פתאום בנט לא בניטו, שקד לא פשיסטית...

שחר 676

Well-known member
מנהל
מי שאשם זה "ביבי" הימני, אחרי כל ההשפלות שהוא השפיל את בנט תוך שהוא כופה מדיניות שמאל על שותפיו מימין, הוא ניסה לסנדל את בנט כדי שלא יקים ממשלה אחרת שבראשה לא עומד ביבי , אז מה הפלא שבנט לא מוכן יותר לקשור את עצמו לביבי כמו איזה סמרטוט ולסגור לעצמו אופציות אחרות.

אז בוא נגיד שבנט היה אמור להתעלם מהמשקעים האישיים ולו רק כדי להמשיך את שלטון "הימין", אז זהו שממשלה בראשות ביבי מעולם לא היתה באמת ממשלת ימין, אז מה כבר הסיכון לחבור לממשלה עם שותפים מהשמאל ? מה הם כבר יעשו? ימשיכו את מדיניות אוסלו ? הרי ביבי עושה זאת בעצמו כבר שנים, יתחילו להעביר אספקה שוטפת לאויב בעזה, זה בדיוק מה שביבי עושה כל הזמן אפילו בזמן שיורים עלינו 700 רקטות ( ברק כשר הבטחון לפחות סגר את מעבר כרם שלום בזמן רקטות )... אולי ממשלה עם שותפים מהשמאל תישען על הערבים ? אבל זה גם מה שביבי ניסה לעשות ולגייס את התמיכה של מנסור עבאס. מה רק לביבי מותר להקים קואליציות עם מפלגות שמאל ?

ככה שהברירה של בנט זה לא ממשלת ימין או ממשלת שמאל אלה , ממשלה בראשות ביבי "הימני" שמממש את מדיניות השמאל, לבין ממשלת שינוי שבה יהיו מפלגות מהימין מהשמאל והמרכז שלא בטוח שתהיה יותר שמאל ממה שביבי היה .
אתה נוטף שמאלנות מניפולטיבית.....שמאלן המתחזה לאיש ימין בנכלוליות אין קץ.

אני רק מניח זאת על השולחן.

evglev1

Well-known member
מנהל
אתה נוטף שמאלנות מניפולטיבית.....שמאלן המתחזה לאיש ימין בנכלוליות אין קץ.

אני רק מניח זאת על השולחן.
כמה לא נעים להסתכל במראה. אבל אמנם יש בעיה במירב מיכאלי מרעאננה ומר"צ, אבל זה שביבי ימני מגנץ ולפיד זאת פיקציה, ביבי לא ימני מהם במילימטר ואולי אפילו הם ימניים ממנו. ביבי מעולם לא ניהל מדיניות ימין ועד 2015 תמיד חיפש שותפים מהשמאל כדי להשתמש בהם כתירוץ מדוע לא מגשים את המדיניות שהוא הטיף לה. ביבי לא במקרה השתמש בביטוי של ראש סיכה, כי זה מה שהוא בליכוד ראש סיכה שמלאני או לפחות ממרכז הקשת הפוליטית שמנהיג מפלגת ימין, אבל את זה הוא לא אומר כי זה משרת את בנט שביבי שמשך את מפלגת הליכוד הימנית למדיניות שמאל ביעילות מרובה, מה שיכול לשמש את בנט וסער בכיוון ההפוך בממשלת השינוי.

שחר 676

Well-known member
מנהל
ואיך נקרא החיפוש למציאת התנוחה הנכונה עם מנסור עבאס ?
עד כה שמעתי רק פרשנויות תקשורתיות - כל עוד נתניהו לא הקים ממשלה הנתמכת על ידי ערבים.....הוא לא הפך להיות שמאלן.

ברגע שתרחיש זה יתגשם לא יהיה שום הבדל בינו לבין שאר השמאלנים הנרפים אך כל עוד זה לא קרה - נתניהו ישאר איש ימין מובהק.

זורג הרביעי

Well-known member
עד כה שמעתי רק פרשנויות תקשורתיות - כל עוד נתניהו לא הקים ממשלה הנתמכת על ידי ערבים.....הוא לא הפך להיות שמאלן.

