ציפוי לעוגה

ציפוי לעוגה

שלום לכולם יש לי חבר שלא הכינו לו עוגה מהספר האלמותי "עוגות ימי הולדת" (הספר האדום עם התמונה של הכדור הפורח) כיוון שמדובר, לכל הדעות, בטעות היסטורית, החלטנו לתקן את הטעות להכין לו עוגה מהספר. עדיין לא החלטנו איזה עוגה - אבל הכיוון הוא לעוגה מהמסובכות והצבעוניות - רובוט, רכבת וכו', במטרה שהעוגה תראה כמה שיותר קרוב לתמונה בספר. אבל, עברו כמה שנים מאז שנות ה-80 ולא חייבים להכין ציפוי לעוגה ממרגרינה וסוכר... יש לכם הצעה לציפוי שניתן לעבוד איתו בקלות (בלי ללכת לקורס), ניתן לצבוע אותו בכל מיני צבעים ולהדביק עליו סוכריות וכו'? תודה מראש!!! ומזל טוב לחבר.

net the jet

New member
אם את לא רוצה לעבוד עם בצק סוכר, אז את

יכולה כמה דברים- קרם שוקולד טוב ( גנאש ) ואז לקשט עם סוכריות, אפשר גם להכין אותו עם שוקולד לבן ואז הוא לבן\שמנת. אפשר קרם חמאה ( לא מרגרינה ) לדעתי זה טעים, זה סמיך כזה ונמרח טוב. את יכולה לחפש בסופרמרקט קרם לבן או שוקולד של פילסבורי ( זה מגיע בקופסא )

זה לא יכול להיות ציפוי שוקולד

חייב להיות משהו שאפשר לצבוע בצבעי מאכל ולקשט איתו. אפשר לצבוע שוקולד לבן? מה זה הקרם של פיסלברי? הוא יכול לתת מענה לצורך של הכנת משהו צבעוני? תודה

net the jet

New member
בעקרון ניתן לצבוע שוקולד לבן- הבעיה שצריך

צבעי מאכל מיוחדים על בסיס שומני, ולא הרגילים. הקרם של פילסבורי הלבן ניתן לצביעה עם טיפת צבע מאכל. זה קרם קנוי שמגיע בקופסא כמו קופסת שימורים ( אבל קרטון ) קצת יותר רחבה. בד"כ בסופר על יד המדף שיש בו קופסאות להכנת עוגות . ושאר חומרים לעוגה ( סוכר ניל, אבקת אפיה וכ"ו)

תודה

בינתיים הוחלט על עוגת נעל בית (אני העדפתי את העוגה של הזחל), והצבע הבסיסי שלה יהיה חום. אני לא אשתמש בגנאש בגלל שהוא יוצא מבריק מדי, אם לא אמצא את הקרם של פילסברי אולי אכין קרם חום מפודינג + חלב + שמנת (כמו של עוגת ביסקוויט). תודה רבה

למעלה