ציטוט נבחר

• פותח הנושא nawa
  • פורסם בתאריך

nawa

New member
ציטוט נבחר

היי...אין לי כרגע את הספר בהישג יד ואני מחפש ציטוט מהספר הראשון....אז מי מכם שיכול לעזור אודה לו מאוד....אני מחפש את הציטוט של הקטע שבו אלוהים מסביר שכל מחשבה שלנו היא בריאה... ושוב תודה על העזרה !

גריני

New member
שלום לך

לצערי, אין לי בבית את הספר הראשון בסדרה. אבל בספרים האחרים ישנה מידי פעם חזרה על דברים שנאמרו בספר הראשון, ואותם כן יש לי, רק שכרגע קצת קשה לי לשבת ולעשות את החיפוש. אני מבקשת שתשמור על קשר עין עם הפורום. אני מקווה שבקרוב אצליח למצוא את מה שביקשת ולהביא לכאן את הציטוט. שבת נהדרת לך.

גריני

New member
מצאתי משהו

בספר השלישי. תגיד לי אם לזה התכוונת: "אתה לא רק מפרש אנרגיה, אלא גם בורא אותה. דמיון הוא תפקוד של שכלך, שמהווה שליש מהווייתך המשולשת. בשכלך אתה מדמיין תמונה, והיא מתחילה לקבל צורה פיסית. ככל שאתה מדמה אותה לאורך זמן (וככל שאתה מדמה יותר ממנה), כך הופכת אותה צורה לפיסית, עד שהאנרגיה הגוברת שהענקת לה פשוט מבזיקה באור ויוצרת את דמותה במה שאתה מכנה המציאות שלך. אז אתה "רואה" את התמונה, ושוב מחליט מה היא. כך המעגל ממשיך. לזה קראתי התהליך. זה מה שאתה. אתה הנך התהליך הזה. זה מה שאלוהים הינו. אלוהים הוא התהליך הזה. לזה התכוונתי כשאמרתי: אתה גם הבורא וגם הברוא." (ההדגשות במקור).

nawa

New member
קודם כל תודה גריני

אני התכוונתי לקטע של "מחשבה, מילה ומעשה הם מישורים של בריאה" בסוף כבר השגתי את הספר אז ממש תודה על העזרה....וכמובן גם הקטע שהבאת מדבר פחות או יותר על אותו דבר....

למעלה