צילום רחם- טוגנדרייך מול לוין, אסותא מול נארא- אשמח להמלצות

צילום רחם- טוגנדרייך מול לוין, אסותא מול נארא- אשמח להמלצות

אז ככה- מסתבר שאין ברירה ואאלץ לעבור צילום רחם (רק שיגלה כבר מה מפריע לעוברים להשתרש!!)
ניסיתי לקבוע תור לטוגנדרייך בבי"ח השרון- אבל נאמר לי בקביעת תורים שאין בכלל תורים ולא ידוע מתי יפתחו תורים חדשים (ניסיתי להתקשר כמה פעמים ובכל פעם אותה תשובה... מעבר לכך, אני גם לא ממש רוצה לחכות חודשים עד לקבלת תור פנוי כך שאלך על פרטי וזהו)

התקשרתי בהתחלה לאסותא לברר על צילום רחם (הבנתי שטוגנדרייך עובד גם שם) אבל בקביעת התורים לא ממש ידעו לתת לי פרטים ונתנו לי טלפון לבירורים
מסתבר שזה הטלפון לקביעת תורים לד"ר לוין- שעושה צילום רחם באסותא ב1800 ש"ח
מכיוון שבכל זאת שמו של טוגנדרייך עלה כאן כמומלץ, חיפשתי ומצאתי את הטלפון לקביעת תורים אליו באופן פרטי- נאמר לי שבימים ב' ו-ד' המחיר הוא 3240 ש"ח באסותא, ובימי חמישי הוא עושה את הפרוצדורה בנארא ב1800 ש"ח ("המחיר המוזל" כפי שכונה ע"י המזכירה)
לשאלתי- האם משהו שונה בפרוצדורה בין שתי האופציות (מכשור חדיש יותר אולי...) המזכירה נשמעה לא בטוחה כל כך ואמרה ש"לא ממש" ו"זה עם קטטר"

אז לשאלתי- האם למישהי יצא לעבור צילום רחם אצל טוגנדרייך בנארא ב"מחיר המוזל" או באסותא שעולה פי 2 ויודעת להגיד מה ההבדל?
ואולי- מישהי עשתה את הפרוצדורה אצל ד"ר לוין ויכולה להמליץ/לא להמליץ עליו?

timt

New member
צילום רחם

ממש מוזר איזה קופת חולים את? אני קבעתי לטונדרייך בתחילת יולי ללא עלות. דרך המוקד של מכבי

אני במכבי

פעמיים עברתי צילום רחם אצל טוגנדרייך, שתי הפעמים באסותא והתור היה בערך תוך חודש ימים.
כמובן שדרך הקופה ולא פרטי.
ממש מוזר מה שמעבירים אותך.

איזו קופה? אני בכללית

האמת היא שלא בררתי דרך הקופה, אבל הבנתי שאמורים להתקשר לזימון תורים בבי"ח השרון (בו הוא מבצע את צילום הרחם דרך הכללית)
אולי הבנתי לא נכון
הזמנת תור דרך זימון תורים של הקופה?

אופס, כתבת בכותרת

כולן פה במכבי... אני בכללית- לא ברור לי אם זה שונה
אנסה מחר להתקשר לזימון תורים שלהם ולברר

היא321

New member
עשיתי לפני שנה ומשהו ב מכבי ללא עלות

אצל טוגנדרייך במכבי השלום בתל אביב.
תורים דרך מוקד מכבי ללא הפסקה. חיכיתי פחות משבועיים לתור, אבל לדעתי היה לי מזל והיה פנוי כי מישהי ביטלה

רמזוטה

New member
אני גם עשיתי לפני חצי שנה אולי יותר

דרך מכבי. ללא תשלום. ורק בחתימה הבנתי שזה היה טונדרייך שביצע

מישהי עשתה צילום רחם אצל טוגנדרייך והיא בקופ"ח כללית?

נראה שכל מי שקבעה אליו תור דרך הקופה עשתה זאת דרך מכבי
כשהמזכירה שלו שאלה אותי באיזו קופה אני ואמרתי שבכללית היא אמרה משהו על כך שניתן לבצע את זה בבי"ח ציבורי- השרון
לא נאמר לי שום דבר על אסותא כחלק משירות של הקופ"ח... אולי כללית לא בהסדר איתו
המזכירה של ד"ר לוין גם ציינה שאין בכלל החזר מהכללית (אצלו)

karta1

New member
טוגנרייך

אני עשיתי אצלו פרטי בנארא. שילמתי (נדמה לי בסביבות 3000, אולי פחות). לא רציתי לחכות לתור בציבורי כי זה היה רחוק. וגם נורא המליצו לי עליו.

עבר לך בסדר?

לפני כמה זמן זה היה?
&nbsp
משום מה לי נאמר שבנארא זה מבוצע בימי חמישי במחיר ה"מוזל" של 1800 ש"ח, בעוד שבאסותא הוא מבצע את אותה פרוצדורה ב3240 ש"ח
&nbsp
בעקרון אני מעוניינת לעשות את זה בנארא כי התור קרוב ונוח לי, אבל אני תוהה מה פשר ה"הנחה" והאם הציוד שם פחות חדיש/ אולי הפרוצדורה נעשית בדרך פחות טובה...(או סתם יותר כואבת. הבנתי שפעם זה כאב אפילו יותר- כי השתמשו בציוד שונה)
&nbsp
מוזר ששילמת את הסכום של אסותא בנארא...
&nbsp
&nbsp

karta1

New member
טוגנרייך

את צודקת! בדקתי עכשיו במסמכים ישנים. עשיתי אצלו בפברואר 2014 בעלות של 1800 ש"ח. אני חושבת שאין מה לדאוג בקשר לציוד. המליצה עליו רופאת פריון בכירה במרכז בריאות האישה בבני ברק. אני מאמינה שלא סתם היא שלחה אותי אליו. הוא אדם נחמד. במהלך הבדיקה יש מסך שבו את יכולה לראות את חומר הניגוד ממלא את חלל הרחם. הוא נותן דיסק אחר כך.
לקחתי אופטלגין וכדור הרגעה לפני כן. הרגשתי מעט נפוחה מהחומר, אבל בסך הכול היה הרבה פחות נורא ממש שציפיתי.

כדור הרגעה זה רעיון טוב

רק מהמחשבה על צילום הרחם בא לי לקחת אחד, כבר עכשיו

אני מקווה שגם אצלי יהיה לא נורא... כל הסיפורים על צילום רחם מהגיהנום ממש מלחיצים אותי
מצד שני- אני ממש חייבת לעשות את זה....

karta1

New member
גם אני חששתי

אבל השד בכלל לא נורא, עברתי בדיקות כואבות יותר.
אל תחששי, תקחי כדור לפני כן.
בהצלחה, מחזיקה לך אצבעות!!

עינבי15

New member
צילום רחם אצל טוגנטרייך

הי,
אני עברתי לפני כשנה צילום רחם אצל טוגנטרייך במרפאת נארא וכמבוטחת של כללית עלה לי 1800 ש"ח.
הלכתי אליו באופן פרטי כי התורים בבי"ח השרון מאוד ארוכים ולא היה לי חשק לחכות.
לי ספציפית כאבה הבדיקה ולקחתי משככי כאבים לפני הפרוצדורה.
בהצלחה...

למעלה