צבא

הכל עניין של הסתכלות:)

אם כשאומרים לך שזה לא יעבור לך לעולם, את שומעת שלנצח יהיו לך התקפים, אז את צודקת.. גם אני חושבת שזה לא משהו שאני צריכה לשמוע או להאמין בו. אני לא מאמינה שהאפילפסיה תעבור לי, אבל אני מאמינה שהיא תהיה.. נאמר.. רדומה.. כמו שכבר עברתי 3 שנים בלי אני מאמינה שאני אצליח יותר וזה יגיע לעשרות..

שלום מאשה

אין לי מה להוסיף לחיים. אני מצטער שאת מרגישה יותר חולה, מצבך לא השתנה, את אדם בריא.

הניסוח שלך היה מאוד מבלבל ולא ברור

ואני קוראת הרבה אז קשה לי להאמין שיש לי בעיה בהבנת הנקרא. יהיה נחמד אם תענה תשובה רצינית ולא צינית/מזלזלת.

סליחה

רציתי להדגים כמה מסוכנים הרופאים, כמה מעט הם יודעים, כמה הם עובדים לפי האינטרסים של המעסיק ללא אחריות. לדעתי השילוב הזה בצבא ממש מסוכן. לדעתי הצבא בוחר את הרופאים הפחות טובים וזה ממש לא מגיע לחילים שלנו.

זה פשוט שזה עניין של שנתיים או שלוש

ולא תמיד זה אותו רופא אפילו.. ואין להם תיק של כל השנים ועם הכמות שהם מתעסקים הם לא מעמיקים בכל אחד ומיחסים יותר לסטטיסטיקות וכאלה.. בפגישה הראשונה שלי עם הניורולוג מומחה היא הציעה לי להוריד במינון אני ממש נבהלתי מזה, מאוד לא מקצועי לדעתי, אז אני פשוט לא במעקב..

אני רואה את זה אחרת

האמירה "זה פשוט שזה עניין של שנתיים או שלוש" כאילו כלום. זה המון זמן ויש מלא בעיות, אם מגיע אדם עם בעיה אמיתית וצריך להבין מה הכיוון, ולתת טיפול מתאים. חמור מאוד שזה המצב. זה יכול להיות החבר/ה שלך האח/ות בעתיד הבן/ת שלך.

עיצהמבעל ניסיון

אני בן 27 וגם אז הצבא לא הסכים לגייס אותי,אז התנדבתי ושירתתי 3 שנים מלאות כמו כל חייל רגיל שהוא ג'ובניק ואם לא התכוונת להיות קרבית ,אזי תוכלי לשרת שנתיים כמתנדבת בתפקיד שבמילא היית משרתת גם אם לא היית חולה באפילפסיה,ואת תהני מפטור של טירונות שמירות וכו'(שתאמיני לי זה כאב ראש שכולם סובלים מזה)

אני אענה שוב

אני מרגישה חייבת. הצבא לא יגייס אותך אם הוא לא רואה בך כאפילפטית מאוזנת. חוות דעת טובה של הניורולוג תמיד עוזרת. אבל זה שהיה לך התקף לא אומר שלא ייגיסו אותך בכלל, לדעתי פשוט ידחו לך את הגיוס ככה שיהיה זמן לועדה רפואית ואולי אפילו תקופה של שנה לראות שיש איזון. חברה שלי(אפילו בת כיתה) גילתה שהיא אפילפטית בי'א והיו לה התקפי ניתוק גם בי'ב ואולי אפילו אחרי.. היא עדין גוייסה.

למעלה