צילום רחם- טוגנדרייך מול לוין, אסותא מול נארא- אשמח להמלצות

תודה
זה בדיוק מה שאני מתכננת לעשות. מקווה שיהיה נסבל

עשיתי לפני חודש אצל טוגנדרייך פרטי באסותא

כי אני שייכת לכללית ובכללית הוא לא מקבל. מאחר שלא רציתי לפספס את החודש, והבנתי שקשה להשיג תורים בנרה, כבר הלכתי פרטי.
לקחתי לפני אופטלגין ורסקיו רמדי.
אישית, כאב לי מאוד שלב הניפוח, אבל עבר מהר מאוד. אחרי הבדיקה לא חשתי חוסר נוחות. אמא שלי ליוותה אותי, וקיבלתי דיסק עם התוצאות (שימי לב שהשם שלך אכן רשום עליו, בהתחלה התבלבלו ונתנו לי של מישהי אחרת). קחי איתך תחבושת כי אח"כ החומר נוזל החוצה והתחבושת שלך יותר נחמדה ממה שנותנים שם.
לא יכולה לומר שהוא היה נחמד במיוחד, קצת לא סימפטי, אבל מאחר שהבנתי שהוא הכי טוב בכל זאת הלכתי על זה.
אחר כך הייתי מאוד גאה בעצמי שסיימתי עם זה, ובדיעבד, הגוף באמת שוכח מהר מאוד.
אולי כדור הרגעה יותר חזק מרסקיו רמדי זה רעיון טוב.
המון הצלחה!

אפשר לבצע צילום רחם כשהווסת עדיין לא הסתיימה?

המזכירה שקבעה לי את התור אמרה שאני צריכה לבצע את צילום הרחם כשהווסת הסתיימה לגמרי (כשנגמר הדימום)

בעקרון קבעתי תור לצילום רחם ביום שחשבתי שיהיה היום ה7 למחזור (כלומר-הווסת בטוח תסתיים עד אז) אבל בינתיים המחזור מאחר ביומיים (כנראה בגלל שהפעם קיבלתי אסטרופם בהחזרה והE2 עוד גבוה ומונע מהוסת להתחיל) ואני חוששת שהתור יצא לי על היום החמישי או אפילו ה4 לווסת (כלומר- יכול להיות שיהיו קצת שאריות של סוף הווסת....)
עד כמה זה בעייתי? מישהי עשתה צילום רחם בימי הווסת האחרונים?

פאשון

New member
זה אסור

אצלי האחיות ממש הקפידו על זה. ממה שאני יודעת חייבים להיות נקיים ואסור על הווסת מחשש לזיהום וסיבוכים. מבאס. לי זה גם קרה כמוך ודחיתי את התור בחודש כי היו להם תורים אחרים רק על הביוץ שלי. בדיעבד זה היה מטופש כי הגוף שלי ללא הורמונים לא ממש מתפקד. לפחות לא כמו פעם...אני מציעה לך לדחות את התור גם אם זה אומר לפספס חודש.
שימי לב שלא מתחילים להזריק או לוקחים איקקלומין בחודש של הצילום בכל מקרה....

לא רלוונטי לי זריקות ואיקקלומין החודש

כי ממילא אני אמורה להחזיר עובר מוקפא (במידה וצילום הרחם לא יעלה שום ממצא שצריך לטפל בו לפני ההחזרה הבאה, שזו מלכתחילה הסיבה שאני עוברת צילום רחם כרגע)
אבל אולי באמת אקבע תור לשבוע מאוחר יותר, או לרופא פרטי אחר, במידה והרופא הזה לא יהיה זמין לפני הביוץ
&nbsp
אוף.... כמה מעצבן שהמחזור שלי מתעכב הפעם, שונאת הורמונים... רק בלאגן הם עושים לי בגוף

בד"כ בביוץ טבעי המחזור מגיע אצלי בדיוק בזמן

Hadara111

New member
לדעתי זה מאוד יקר ביחס לצילום רחם

אם יש לך ביטוח משלים של אחת קופות את יכולה לרוב למצוא מומחה בעל שם אחר שיעלה לך בהשתתפות עצמית נמוכה.
בנוסף, ייתכן שיש רופאים טובים בתחום שאפילו שייכים לקופה"ח שלך ומטפלים במסגרתה.
לצערי, מנסיוני למדתי שיש המון המון הוצאות בדרך אל האושר ובפרוצדורות הפשוטות יותר העדפתי להשקיע פחות.
את צילום הרחם שלי למשל, עשיתי אצל רופא מצויין ששייך לקופה"ח שלי.

