פתיחת הפורום

meirav69

New member
כל הכבוד!!!

מירבי, כאישה שעוברת הרבה בטיפולי פיריון על מנת להרות ושתי חבורתיי לא מצליחות להרות בעזרת טיפולי הפריית מבחנה, אני חושבת שזהו פורום מבורך ביותר, להליף מידע על נשים שיכולות להיות פונדקאיות והנשים שצריכות אותן, שתי חבורתי נמצאות בעיצומן של פגישות ושיחות והחלטות לגבי האישה שתישא ברחמה את תינוקן ולכן אין חשוב מפורום כזה. שלושתינו נפגעות תסמונת ה-DES וממש חקרנו את הנושא של הפונדקאות בארץ, אני אשמח לנדב מידע לכן אקפוץ מידי פעם לפורום הזה מפורום פוריות ב-וואלה. לילה טוב ובהצלחה, מירב

מירבי*

New member
הפרייה הדדית, מירב ../images/Emo39.gif

אין לי ספק שאנחנו יכולות לתרום הרבה מאוד אחת לשניה, אשמח לסייע, תהליך מציאת הפונדקאית הוא אכן מורכב מאוד, יש לי כמה טיפים בנושא, בטוחה שנשתף פעולה , ראי בפורום הזה בית חם . בהצלחה יקרה מירבי*

אורית ג.

New member
../images/Emo20.gif ../images/Emo20.gif ../images/Emo20.gif ברכות "ברית מילה"

ברכות חמות לפתיחת הפורום הזה מקווה שכוווולם יצליחו בקרוב : בברורים, בחקיקה, בבנית בית תומך כאן ובהגשמת משאלת הלב
. בקיצור שיהיו פה רק רגעים שמחים
אורית ג. מנהלת פורום ברית מילה בעד ונגד (202)

שולחת לך את ברכת הבית ../images/Emo57.gif

בזה הבית שתזכו לתמיכה ושלום. בזה הבית שתזכו להגשים חלום. בזה הבית ישרור רק ברכה והצלחה. ושנשמע מכולכם בשורות טובות במהרה. המון הצלחה בפתיחת הבית החדש. בטוחה שהוא יהיה מקום טוב כל הזקוקו לו, מקום שיוכלו לכתוב את רגשותיהם, לקבל תמיכה והרבה מידע.
ושתזכו כולכם להגשים את חלומכם במהרה. שרה

מירבי*

New member
תודה שרה, ברכות חמות כל כך ../images/Emo24.gif

המון תודה שרה, הברכה שלך יפה ומרגשת, הלוואי וכולנו נגשים את חלומינו והלוואי שהבית הזה אכן ישמש בית חם ומחבק. המון תודה מירבי*

למנהלת החמודה../images/Emo49.gifלפתיחת הפורום

בהצלחה, אני בטוחה שכולם ירגישו כאן ממש כמו בבית. שולחת לך נשיקות ומחזיקה אצבעות.

יעל@

New member
מירבי ../images/Emo39.gif

המון המון הצלחה, אני בטוחה כי הפורום יוכל לתרום המון. נשיקות יעל@

שושי @:-)

New member
איחולי |מזל"ט| לפתיחת הפורום החדש

מאחל לכולנו שמהר מאוד נהיה עסוקות בתינוקות וניתן רק עצות. בהצלחה שושי |פורום פוריות בוואלה|

מירבי, ברכות מכל הלב

מקווה שהפורום ייכנס תחתיו גם צרכני פונדקאות, גם פונדקאיות, גם כאלו שכבר פונדקאות מאחוריהם. אני מניח שאין עדיין מבוגרים בוגרי פונדקאות אחרת גם דעתם היתה מעניינת. בכל מקרה, שהפורום ייתן מענה לשאלות, יפחית חששות ויקצר תהליכים ליאור

מירבי*

New member
תודה על הברכות ליאור../images/Emo20.gif

המטרה היא באמת לרכז פה את כל הצדדים הנוגעים בפונדקאות, אני מקווה שבימים הקרובים יצטרפו אלינו בוגרי התהליך, אנשים שכבר הלכו הביתה עם תינוק בריא ושלם שנולד בפונדקאות, אין ספק שיהיה להם מה לספר לנו . לגבי שאר הדברים שציינת, אני בטוחה שהפורום ייתן מענה לשאלות, יפחית חששות וילמד איך לקצר תהליכים. תודה מירבי*

נוג

New member
אמנם האיחור,../images/Emo124.gif../images/Emo49.gif../images/Emo50.gif

הי, אמנם ברכתי בצאט אבל ב
ישר מאנגליה, אני מברכת שוב ושוב.
נוג

מירבי*

New member
ברוכה הבאה ינסון

אין לי ספק שהפורום יוכל לתרום לך מידע, עיצות והרבה נסיון, תמיכה ואהבה. את מוזמנת לשתף... בהצלחה מירבי*

למעלה