צילה היקרה

shibby

New member
צילה היקרה

יש לי בעיה קטנה יש לי חלומות שהן פחות או יותר אם תרצי תקראי להן חזיונות הן לא תמיד ברורות אבל ככל שאני חולמת סוג דומה של חלומות קל לי לפתור אותן . למזלי היה לי חלום שרק אחרי שקרה הבנתי אותו יש חלומות של רגשות שאני מבינה לדוגמא עם הייתי עם מישהו מסויים בחלום אני יודעת שלא יצא עם אותו אחד כלום או אם היינו במציאות יחד וחלמתי עלינו יחד אז זה ניגמר סופית הרבה חברים באים אליי לבקש את עזרתי בפתירת חלומות אפילו שאיני מומחית הם סומכים עליי ואני אומרת להם שלא יקחו את הפיתרון כמובן מאליו יש לי ידיד שסיפר לי שחלם חלום כלשהו אני לא יכולה להסביר כאן אבל בחלום גלגל ענק רודף אחריו הידיד שלי חולה על רולר אז החלטתי לתת לו שתי פיתרונות הראשון היה שיעשה תאונה עם הרולר השני היה תאונת דרכים שיכול להיות עם משאית או כלי גדול בגלל גודל הגלגל כשסיימנו את השיחה הוא הלך עם חברים למחרת קיבלתי טלפון שהידיד שלי בבית חולים באותו ערב הוא וחברים שלו עלו על החלק האחורי של משאית וקרה מה שקרה בכל אופן לפעמים אני מאוד מפחדת מכך וגם לפעמים בחלומות אני רואה אנשים שלא ראיתי מחיי ואח``כ יוצא לי לראות...... הרבה שמבינים רצו שאני יבוא אליהם.... אני מאוד מפחדת ולא יודעת מה לעשות אני מרגישה שאני הולכת בחשיכה בבקשה תעזרי לי!!!!!!!!! שלך יעלי נ.ב הפחד מאותם אנשים הוא שיש שאמרו שיש סביבי רוחות רעות ושיש לגרשן ואני מפחדת לאבד בכך את ``הכוח`` ואחרים רוצים לעזור לי לפתח זאת איני יודעת להבדיל בין העוזרים להורסים....

yofiel

New member
הזמנה

אני מזמין אותך לבוא לפורום מודעות פנימית , מיכל בטוח תדע למי להפנות אותך. אני מציע לך לדבר איתה. חשוב מאוד להבדיל בין טוב לרע , ואם את הולכת בחשכה את לא תמיד יודעת להבדיל. ככל שתתקדמי בדרכך הרוחנית גם יכוונו אותך להבדיל בין טוב לרע. בכל מקרה , תקשיבי לאינטואיציות שלך באור ואהבה , יופיאל המלאך

shibby

New member
תודה- תגובה מהירה מאד !!!

יופיאל החביב תודה רבה על העזרה ועל האוזן הקשבת שאלה לי אלייך אתה דתי? יעלי..... :cool:

yofiel

New member
אני לא אדם דתי , אני אדם מאמין

אני גם משתדל להרחיב את ידיעותי ולהיות פתוח להרבה כיוונים , וביהדות יש הרבה דברים יפים , במיוחד בקבלה. יש הרבה דתיים שעושים דברים בצורה רובוטית בלי להבין את המשמעות , והמשמעות חשובה הרבה יותר מהאקט הפיזי. כמו שהנשמה הרבה יותר חשובה מהגוף... כמובן שהגוף כן חשוב , סך הכל אנחנו בעולם פיזי... אבל הפעולה הפיזית היא תוצאה של מחשבה והמקור הוא בנשמה. חג שמח מלא אור ואהבה :) יופיאל המלאך

אין מקריות...

שלום לך! כנראה אין מקריות, אתה עונה לי בדיוק על שיחה שניהלתי היום ועל כך שצ`קרת הגרון היא למעשה אחראית על הביטוי והיצירה. ובמחשבותינו אנו יוצרים את בריאותינו ושמחתינו.. חג שמח צילה שיר-אל

חובה לעשות הגנות...

שלום לך! עושה רושם שאת רגישה ובעלת יכולות ולכן מומלץ לך מאוד לסמוך רק על האינטואיציה שלך ומי שגורם לך להרגיש לא טוב - עלייך לדעת שהוא מקרין לך באופן שלילי גם אם אין בכוונתו המוצהרת להזיק. כדאי לך גם לעשות הגנות כדי שלא יוכלו לחדור אליך אנרגיות שליליות וכל זאת עד אשר תדעי לבטח מי הם האנרגיות המתאימות לך. בברכת חג שמח צילה שיר-אל

shibby

New member
ההגנות

צילה שלום ברצוני לדעת איך אני מבצעת הגנות מהסוג שעליהן את מדברת?? שלך יעל רק רציתי להגיד שאני בת 17 :cool:

קיימים כל מיני סוגי הגנות...

שלום לך! קיימים כל מיני סוגי הגנות. בועה, מדיצטציה, הילה... התבקשתי לכתוב על כך באתר ואעשה זאת בעתיד הקרוב. בברכה צילה שיר-אל

יופיאל

New member
מגן דויד

מגן דויד הוא סמל הגנה מאוד חזק , ויותר חזק - המרכבה - שהיא מגן דויד תלת מימדי. פשוט תדמייני את המגן דויד או המרכבה מסביבך , מוארים באור חזק או באש , ומסתובבים סביבך , ותבקשי שישמרו עלייך ויגנו עלייך ויתנו רק לאור לעבור אלייך. תעשי את זה כל יום בבוקר לפני שאת יוצאת , או ברגעים שאת מרגישה חלשה. אני הרבה פעמים כשאני נוהג אני מקיף את כל המכונית במרכבה , ואני מרגיש מוגן. באור ואהבה וחג שמח , יופיאל המלאך

מומלץ לעשות לכל אחד לחוד...

יופיאל שלום לך! מאחר ולכל אחד קרמה שונה, הרי שכאשר אתה נוסע במכונית מומלץ לעשות איזה הגנה שתיבחר לכל אחד לחוד במידה ואם חס וחלילה הקרמה של האחד הוא כן להיפגע הרי שההילה המשותפת כאילו מפריע לקרמה הייחודית של כל אחד ואחד להתקיים. ולכן, מומלץ לעשות הגנה אך על כל אחד לחוד. בברכת חג שמח צילה שיר-אל

Veliky_Magistr

New member
פנטוגרמה

גם הפנטוגרמה הוא סמל הגנתי חזק, בעיקר הגנה מפני פגיעות גופניות, אם תלמדי את תורת הרונות את תעלי שלב אחד למעלה בהבנת סמלים הגנתיים.

MaorCS

New member
פנטוגרמה?... נראה לי שטעית

פנטוגרמה? נראה לי שזה פאנטגרם לא?.......

אמיתי 21

New member
טוב חמודה

אחד ל60 מחלומות זה חזיונות אבל זה לא נכון בדור שלנו וכל עניני הרוחניות החילונית זה שטוית זה הכל בא מצד של הסטרא אחרא מה שאתם אמרים צד השחור זה בעיה בדור שלנו הם נסתרים מאוד מאוד ולסיג את זה מהקדושה זה עבודה אין סופית על הגוף אז חמודה עדיף לא לגעת בכלום וללכת לאיזה רב מקובל שלא לקח כסף והוא יעזור לך וגם הם לא ממש מחזרים בתשובה ואם יש לך שאלות אז הם גם עונים

למעלה