיויתי ורציתי להיות מאומצת ע"י המשפחה הזו ושיום אחד אגלה את משפחתי האמיתית. היום אני בשלב של ניתוח התנהגויות משפחתי ועכשיו אני פחות כועסת, לקחתי את הצד האמפתי יותר. אני פחות כועסת ויותר משלימה. זה עוזר לי לראות את המשפחה שהקמתי בצורה אחרת. יותר מעניין אותי לקוות שהייתי נולדת אחרת. מצד שני, אני יודעת שחוויות הילדיות שלי עיצבו חלק גדול ממה שאני והיום אני מקבלת את עצמי יותר מאשר בעבר.

אחרי היומיים האחרונים...

להחליף אולי לא, אבל בהחלט לתפוס מרחק בזמן הקרוב. אין לי כוחות יותר להוציא עליהם.

למעלה