צהריים טובים לכולם.

• פותח הנושא *g99
  • פורסם בתאריך

*g99

New member
צהריים טובים לכולם.

אני חדשה בפורום הזה,אבל לא בתפוז וחלקחם אף מכירים אותי,כמו למשל המלאכית שפה,מורני. יש לי גם סיפור לחלוק איתכם,למזלי סופו הסתיים בטוב,ולמעשה רק לפני שנה זיכרוני העיר את תשומת ליבי למקרה הזה. כשהייתי בת שש בערך,הלכתי לתקן את האופניים שלי אצל המתקן השכונתי האהוב והידוע שלנו. חיכיתי בסבלנות כמו כולם,היו לפני המון אנשים,ופתאום ניגש אליי אדם זר,והציג את עצו כעוזר של המתקן,ואני הייתי תמימה,הלכתי בעיקבותיו לפינה חשוכה כפי שביקש. הוא ביקש ממני לסגור אתי ידי ולפתוח אותה,ועוד כל מיני תנועות משונות שחלקם פשוט אנני זוכרת או לא רוצה לזכור. בשלב מסויים הרגשתי שאותו עוזר איננו עוזר כלל,לא יודעת איך הבנתי זאת,אך איימתי עליו שאפנה למתקן אם לא יתן לי ללכת. למזלי כך הסתיים הסיפור. אין לי מוסג למה רק לפני שנה נזכרתי במקרה הזה,אני נמצאת באזור הזה המון,תמיד עברתי שם. אני מקווה שתהיו חזקים וחזקות.

*jenny

New member
welcome...

אני שמחה שאת פה... ולגבי המקרה שחלקת איתנו- קרוב לוודאי שפשוט הדחקת, בתור ילדה כנראה הזכרון הכביד עלייך יותר מידי והדחקת אותו וכנראה שלפני שנה קרה משהו שעורר את הזכרון שלך שוב. יכול להיות שזה היה מקרה ששמעת עליו, כתבה, שיר, כל דבר... זה בדיוק מה שקרה אצלי... ג`ני

*g99

New member
ג`ני,תודה,

אולי את צודקת אבל לא היה שום ארוע מיוחד באותה תקופה,היו לי עוד שני ארועים דומים בחיי,אך אותם אני זוכרת בברור,כאילו היה אתמול,ולמזלי הרב שוב לא קרה לי כלום,ואפילו באחד מהמקרים נתפס ה...(אין לי איך לקרא לו),ובנוסף לכל הוא היה ערבי שהתחפס לדתי...

*jenny

New member
אולי...

אולי הארוע ההוא היה יותר טראומתי כי היית צעירה יותר או שזה הפחיד אותך יותר. או שיכול להיות שבגלל גילך הצעיר (אז) לא ייחסת לעניין חשיבות מרובה ופשוט שכחת ממנו. האמת היא- שאני לא כל כך יודעת... מפחיד מה שקורה סביבנו, נכון? ערבי שמתחפש לדתי במטרה למצוא בחורה ולאנוס אותה, זוועה. במקרה שלי, שלרוע מזלי לא נגמר כל כך טוב, זה לא היה ערבי אלא פשוט דתי שבא לאסוף תרומות. מפחיד נכון? אחרי הכל מדובר באנשים (דתיים) שכביכול אמורים להיות כל כך מושלמים, אלה שאת אמורה לבטוח בהם. ודרך אגב, אני רואה שאת מסתדרת מצויין עם מה שקורה לך בחיים, את בנאדם מאוד חזק, אני לא יודעת אם הייתי מתמודדת עם דברים כאלה באותה קלות! תמשיכי כך... ג`ני

*g99

New member
מפחיד,מצמרר!

אני סה``כ בת 26 וגיליתי לאחרונה,שבכל בעיה שהיתי לי,יצאתי ממנה בלי להבין איך אני יוצאת מהבעיה,ומאיפה מצאתי את הפיתרון,אינסטינקט? אולי. אני לא טיפוס שמדחיק,עד כמה אפשר? פשוט התגוננתי לפי האינסטינקט כנראה. אומרים לי שהשכל שלי פועל 24 שעות ביממה,אני לא מתגאה חלילה,נהפוכו,זה לא כ``כ טוב! העולם הזה לפעמים כ``כ מפחיד ומצמרר,שלפעמים עדיף להישאר סגור בבית,ולא לפתוח את הדלת לאף אחד!

*jenny

New member
יש לך הרבה מזל...

לפתור בעיות בקלות כזאת זה לא משהו שכל אחד מסוגל לעשות ואני מאוד שמחה בשבילך שאת כן יכולה... ועוד דבר- אומנם העולם מפחיד, הוא מתדרדר והולך ונהיה יותר ויותר גרוע אבל עדיין יש בו דברים כל כך רבים שגורמים לך להמשיך לרצות לחיות ולצאת מהבית וכמה שזה מאיים ומפחיד, אין ברירה, כי להשאר נעולה בתוך הבית, או יותר גרוע- בתוך עצמך, בלי לתת לאף אחד להכנס, זה הדבר הכי גרוע שאפשר לעשות!

*g99

New member
אוי,נשמעתי נורא...

אילו היית מכירה אותי,אני כ``כ מלאת שמחת חיים,אני כל הזמן עם חיוך עסיסי...ובדר``כ אני לא נמצאת בבית,אני הרבה מיחוצה לו. כן,להיות אתה מול עצמך זה הכי נורא שרק יכול להיות. לילה טוב,ותחזיקי מעמד...

למעלה