פתיחת הפורום

עמית@

New member
ברכות מירבי- מהשכנה מפורום פוריות

אני מקווה שהפורום ימלא את ייעודו בהבאה לציבור ולקהל הכל כך צריך- את הנושא החשוב
המון ילדים לכולנו עמית

מירבי*

New member
תודה, שכנה יקרה../images/Emo24.gif

איזו ברכה נהדרת ..המון ילדים לכולנו..הלוואי..ואין ספק שעוד יהיו לנו, לכולנו, בדרך כזו או אחרת. תודה מירבי*

ישראל1

New member
תודה לאדם יקר

כל הכבוד לאדם יקר אין ספק מירב שלקחת על עצמך אתגר חשוב וקשה בטוח שתעמדי בו הצלחתך לא רק שלך אלא של עוד רבים אחרים שחיכו לפורום מסוג זה תודה גם לתפוז שמארחת פורום שכזה בטוח שעוד כמה חודשים....לא נוכל להבין איך חיינו בלי הפורום הזה... בהצלחה מירב

מירבי*

New member
תודה ישראל../images/Emo39.gif

תודה על התמיכה, העידוד והאמונה שיהיה בסדר. מקווה להצליח לעמוד בזה, מקווה שנצליח יחד. תודה מירבי*

רומי 007

New member
ברכות להולדת הפורום../images/Emo77.gif

מירבי* - מאחלת לך שיהיה כאן פורום פורה לפחות כמו בפורום פוריות, בטוחה שהרבה בנות תמצאנה כאן קורת גג.כל הכבוד על היוזמה וקדימה לדרך. רומי007, פורום פוריות.

מירבי*

New member
תודה רומי, הברכות מרגשות כל כך ../images/Emo24.gif

המון תודה, התמיכה מבנות פורום פוריות, שכנותיי היקרות נעימה ומפרגנת מאוד. מקווה שכולנו נחבוק במהרה תינוק משלנו. מירבי*

מזל טוב ../images/Emo70.gif

יוזמה נהדרת לפורופ חיוני מאוד. מאחלת לך ולכל משתתפי הפורום המון בהצלחה מכל ה-
מברוק, שני

..נעמה

New member
ברכות לפתיחה ../images/Emo65.gif

יצרת מקום כל כך חשוב בטוחה שבית זה יוכל לעזור להרבה זוגות. בהצלחה נעמה

מירבי*

New member
תודה נעמה, זו הכוונה בית חם ../images/Emo24.gif

להורים המיועדים ולפונדקאיות האמיצות. תודה על הפירגון. מירבי*

רומי^^

New member
מירבי יקרה../images/Emo24.gif

ברכות לפתיחת הפורום. כאחת שנמצאת עמוק עמוק ב"עסק התינוקות" (טיפולי הפוריות) -אני יודעת איך כל כך חשוב שדווקא בנושא רגיש כזה כמו פונדקאות יהיה לזוגות את האפשרות לשתף ולשאול ולעודד ולקבל עצות. מקווה שיביא במהרה פרי, ושנזכה לראות עוד ועוד זוגות מאושרים. כל הכבוד!!

מירבי*

New member
רומי יקרה ../images/Emo20.gif

תודה על הברכות, היגעתי לפונדקאות אחרי שנים רבות של טיפולי פוריות, הפורום נולד מתוך הצורך שלנו כזוג למצוא מקום שבו נקבל תשובות לשאלות, נוכל להתייעץ וללמוד מנסיונם של אחרים. את כל מה שיש לי בתחום הזה אני מתכוונת לחלוק עם כל אותם זוגות ופונדקאיות שיראו בפורום הזה בית . בית חם ואוהב תודה מירבי*

maya16

New member
פונדקאות

רציתי לברך את מנהלת הפורום על היוזמה, על האומץ ועל הפתיחות שבהקמת פורום זה. זמן רב אני מתמודדת עם עצמי בעיקר ואף עם בן זוגי בנושא הבאת ילדים לעולם (כאישה שאינה יכולה ללדת) - נבדקו מספר אפשרויות ועלתה אף אפשרות הפונדקאות. לא ידעתי לאן לפנות, מה לעשות ממי לשאוב מידע. כאילו נפתח הצוהר, תודה לך מירב ובתקווה לעתיד טוב יותר. מאיה

מירבי*

New member
מאיה יקירה../images/Emo23.gif

ריגשת אותי מאוד, פה בבית החם הזה שנבנה יחד תקבלי את כל המידע שיסייע לך לקבל את ההחלטה הנכונה לגבי הדרך שבה יגיע אליך ילדך, פונדקאות היא בהחלט דרך אפשרית ומקובלת. אל תהססי לשאול, להיוועץ ולשתף אותנו במה שעובר אצלכם בדרך לאושר. תודה מירבי*

meirav69

New member
מאיה היי, האם ניסית את מרכז אופק?

במידה ותרצי אני אנסה להשיג לך פרטים נוספים. להת´, מירב ויזר

מירבי*

New member
היי מירב, ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

מירב שלום, מה זה מרכז אופק? תודה מירבי*

נטאשה

New member
מברכת על הפורום

חשוב שכל הנושא ה"מעורפל" הזה יקבל כיסוי נאות בתור אחת שחושבת לא אחת על פתרונות אחרים כמו אימוץ, אימוץ חו"ל, תרומת ביציות ופונדקאות שמחה שיהיה לי לאן לפנות כאשר אזדקק בהצלחה ענקית דלית

מירבי*

New member
תודה על הברכות נטאשה../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

מקווה שכאן הפונדקאות תהפוך ממעורפלת לבהירה. מאחלת לך המון בהצלחה בכל דרך שתבחרי לפנות אליה, זכרי שקיימת גם האופציה הזאת, אני פה בשבילך דלית. בהצלחה ענקית

למעלה