ציוני המתמטיקה!!!

jimmy16

New member
ציוני המתמטיקה!!!

היי אנשים, ציוני המתמטיקה והאנגלית פורסמו! תשרשרו ציונים (אם בא לכם) וגם אם אתם ניגשים למועד ב' או לא! אני אישית קיבלתי 60 בשאלון 005 עם מגן 81, אז אני ניגש למועד ב'! מה איתכם?? ואגב-תעודדו אותי ללכת ללמוד פליז כי מזה אין לי כוח למתמטיקה עכשיו!!!

jimmy16

New member
כי:

מתמטיקה יש מועד ב' והם מפרסמים את הציונים לפני כדי שמי שלא מרוצה מהציון יוכל לגשת למועד ב'. לעומת זאת בערבית אין מועד ב' לכן מפרסמים את הציון בסוף אוגוסט (בד"כ). מובן תלמידים? או שאסביר שוב?

חחח כן

תצטרך לסלוח לי, אני לא מבינה בזה. שנה ראשונה בתיכון. אם כך, אצטרך לחכות עד סוף אוגוסט . המתנה ארוכה. חח שיהיה בהצלחה בכל אופן.

jimmy16

New member
תודה,גם לך מתוקה :)

וברוכה הבאה לחיי התיכון "הסוערים" כיתה י' זאת הכיתה הכי אהובה עלי והיא הייתה מהשנים הכי טובות שלי בבית הספר :).

לא, אני כרגע סיימתי כיתה י'

אני עולה ליא'. כיתה י' היא הייתה הכיתה היא קשה בגלל המון דברים. כתבתי על זה פוסט. מוזמנת להכנס ולקרוא. זה במועדפים. אבל יהיה טוווווווווב!!!

mr Zebra DS

New member
גם אני סיימתי י'

דווקא אהבתי את השנה, לפחות במקצועות הראלים, מתמטיקה, אנגלית ביולוגיה וכימיה. עד לבגרות שלי בכימיה, שפישלתי בגדול במתכונת..62.. והבגרות הלכה יותר טוב אבל עדיין..
מורגן. (דרך אגב אני tupi של yushi רק שיניתי ניק..)

האמת שהכוונה שלי

בכלל לא הייתה מבחינה לימודית, אלא מבחינה של החיים האישיים שלי . ביולוגיה, כימיה וכל זה , זה שיט אחד גדול! יאכ. אני שונאת את המקצועות האלה. והם הכי קשים שיש!

עברתי את כולם ויש לי תעודת בגרות

המורה שלי אמר לי היום שעברתי הכל ועקב זה אני זכאי לתעודת בגרות יששששששששששש איזה כיף לא לילמוד יותר יששששששששששששש

DecayCell

New member
אתם הולכים לשנוא אותי

קיבלתי 70 ב-007 (ואני מאוד מתבייש בעצמי על כך). ויש לי 95 סופי במתמטיקה, 5 יח"ל.
[אבל כן, אני עושה מועד ב' בשביל להשיב את כבודי האבוד.
למישהו יש מושג מה המשקל של כל שאלון בציון הסופי?]

jimmy16

New member
תמיד שאלתי את המורה שלי לגבי זה-

אבל אף פעם הוא לא הספיק לענות לי!!! באמת אם מישהו יודע, שיגיד,כי זה חשוב. אהה וירון,למרות הצוין הוראאאאאא,אני עדיין גאה בך,וכמובן שאני בטוח שתשיב את כבודך במועד ב'.

James Hammerton

New member
אתם עם השאלונים שלכם ../images/Emo3.gif

לא יודע איך זה הולך במספרים, באותיות שאלון ה' הוא שליש מהציון, ושאלון ו' הוא שני שליש. בהצלחה, ציון מעולה בכל מקרה

DecayCell

New member
אותיות ומספרים זה אותו דבר בדיוק

רק שיש שלושה שאלונים, לא שניים...

James Hammerton

New member
בליימי, יש באמת שלושה

לכולם אותו משקל, הפעם זה סופי
(טוב, אם אתה מתעקש כתוב לי שלשאלון 007 יש משקל של 34 אחוז, אבל זה זניח לדעתי
)

The 5th Element

New member
חישוב הציון

משרד החינוך הורה לחשב את הציון הסופי כממוצע של הציונים בשלושת השאלונים: 005, 006 ו007. כלומר, אתה מחבר את שלושת הציונים ומחלק בשלוש. פשוט וקל. אוף, גם אני צריך לעשות מועד ב'. שאלון 006. משרד החינוך דפק אותנו השנה כי מורים התלוננו שבשנים קודמות 006 היה קל יותר. זה כל כך מוזר. למה דווקא אני? חח בהצלחה לכולנו!

למעלה