ברגע שתרחיש זה יתגשם לא יהיה שום הבדל בינו לבין שאר השמאלנים הנרפים אך כל עוד זה לא קרה - נתניהו ישאר איש ימין מובהק.
אבל כשיש כל כך הרבה ימניים מימינו הוא אולי לא כל כך ימיני וצריך להודות על האמת

שחר 676

Well-known member
מנהל
אבל כשיש כל כך הרבה ימניים מימינו הוא אולי לא כל כך ימיני וצריך להודות על האמת
אם נתניהו היה מגלה שמץ של שמאלנות - אתה וחבריך השמאלנים הייתם ממהרים להכתירו כמלך משיח - ההוכחה הטובה ביותר להיותו איש ימין נעוצה בהתנגדותכם העצומה להמשך כהונתו.

אתם מעדיפים את בנט על פניו רק מפני שאתם יודעים היטב שבנט אינו מגנט המונים , הוא אינו כריזמטי כנתניהו , הוא הרבה יותר קיצוני ממנו ולכן הוא אינו יכול לסחוף אחריו את המתנדנדים בין ימין לשמאל.

יהיה לכם הרבה יותר קל לשוב לשלטון כשאתם מתמודדים מול מנהיג ימני שאיבד את צאן מרעיתו...

תמיד אומרים "מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו" ואת המשפט הזה ניתן לומר על בנט ביחס לימין הישראלי - בהנחה והוא יקים ממשלה עם הגוש האנטי פטריוטי הוא הפך להיות איש שמאל מוחלט - ראש ממשלה ימני מוקף שמאלנים המתעבים אותו , הם ישתמשו בו להדחת נתניהו ולאחר מכן ישליכו אותו לכל הרוחות......נתניהו ימתין בצד כראש האופוזיציה - אני דווקא מייחל לכך - תיכף נראה כיצד קואליציית השנאה תצליח לתפקד ביחד....אני מכנה מצב זה "ירידה לצורך עליה".

שחר 676

Well-known member
מנהל
אולי בס"ה מדובר באנשים הגונים מול החוק
קשקוש - בתוך תוכך גם אתה יודע שמה שמתנהל נגד נתניהו הוא "משפט דרייפוס" מודרני.

חונטת המשפט נואשה מלהדיח את נתניהו באמצעים דמוקרטים ולכן הגענו לאן שהגענו.

1ספי11

Well-known member

כל כך הרבה הבדלים בין "דריפוס" מבלפור לקצין התותחנים ההוא מצרפת שעוד פעם אתה מתגלה כבור ועם הארץ.
מן הסתם אתה רואה עצמך כאמיל זולה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
כל כך הרבה הבדלים בין "דריפוס" מבלפור לקצין התותחנים ההוא מצרפת שעוד פעם אתה מתגלה כבור ועם הארץ.
מן הסתם אתה רואה עצמך כאמיל זולה.
אני מסופק אם אתה מצליח בכלל להבין על מה אנו מדברים......אבל לפחות הצלחת להבין את עיקר המסר ובמקרה שלך זה הישג נפלא.....הישג שלי. :)

1ספי11

Well-known member
אני מסופק אם אתה מצליח בכלל להבין על מה אנו מדברים......אבל לפחות הצלחת להבין את עיקר המסר ובמקרה שלך זה הישג נפלא.....הישג שלי. :)
יקירי העלוב. המסרים שלך הם מהסוג שנכתבים בחוברות צביעה לילדים עד גיל 3.
אני ,כמובן,לא מצפה שתצליח להבין משהו מהעולם שמסביבך.

שחר 676

Well-known member
מנהל
יקירי העלוב. המסרים שלך הם מהסוג שנכתבים בחוברות צביעה לילדים עד גיל 3.
אני ,כמובן,לא מצפה שתצליח להבין משהו מהעולם שמסביבך.
המסרים שלי מותאמים לרמתך שהרי מן המפורסמות היא שברומא תתנהג כרומאי .

נערך לאחרונה ב:

זורג הרביעי

Well-known member
השורה התחתונה שראש הממשלה בפועל נאשם בבית משפט, ויש ילדים קטנים במדינה שרואים את זה וכו' וכו'.
נכון שהמצב התאפשר בגלל שהחוק לא מטפל במצב כזה, אבל משהגענו למצב מתגלה האבסורד. נקוה שיתקנו את זה מיד בממשלה הקרובה, ומהבחינה הזאת נתניהו הוא בהחלט פורץ דרך.