בקופת החולים שלי, לצערי, לא מבצעים צילום רחם

אני בכללית והם שולחים ישירות לבתי חולים ציבוריים שלהם (התקשרתי לקבוע תור- אין תורים ולא ידוע מתי יפתחו תורים חדשים. אני מעדיפה לשלם ולא לבזבז את זמני בהמתנה לתור)
&nbsp
יצא לי לברר עם רופא אחר (לוין) שאליו הגעתי במקרה כשחיפשתי את המזכירה של טוגנדרייך- והוא גובה את אותו הסכום בדיוק
מה שכן- אגיש תביעה לביטוח הפרטי שלי לקבלת החזר

Hadara111

New member
אם את מתכוונת לד"ר לוין דן

אז הוא מופיע ברשימת היועצים המקצועיים של כללית פלטיניום ולכן ביקור אצלו מסובסד ועולה למבוטחת רק 120 ש"ח.
כמו כן, ראיתי ברשימה הזו גם את ד"ר חן גולדשמיט שהיו עליו בפורום המון המלצות.
את יכולה לבדוק איתם אם את יכולה להשתמש בייעוץ לצורך צילום רחם, סה"כ מדובר בפרוצדורה שנחשבת פשוטה.

LOVE2015

New member
טוגנדרייך

היי :)
אני בכללית ועשיתי צילום רחם אצל טוגנדרייך לפני כחודשיים וחצי אחרי שהתקשרתי פעם אחת לקביעת תורים
בבית חולים השרון נאמר לי שיתקשרו אליי ברגע שייפתחו עוד תורים ואכן התקשרו וקבעו לי לשלושה שבועות אחרי...
חשוב שתהיי אחרי מחזור ולפני ביוץ ז"א שיש לך פחות או יותר שבוע וחצי נטו וכמובן שקובעים לך את התור בהתאם למחזור האחרון שהיה לך בתקווה
שאת מקבלת פחות או יותר באותו זמן כל חודש.
גם אני פניתי לאסותא לברר אם אפשר לעשות את זה יותר מהר ודרשו 1800 שקלים באופן פרטי ולכן וויתרתי.
טוגנדרייך תותח בבדיקה הזאת כאשר הרופא שלי הפנה אותי לצילום רחם הוא המליץ עליו ולכן לא וויתרתי וחיכיתי לתור איתו.
קראתי המון תגובות על צילום רחם ובאתי לבדיקה רועדת ממש... לקחתי אקמול לפני כי ככה אמרו שפחות יכאב ואני רוצה להגיד שבכלל לא כאב לי!
כולן פשוט הפחידו אותי עם התגובות שרשמו וזה ממש שטויות! זה לא כיף גדול ולא הכי נעים מרגישים לחץ ברחם אבל זה בידיוק לכמה שניות והייתי בהלם שזה נגמר שאלתי זהו? מניחה שזה תלוי בכח סבל של כל אחת וכל אחת מרגישה כאב בצורה שונה... אבל באמת שאת צריכה להיות רגועה כי זה ממש בקטנה :)
בהצלחה!

הלוואי שגם לי זה יעבור ככה!

אני ממש בחרדות מהבדיקה ומהסיפורים עליה
הבעיה העיקרית היא שנשים שונות מספרות חוויות שונות לחלוטין, אפילו אצל אותו רופא- כך שזה כנראה תלוי לחלוטין באשה (אולי גם במבנה הרחם שלה, ובחסימות שיש/אין לה)

LOVE2015

New member
אל תהיי מודאגת!

אני בטוחה ב100% שזה תלוי בכח סבל של אותה בחורה ואולי גם במבנה האנטומי שלה אבל באמת באמת זאת בדיקה מאוד קצרה
קחי אופטלגין שעה לפני ותבואי בהרגשה שזה קצת יציק לך וקצת יהיה לך לחץ באזור הבטן אבל זה מאוד מהיר תחשבי שזה למטרה טובה
והרבה אומרים שאחרי צילום רחם הן נכנסו להריון בקלות כך שהלוואי שזה יהיה המקרה שלך.
בהצלחה!

tamari37

New member
צילום רחם דרך מכבי ניתן לבצע בת"א דרך המוקד ניתן לקבוע תור

הכתובת יגאל אלון 96 תל אביב

למעלה