"קדימה" היא שמאל לייט

"קדימה" היא שמאל לייט

וכמו בסיגריה זה לא ממש עושה את הנזק לקליל יותר.... מאחלת לכם שבוע בחירות פורה, מרנין ומרתק עד כמה שניתן...

mangoyarok

New member
דרדסית המקסימה

הימנית היחידה שאפשר לכנות אותה "מקסימה"

mangoyarok

New member
אמר הלקקן חסר הסיכוי בחיים ../images/Emo3.gif

אולי תתחפש קצת ליתום,יעזור הא ?

onlytrue

New member
תשים לב להערות הסקסיסטיות

של ירוקת/מצרים, הנה חטיף קטן
: • של אביך ?ו Mesarim ו 00:40 | 19/01/06 אולי תתחפש קצת ליתום,יעזור הא ? לך תחפש חור אחר לשפוך בו את דיבתך טובו mangoyarok / אקטואליה ו 17:09 | 23/03/06 התחלת "לשפוך" קקטוס ....ו mangoyarok / אקטואליה ו 20:41 | 22/03/06 תתבגר כבר תתבגר .... איך יכולתי לפספסו mangoyarok / אקטואליה ו 18:13 | 22/03/06 את ה"קקי-טווס" ? טוויטו נראה כמו אחד שלקה בתסמונת בה הנאנסת מתאהבת באנס שלה • ילה ילה ילדוןו mangoyarok / אקטואליה ו 23:47 | 19/03/06 יותר טוב תשתוק אתה עוד "צעיר" ראש כחולו mangoyarok / אקטואליה ו 18:43 | 17/03/06 קח , אני מקווה שב אינך מזהה הטרדה מינית סיוע מקצועי "ינקה" לך את הראש מקונוטציות מיניות, המזנקות עליך מכל עבר, ומאיימות להטריף את דעתך עליך. פשוט נורא. להערכתי, אחרי הבחירות, אתה עלול לשים קץ לחייך עוד מעט תתחיל לשיר לו: זֲ'ה טֲם .... אהבל (עם הרבה זיינים בניק) • קשה לך ?ו mangoyarok / אקטואליה ו 09:56 | 17/03/06 תזלול חפיסת שוקולד משלשל תוך 10 דקות יוקל לך משמעותית (האמת ? גם כך "שילשלת" בכלל לא רע) • נבהל ?ו mangoyarok / אקטואליה ו 09:46 | 17/03/06 הנה, קבלת עוד קצת תשומי, ילדון Only Trol כןו mangoyarok / אקטואליה ו 20:06 | 16/03/06 תמשיך ככה למטה למטה למטה • קקטוזו mangoyarok / אקטואליה ו 09:01 | 16/03/06 מה לא ברור כאן ? 1 - הוא היה אלוף ו2 - הוא היה גזען נאלח אפילו אינפנט בן 6 יכול להבין עובדה פשוטה כל כך ראית כמה מהר יצאה האהבליות שלך מהמכולה ? • אתה "פאסיבי"?ו mangoyarok / אקטואליה ומשעל חם ו 21:28 | 30/06/05 אתה יוגע, מצעד הגאווה היום תימצא לך מישהו אקטיבי תרגיש יותר טוב • "חברי הפורום" ו Mesarim / אקטואליה ו 01:01 | 26/02/06 אתה טרם קיבלת "תעודת-חבר", ילדון, אל תתרברב עוד ארוכה הדרך עד שתתקבל לוועדת הקבלה, שגם אותה לא תעבור • אדוני טועה ...ו Mesarim / אקטואליה ו 20:48 | 25/02/06 "פשששששששששש" זה מה שעושים לילד קטן לפני השינה, ע"מ שייצא לו הפיפי בשרותים, ולא בלילה במיטה כן מותקו Mesarim / אקטואליה ו 00:22 | 14/02/06 הגננת תיכף תבוא לא לבכות גרים שם, עאלק ... 3000 נערים גרים בעמונה המתנחבלים יכולים לדחוף ת'מצוקה שלהם, היישר לתוך החלחולת שלהם

jackie111

Well-known member
קדימה היא שמאל

היא ממוקמת משמאל למרץ. אף אחד בשמאל לא היה עושה פעולה חד צדדית בשטחים ללא הסכם. השמאל המקורי שואף להגיע להסכם שבו יוחלט מה יקרה. פינוי גוש קטיף היתה שטות.

שלדר

New member
קדימה יותר ימנית מהליכוד!

במובן הקלאסי של המילה ימין! ואני כמובן מדבר על הפאן החברתי כלכלי! ובהמשך.. ש"ס היא שמאל, גם החרדים! "א שקיבלנו כעת חלוקה לימין ושמאל ובתת החלוקה,, ימין חברתי ימין מדיני שמאל חברתי שמאל מדיני מבולבלים?

סוהי

New member
ממש fun....

זהו בילוי אקדמי וחוויה אינטליגנטית לדמוע דברי הגות חסרי משמעות כאלה...אבל מה...שיהיה לכם הרבה fun...אי שם בירכתי האופוזיציה.

ElvisAlive

New member
היא לא שמאל ולא ימין

השמאל רוצה להגיע להסכם, וככה גם אומר הליכוד. אבל הם אומרים שאין עם מי להגיע להסכם ולכן אין מה לעשות, ואנחנו תלויים בפלסטינים. השמאל אומר להגיע להסכם, אבל במיוחד עכשיו כשעלה החמאס הסיכויים להגיע להסכם אמיתי בזמן הקרוב קטנים ביותר. זה כמובן לא יפריע להם לעשות הסכמים עם "ציר עוקף חמאס" וכל מני המצאות. כמובן שהסכם כזה לא שווה כלום. מה שנשאר זה לצאת מההתנחוליות הקטנות ולהשאיר ולחזק את גושי ההתישבות הגדולים. לקבוע את הגבולות סופית ולהגן עליהם בכל כוח. שמאלה ממרצ זה המפלגות הערביות, שהם בכלל לא היו משאירות את מדינת ישראל.

onlytrue

New member
הפעם גם ג'קי וגם שלדר צודקים ../images/Emo98.gif

"קדימה" היא שמאל מדיני קיצוני - תופסת מקום באמצע בין מרץ לרק"ח "קדימה" היא ימין כלכלי קיצוני - מימין לנתניהו וליברמן. אולמרט ועמרי משלבים שני כוחות חזקים השואפים לשליטה, המשפחות העשירות ומשפחות הפשע.

מה שהכי שמח לי כאן

שאין שקט. אני זוכרת בבחירות קודמות כמה להט היה ברחובות, בין אנשים ובכלל, אני כבר לא מוצאת אותו וזה הכי עצוב כאן. אבל כאן אני מוצאת ניצנים של להט, נחישות, אמונה איתנה כל אחד בשלו. נו,לפחות יש כאן את זה....

למעלה