צריך עזרה בבקשה

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
צריך עזרה בבקשה

היי...לצערי כי רב אני זקוק לתרומה ..מתבייש אבל אין ברירה

אני מנסה לגייס כסף למשקפיים המיוחדות שצריך שאינן מיוצרות בארץ והם צריכים להרכש דרך המכון לשיקום ראיה של מגדלאור...פה אני צריך עזרה אני לא יודע איך פונים בפייסבוק לקבוצות וכו'...לתרומות. הסכום הוא 2700 ש"ח. אפשר בעיקרון להפקיד לי לחשבון..יש מסמך מסודר עם המחיר ..ואוכל להביא קבלה אחרי רכישה
נראה לי גם לבית דין אם אביא קבלה לא אמור לשנות להם איך השגתי את הכסף (אני בתהליך של הסדר חובות)

איך עושים את זה בפועל? שאנשים גם יתרמו אבל לא מעבר לסכום הזה? איפה מפרסמים וכו'..( פניתי לרווחה אם בכלל יעזרו זה חלקית ויקח חודשים רבים ..רק שיתנו תשובה)

העליתי את המסמך..שתראו על מה מדובר..המשקפיים ישפרו לא הרבה חדות ראיה אבל כן ישפרו סינוור וראית צבעים ויכולת יותר לצאת בחושך (אני די כלוא בבית בערבים לא יוצא בגלל תאורת רחוב פנסי מכוניות וכו' זה סיוט עבורי) יורידו עומס על העיניים כאבי ראש יפחיתו וישפרו תפקוד קצת ...( זה לא כל הבעיות שלי רק מה שקשור לעיניים יש גם עוד גידול חדש ועוד ועוד דברים ...ב"ה נתן לי חופן :) )

ההכנסה שלי נכות 100% 2589 ש"ח , אין לי אשראי המחאות..בגלל התהליך של הסדר החובות..

הדגשה: הקרנות שמוכרות משקפיים ב100 ש"ח וכו'..זה לא בתחום שלהם לעזור בדקתי כבר עם העו"ס

אשמח אם אתם מכירים דרך להשיג את הסכום הזה קצת לשפר משהו...:)

למי שרוצה לעצמו להבין יותר על המשקפיים

https://www.optometrists.co.uk/frames/E-scoop_lenses_for_Macular_Degeneration/

תודה :)

למעלה