ציקן ליטל....

enbalush

New member
ציקן ליטל....

למה צריך להמציא תסריט הזוי על אפרוח שחושב שהשמיים נופלים ורוצה להציל את העולם, אם היה אפרוח כזה הוא קודם היה מציל את חבריו האפרוחים והתרנגולות ממחנות ההשמדה ו ממלתעות התעשייה בדרך לרציחתם.

enbalush

New member
צ'יקן ליטל הוא לא אפרוח...

הוא בן אדם מערבי קפיטליסטי משועמם, אטום, שלא מעניין אותו כלום מלבד החרדות והבעיות הריגשיות שלו שהתפתחו בגלל האטימות שחינכו אותו שאליה הוא נחשף והפך להיות אחד כזה. מי רוצה להציל את העולם משמיים נופלים, למה שאני אפחד משמיים נופלים? יש לי מלא סיבות לפחד מהן, כמו מתחזים לאפרוחים, או מאנשים שקוטמים מקור לצ'יקן ליטלים אחרים או זורקים אותם חיים לפח אשפה גדול, חסר ממה לפחד שצריך להמציא שמיים נופלים? אני לא אוהבת את ה"אפרוח" הזה....

רונית5551

New member
אני לא מבינה מה הבעיה...

לי זה נראה כאילו זה סך הכל סרט לילדים בלי התעסקות בזכויות בעלי חיים (כלומר נטרליות.. לא לטובה ולא לרעה)

נוWה

New member
אני חושבת שהבעייתיות כאן מאוד מובנת

כי זה כמו סיפורים ואגדות לילדים, שמחנכים את הדור הבא לחשוב שמה שעובר על בעלי החיים זה טבעי ואין בזה טיפת סבל. ברגע שהם לוקחים דמות של אפרוח (ואני חייבת לציין שלא ראיתי את הסרט, אז יכול להיות שאני טועה) ו"נותנים לו תפקיד" של להציל את העולם משמיים שעתידים ליפול, זה בעייתי כי אז זה יוצר מצב שהילדים חושבים שהכל טוב ויפה והדבר היחידי שמפריע לאפרוחים זה השמיים שנופלים, כאילו אין כזה דבר כלובי סוללה והנדסה גנטית... אני לא אומרת שזה לא נכון לעשות סרט כזה, כי סה"כ אני גדלתי על סרטים כאלו ותראו לאן הגעתי...
אבל יש בזה בעייתיות מסויימת...

למעלה