שחר 676

Well-known member
מנהל
השורה התחתונה שראש הממשלה בפועל נאשם בבית משפט, ויש ילדים קטנים במדינה שרואים את זה וכו' וכו'.
נכון שהמצב התאפשר בגלל שהחוק לא מטפל במצב כזה, אבל משהגענו למצב מתגלה האבסורד. נקוה שיתקנו את זה מיד בממשלה הקרובה, ומהבחינה הזאת נתניהו הוא בהחלט פורץ דרך.
אל תתחמק - אתה יודע היטב שלנתניהו נתפרו שלושה סעיפי אישום בכדי לגרום לפרישתו - אקט זה הוא לא פחות מאשר ניסיון התנקשות בדמוקרטיה.

הדבר היחיד אשר מונע את הדחת נתניהו בטרם בית המשפט יפסוק פסוקו הוא מרות החוק.

שר המשפטים דאז יעקב נאמן ביקש להדיח מתפקידו את היועמ"ש דאז מיכאל בן יאיר - עוד באותו הערב הגיש נגדו האחרון כתב אישום וגרם לפרישתו - השר נאמן נלחם על חפותו ויצא זכאי אך אף אחד לא השיב לו את משרת השר שאבדה - כך בדיוק תכננה חונטת המשפט להפטר מנתניהו.

שלטון הפקידים....או במילים אחרות - כך ניתן לכופף את הדמוקרטיה באמצעות פקיד משפטי ולכן החריג המחוקק את ראש ממשלת ישראל מכל שאר המשרות וקבע כי את בחירתו הדמוקרטית של העם ניתן להדיח אך ורק לאחר פסק דין חלוט.

זה המסר אותו ילדים קטנים אמורים להפנים - השמאל הישראלי מנסה לנקז מתוכן את הדמוקרטיה ואין לי שמץ של ספק שבתוך תוכך אתה מסכים עם כל מילה שלי....למרות שלעולם לא תודה בכך.

זורג הרביעי

Well-known member
אל תתחמק - אתה יודע היטב שלנתניהו נתפרו שלושה סעיפי אישום בכדי לגרום לפרישתו - אקט זה הוא לא פחות מאשר ניסיון התנקשות בדמוקרטיה.

שר המשפטים דאז יעקב נאמן ביקש להדיח מתפקידו את היועמ"ש דאז מיכאל בן יאיר - עוד באותו הערב הגיש נגדו האחרון כתב אישום וגרם לפרישתו - השר נאמן נלחם על חפותו ויצא זכאי אך אף אחד לא השיב לו את משרת השר שאבדה - כך בדיוק תכננה חונטת המשפט להפטר מנתניהו.

שלטון הפקידים....או במילים אחרות - כך ניתן לכופף את הדמוקרטיה באמצעות פקיד משפטי ולכן החריג המחוקק את ראש ממשלת ישראל מכל שאר המשרות וקבע כי את בחירתו הדמוקרטית של העם ניתן להדיח אך ורק לאחר פסק דין חלוט.

זה המסר אותו ילדים קטנים אמורים להפנים - השמאל הישראלי מנסה לנקז מתוכן את הדמוקרטיה ואין לי שמץ של ספק שבתוך תוכך אתה מסכים עם כל מילה שלי....למרות שלעולם לא תודה בכך.
אני לא יודע, בשביל זה יש בית משפט. יש לך הוכחה להטיית משפט בבית משפט ? לזה יש עורכי דין.
כלומר יש עולם ומלואו ועליו "קם" בן אדם אחד שמאמין שבכוחו לשנות סידרי עולם: קיום משפט לבירור טענות ופשעים וכיוב'.
ילד קטן בבית, ההורים לא רוצים שיבחר בדרך הפשע. אז משתמשים איתו בסמלים כדי שיבין את המציאות, אז אומרים לו יש פושעים ויש בית משפט "וזה עולם שאתה לא רוצה להכנס אליו". או "בני, תיק במשטרה ידפוק אותך כל החיים" וכו' וכו'. ואז הילד יושב מול הטלויזיה ומה הוא רואה ?!

evglev1

Well-known member
מנהל

יעקב נאמן ז"ל לא השיב לעצמו את תפקיד השר בגלל החזירות של צחי הנגבי שאם היה יכול גם היה מעיד עדות שקר נגד יעקב נאמן ז"ל כדי שנאמן יורשע והוא יוכל להישאר בתפקידו. לכן אם ביבי מפנה את מקומו לסער או לכ"ץ או אפילו לברקת תוך התחייבות לקבל בחזרה את התפקיד לאחר הזיכוי יש בכך סיכון רב, אבל יש לו את יולי אדלשטיין שמצד אחת מעולם לא הביע שאיפה לעמוד בראש הליכוד או בראשות הממשלה ומצד שני נבחר למקום 2, שהוא יכול להשתמש בו ואפילו על פי תקדים חוק ראש ממשלה חליפי לחוק חוק ראש ממשלה זמני, ולחייב בחוק את אדלשטיין להתפטר אם וכאשר ביבי מזוכה או מורשע בלי קלון.

