צריך עזרה

נסיונך???

חצי שנה זה לא נסיון מצטערת אם זה מתנשא או משו אבל זו האמת בתור מדריכה ומתנדבת ויקה אני מכירה בחשיבות החניכה... לא טוב לעלות על נסיעות לבד בלי חונך בגלל הסכנה של מקרה קשה ואמיתי והלחץ ונהג לא יכול גם לעזור לבנאדם וגם לעשות בייביסיטר על מתנדב נוער חדש...

The Guide

New member
בסדר אבל...

אני לא אומר שיש לי את כל הנסיון האפשרי בעולם אבל לפי דעתי יש לי כבר וותק בתחנה של יותר מחצי שנה ואמרו לי נהגים ומתנדבים וותיקים ממני שאני מתפקד היטב ועובד יפה. ולפי דעתי זה לא מתנשא להגיד שיש לך יותר נסיון ממני הרי זה נכון שיש לך יותר נסיון וגם יותר ידע

../images/Emo104.gif לא יותר טוב

שתגיד לאחראי שעשית מה שחשבת לנכון באותו רגע (ולא בטון המתנשא שזה כתוב כאן), בכ"ז עדיף שיהיה מישהו באמבולנס ועם זאת להציע לו שכדי שזה לא יחזור- לדאוג לתורנות שתמיד יהיה חונך בתחנה (וכך לא אתה ולא אף אחד אחר יחזור על הטעות הזאת), אבל אני מתארת לעצמי שזה פחות או יותר הולך, ממציאת הגלגל אני לא

MdaMen

New member
את צודקת...

זה מה שאני מתכוון לעשות אבל לא להציע לו לדאוג שתמיד יהיה מישהו כי אח''כ הוא יתעצבן עליי יותר שאני מתחיל לנהל לו את העיניינים וכאלו... אני רוצה לבוא אליו בגישה כזאתי שאני יודע שעשיתי טעות אני מצטער וזה לא יחזור שוב ואפילו להגיד לו שישים אותי בתקופת מבחן ואז להראות לו שאני רציני והכל ולצאת מזה... אבל בנתיים עד שיהיה הבירור הוא מייבש אותי בבית ואני כבר שבוע מושעה... באסה... מחר אני רוצה ללכת לדבר עם החונך שלי הוא יהיה שם כי יש לי משמרת אבל אסור לי להיות במשמרת ויהיו לו רק 2 חניכים שיטחנו מקרים... אז אני רוצה לדבר איתו ולהגיד לו הכל כדי שידבר עם האחראי וישכנע אותו ויגיד לו שזה לא יקרה שוב ושאנחנו מצטערים ונקווה שהוא יסלח כי הוא מקשיב יותר לבוגרים... נקווה לטוב אני יעדכן...

MdaMen

New member
עדכונון קטן ושאלה...

היום התקשרנו שוב לאחראי מתנדבים והוא אמר שהם עדיין לא קבעו מתי יהיה הבירור ולבנתיים אנחנו עדיין מושעים ותחילת שבוע הבא ליצור איתו קשר... אוף איזה באסה אנחנו כבר שבוע ומשהו מושעים... עכשיו השאלה: מותר להם לעשות דבר כזה? כאילו לשכוח ממנו וכל פעם לדחות ובנתיים אנחנו מושעים? אני יודע שאנחנו לא בראש של האחרי מתנדבים עכשיו אבל בכל זאת... הבירור אמור להיעשות עם הרכז מתנדבים. אתם חושבים שאנחנו אולי צריכים להתקשר ישירות לרכז ולשאול אותו מתי הבירור? כי אני בטוח שהאחראי לא דיבר איתו בכלל מאז המקרה... ומתנדבים אמרו לי שהם רואים את הרכז מתנדבים בתחנה מדי פעם אז בטוח לא תהיה לו בעיה לעשות לנו בירור כמה דקות אני חושב פשוט שהאחראי מתנדבים לא דיבר איתו עדיין ומי שמפסיד מכל זה אלו רק אנחנו שאנחנו בנתיים מתייבשים בבית...

למעלה