פתרון לבעיית מסורבות הגט החילוניות

• פותח הנושא "ממזר"
  • פורסם בתאריך
מ

"ממזר"

Guest
אני קורא לכל מסורבות הגט החילוניות שלא לחכות לגט בכלל-אלא להמשיך בחייכן עם בני זוג חדשים-וגם ללדת ילדים-ולהתעלם לחלוטין מהמושג הדתי הפרימיטיבי והדמיוני "ממזר"!
ישנם די והותר חילונים ו"חסרי דת"-שאין להם שום בעיה להקים משפחות עם "ממזרים"!
ניתן גם להיעזר ברשתות החברתיות-וללדת מאות ואולי אלפי "ממזרים" חדשים בכל שנה-וכך בתוך מספר שנים הבעיה כבר לא תהיה רלבנטית לחילוניות!
כן ירבו "ממזרים" בישראל!
אשמח לתגובות!

Harrington

Well-known member
מנהל
אני קורא לכל מסורבות הגט החילוניות שלא לחכות לגט בכלל-אלא להמשיך בחייכן עם בני זוג חדשים-וגם ללדת ילדים-ולהתעלם לחלוטין מהמושג הדתי הפרימיטיבי והדמיוני "ממזר"!
ניתן גם להיעזר ברשתות החברתיות-וללדת מאות ואולי אלפי "ממזרים" חדשים בכל שנה-וכך בתוך מספר שנים הבעיה כבר לא תהיה רלבנטית לחילוניות!
כן ירבו "ממזרים" בישראל!
אשמח לתגובות!
אפשר כמובן לנהוג כך, אבל הפגיעה כפי שנכתב כבר לפני, תהיה בילדים. אז אמנם יתכן שזה לא יעניין את הילדים כהוא זה, אבל באותה מידה בדיוק יתכן שזה יעציב אותם מאוד ויסבך את חייהם שלא לצורך. תכל'ס מה שאתה מציע זאת התנהלות אגואיסטית להחריד. לצערי, הדור שלנו אכן מתאפיין באגואיסטיות כזאת מצד הורים רבים, אבל אין שום עניין להגביר תופעה פסולה זו.

כן ירבו "ממזרים" בישראל!
אשמח לתגובות!
יש רק עניין קטן...
אם תשים לב בכתבות השונות המתפרסמות מדי פעם על סרבני גט עקשניים שלא נותנים לנשותיהם גט במשך שנים, או אף יושבים בכלא או בורחים לחו"ל, או לגבי נשים שבתי הדין הרבני מוצאים "פתרונות" (לבעיות שהם בעצמם המציאו) לגבי התרת הנישואין - לא מדובר בנשים חילוניות.
לרוב מדובר בנשים חרדתיות/דתיות. אצל חילוניות רואים את זה הרבה פחות , אולי כי פשוט זה באמת פחות מזיז להן. זה דומה למצב שילד קטן מפסיק להקניט ילד אחר כשהוא רואה שההקנטות שלו לא באמת מזיזות.
אז לא בדיוק הועלת במשהו...

מ

"ממזר"

Guest
הבעיה שהילדים יהיו פסולי חיתון. לא מומלץ.
אז מה עדיף- לוותר לחלוטין על ילדים?!
וחוץ מזה- הם יהיו " פסולי חיתון" רק לנישואים אורתודוכסים!
יוכלו להתחתן אזרחית בחו"ל' או לחות כ"ידועים בציבור"- או להתחתן אצל הרפורמים או הקונסרבטיבים!
בברכה

מ

"ממזר"

Guest
בנוסף לכך- אם יהיה חשוב לילדים האלו להתחתן כדמו"י- (כשלון בחינוך!) אז תמיד הרבנות תמצא להם פתרון- כי הם בעצמם דואגים שלא " לשפוך את התינוק עם המים"!

הפתרון הנכון במדינה דמוקרטית בשנת (תיכף) 2022, שבה חיים גם חילוניים וגם דתיים, הוא להפריד בין דת ומדינה, כך שדתיים יוכלו להמשיך להתחתן לפי חוקי הדת וחילוניים יהיו חופשיים להתחתן בטקס אזרחי.
פשוט.
וקל.

מ

"ממזר"

Guest
הפתרון הנכון במדינה דמוקרטית בשנת (תיכף) 2022, שבה חיים גם חילוניים וגם דתיים, הוא להפריד בין דת ומדינה, כך שדתיים יוכלו להמשיך להתחתן לפי חוקי הדת וחילוניים יהיו חופשיים להתחתן בטקס אזרחי.
פשוט.
וקל.
הבעיה שהפוליטיקאים שלנו- שאני מתכתב עם חלק מהם זמן רב- פשוט לא מתפקדים בנושא!
ולכן אני מאמין וקורא למרי אזרחי של כל מסורבות הגט החילוניות נגד הרבנות ובתי הדין!
בנוסף לכל- אני קורא להגיש בג"ץ נגד סעיף 28 לחוק מידע גנטי- המונע כמעט לחלוטין בדיקות גנטיות להוכחת אבהות במקרה של חשש ל" ממזרות"- וגורם לכך שישנם ילדים רבים הגדלים כ" חסרי אב"- וחסרי מזונות וירושת אב- בניגוד גמור לחוק יסוד כבוד האדם וחירותו!!!