evglev1

Well-known member
מנהל

דרייפוס לא טען שהמשפט מכור לפני המשפט והאמין שיזכה בצדק בבית המשפט. גם עמוס ברנס לא כפר בלגיטימיות המשפט שלו לפני שנשפט.

1ספי11

Well-known member
אם נתניהו היה מגלה שמץ של שמאלנות - אתה וחבריך השמאלנים הייתם ממהרים להכתירו כמלך משיח - ההוכחה הטובה ביותר להיותו איש ימין נעוצה בהתנגדותכם העצומה להמשך כהונתו.

אתם מעדיפים את בנט על פניו רק מפני שאתם יודעים היטב שבנט אינו מגנט המונים , הוא אינו כריזמטי כנתניהו , הוא הרבה יותר קיצוני ממנו ולכן הוא אינו יכול לסחוף אחריו את המתנדנדים בין ימין לשמאל.

יהיה לכם הרבה יותר קל לשוב לשלטון כשאתם מתמודדים מול מנהיג ימני שאיבד את צאן מרעיתו...

תמיד אומרים "מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו" ואת המשפט הזה ניתן לומר על בנט ביחס לימין הישראלי - בהנחה והוא יקים ממשלה עם הגוש האנטי פטריוטי הוא הפך להיות איש שמאל מוחלט - ראש ממשלה ימני מוקף שמאלנים המתעבים אותו , הם ישתמשו בו להדחת נתניהו ולאחר מכן ישליכו אותו לכל הרוחות......נתניהו ימתין בצד כראש האופוזיציה - אני דווקא מייחל לכך - תיכף נראה כיצד קואליציית השנאה תצליח לתפקד ביחד....אני מכנה מצב זה "ירידה לצורך עליה".
עוד פעם אתה מנסה לחשוב עבור כאלה שהם הרבה מעליך.
אז שתבין, נכון להיום נתניהו הוא ימני כי רק בימין מוכנין לשמור עליו מבית המשפט.
בכל הזדמנות שהיתה לו הוא בחר לחבור לשמאל מרכז ולא לימין העמוק.
אף אחד לא מעדיף את בנט אבל מוכנים להשתמש בו לצורך הצלת המדינה מנתניהו.
אנטי פטריוטי זה אתה ונתניהו ובטח דרעי וליצמן.

שחר 676

Well-known member
מנהל
עוד פעם אתה מנסה לחשוב עבור כאלה שהם הרבה מעליך.
אז שתבין, נכון להיום נתניהו הוא ימני כי רק בימין מוכנין לשמור עליו מבית המשפט.
בכל הזדמנות שהיתה לו הוא בחר לחבור לשמאל מרכז ולא לימין העמוק.
אף אחד לא מעדיף את בנט אבל מוכנים להשתמש בו לצורך הצלת המדינה מנתניהו.
אנטי פטריוטי זה אתה ונתניהו ובטח דרעי וליצמן.
ספי - כבר הוכחת שאינך מצליח להרים עצמך אל עבר שיח אינטלקטואלי ראוי - "הפרשנות" שלך מביכה אפילו את חבריך השמאלנים.

אני קורא את בליל ההבלים שלך וחס על האנרגיה שלי......ילד זב חוטם....ילד שמאלני...כמו דורי.

1ספי11

Well-known member
ספי - כבר הוכחת שאינך מצליח להרים עצמך אל עבר שיח אינטלקטואלי ראוי - "הפרשנות" שלך מביכה אפילו את חבריך השמאלנים.

אני קורא את בליל ההבלים שלך וחס על האנרגיה שלי......ילד זב חוטם....ילד שמאלני...כמו דורי.
להוכיח משהו אפשר רק למי שמבין מהי עובדה ומהי הוכחה. אתה לא שם.
זכותך לוותר ולא להתיחס לדברי במקום להוכיח את הטמטום שלך בכל משפט שאתה כותב כאן.

למעלה