צריכה
בהמרת קבצים

תמי12

New member
היי משה, טוב לשמוע ממך../images/Emo24.gif

ולאות אותך כאן תמשיך להתחזק. לא לפספס פיזיותרפיה חזק ואמץ! מלן
ים!!!

udiyulis

New member
משה יקר, שמחה לקרוא בשורות טובות

ושמחה לראות את שמך בין ההודעות והתגובות אכן ניכר שאתה עולה על "דרך המלך" ובקרוב לא תזדקק גם למקלות. החלמה מהירה ושלימה, ועד כמה שאפשר - קלה.

chellie

New member
מושון...יופי לראות אותך כאן...|חמסה

מתי אתה מוכן לתחרות ריצה????

משה, שמחתי לשמוע שאתה מאוד מתקדם.

כבר עברו שלושה וחצי שבועות? מאחלת המשך החלמה ומהירה. תעדכן אותנו. הרבה בריאות. בברכה

Elishabb

New member
היי משה - מאחל לך הצלחה בדרך

לתקינות המלאה. קח את הזמן הנידרש ואל תמהר. אלישע

iriszi

New member
מושוון איזה כיף לראות אותך שוב

איתנו ואני שמחה שמצבך הבריאותי משתפר מיום ליום וכמו האימרה שאומרת "אין דבר העומד בפני הרצון"

mmzda

New member
לכולם

שוב בפעם המי יודע כמה, המון תודה לכל המברכים והמחזקים. זה עוזר המון. לאט לאט נחזור לימים הרגילים, והכל ישוב לקדמותו. להתראות משה

eyn lee

New member
מיקה../images/Emo51.gifרבה, עזרת לי מאוד../images/Emo24.gif

ראי "דוגמיות" אצל אלישע ואודי. והכנתי גם לך משהו קטן אבל מכל ה
מודה לך מאוד על העזרה. לאה

udiyulis

New member
כל כך עדין, אצילי ומלא אהבה...

הזכיר לי צילום של "רקפות" שמצאתי באתר הצילום האומנותי של דובי רומן מקבצי פרחים ורודים ורכים בתוך מרבד עלים ירוק כהה, נוצצים מטיפות גשם. ומתוך דבריו של האמן: "Nature Photography is a Kind of Prayer" Dubi Roman ועוד אחד מציטוטיו: Creation is mankind's ultimate treasure

eyn lee

New member
אודיייי../images/Emo51.gifרבה, איזה יופי של אתר

קשה להאמין שיש כאלה מקומות יפים בארצנו הקטנטונת... האתר כבר במועדפים. קלעת בול למה שאני אוהבת, תודה לך, את נהדרת. מצרפת עוד ציור שלי, הפעם בפוטושופ. לאה

udiyulis

New member
מקסים, אני אוספת אותן ויצורפו לספר

היצירה שלך, שיוצא ברבות הימים. ודרך אגב, לאתר של דובי רומן הגעתי דרך אימייל שאני מקבלת כל יום ששי מיעל שדה - "שדה האמנות". אני ברשימת התפוצה שלה, וכל אחד יכול להירשם. מצרפת לך, ולכל מי שמתעניין, קישור לאתר שלה. ועוד תמונה מצולמת משל דובי רומן - פריחת צבעוני המדבר בשמורת הנגב.

למעלה