הבעיה שהפוליטיקאים שלנו- שאני מתכתב עם חלק מהם זמן רב- פשוט לא מתפקדים בנושא!
ולכן אני מאמין וקורא למרי אזרחי של כל מסורבות הגט החילוניות נגד הרבנות ובתי הדין!
בנוסף לכל- אני קורא להגיש בג"ץ נגד סעיף 28 לחוק מידע גנטי- המונע כמעט לחלוטין בדיקות גנטיות להוכחת אבהות במקרה של חשש ל" ממזרות"- וגורם לכך שישנם ילדים רבים הגדלים כ" חסרי אב"- וחסרי מזונות וירושת אב- בניגוד גמור לחוק יסוד כבוד האדם וחירותו!!!
הסעיף איננו חוקתי משום שהוא מעדיף אינטרס רחוק מאוד של הילד על פני האינטרס של הנתבע לדעת אם הילד הוא שלו ואם הוא חייב במזונותיו. הרעיון מאחורי החוק הוא שאם הילד יתגלה כממזר לא יוכל להתחתן כדמו"י. החוק רוצה למנוע מצב זה גם במחיר פגיעה באב. הבעיה שהפגיעה אינה מוצדקת. איננו יודעים מה יקרה בעוד כך וכך שנים. אולי הילד לא ירצה להתחתן" אולי יתחתן בנישואים אזרחיים? אולי ירצה להתחתן עם ממזרת כמוהו? מאידך לאב -האמיתי או המדומה - יש אינטרס ברור ומיידי לדעת אם הקטין הוא בנו הביולוגי. לא צודק שנתבע ישלם מזונות במשך 21 שנים לילד שאולי איננו בנו.

מ

"ממזר"

Guest
הסעיף איננו חוקתי משום שהוא מעדיף אינטרס רחוק מאוד של הילד על פני האינטרס של הנתבע לדעת אם הילד הוא שלו ואם הוא חייב במזונותיו. הרעיון מאחורי החוק הוא שאם הילד יתגלה כממזר לא יוכל להתחתן כדמו"י. החוק רוצה למנוע מצב זה גם במחיר פגיעה באב. הבעיה שהפגיעה אינה מוצדקת. איננו יודעים מה יקרה בעוד כך וכך שנים. אולי הילד לא ירצה להתחתן" אולי יתחתן בנישואים אזרחיים? אולי ירצה להתחתן עם ממזרת כמוהו? מאידך לאב -האמיתי או המדומה - יש אינטרס ברור ומיידי לדעת אם הקטין הוא בנו הביולוגי. לא צודק שנתבע ישלם מזונות במשך 21 שנים לילד שאולי איננו בנו.
אז מי העו"ד שייקח על עצמו להגיש את הבג"ץ נגד בסעיף הזה- גם בשם הבעלים הנפגעים- ובעיקר בשם הילדים הנשארים" חסרי אב"-והנשים הנאלצות לגדל את הילד לבדן כחד הוריות?

מ

"ממזר"

Guest
אז מי העו"ד שייקח על עצמו להגיש את הבג"ץ נגד בסעיף הזה- גם בשם הבעלים הנפגעים- ובעיקר בשם הילדים הנשארים" חסרי אב"-והנשים הנאלצות לגדל את הילד לבדן כחד הוריות

מ

"ממזר"

Guest
אין צורך בפיתרון כי אין בעיה. מי שרוצה להתגרש מתגרש. ומי שבוחר\ת לריב ולהתקוטט מקבל את שלו.
הבעיה היא כשאשה רוצה להתגרש והגבר מסרב-והמדינה משתפת פעולה עם הטימטום הזה!
ולכן-החילוניות לא צריכות לחכות לגט בכלל-ובודאי לא להתייחס בכלל למושג הדתי הפרימיטיבי "ממזר"!
רק ריבוי "ממזרים" יפתור את הבעיות האלו!
כן ירבו "ממזרים" בישראל!

נווהשאנן

Active member
הבעיה היא כשאשה רוצה להתגרש והגבר מסרב-והמדינה משתפת פעולה עם הטימטום הזה!
ולכן-החילוניות לא צריכות לחכות לגט בכלל-ובודאי לא להתייחס בכלל למושג הדתי הפרימיטיבי "ממזר"!
רק ריבוי "ממזרים" יפתור את הבעיות האלו!
כן ירבו "ממזרים" בישראל!
יש יותר סרבניות מסרבנים

למעלה