פתאום בנט לא בניטו, שקד לא פשיסטית...

evglev1

Well-known member
מנהל
אצלי אתה תמיד תהיה "המומחה העולמי לשמאלנות"
איזה שמלאנות יש באישור הטענות של ברי חמיש ז"ל שרצח רבין ז"ל תוכנן בחו"ל על ידי המושכים בחוטים. אה בעצם יש שמלאנות כי הוא מאמין שהפלסטינים שוחרי שלום ורק ההנהגה שלהם קיצונית, אלימה ובלתי מתפשרת, בעוד המציאות שונה לחלוטין והרחוב הפלסטיני נושם "אידבח אל יאהוד". ואבו מאזן מנסה להתחמק מהבחירות שהוא עצמו הכריז עליהן כי הוא יודע שבבחירות החמאס אוכל אותו בלי מלח.

evglev1

Well-known member
מנהל
חח היא עדיין חושבת שהוא בניטו,פשוט עדיף מביבי.
היא לא הייתה היחידה, תסריטאי ארץ נהדרת שהודה שמצביע מר"צ עשה את בנט כדתי קיצוני כמו חמינאי וגם יאיר גולן מאז שנכנס לכנסת הפך את ימינה כשסמוטריץ' עוד היה בה לשק החבטות שלו. וגם כשהימין החדש התמודד לבד יאיר גולן פתח את הפה על כך שבנט בתור שר הביטחון ינצח את חמאס ואיילת שקד בתור שרת משפטים תנצח על בג"צ אז שינה את זה לתנצח את בג"צ וטען שהופכים את בג"צ לחמאס.

זורג הרביעי

Well-known member
אויי כמה שאתה שונא. זה נורא מה שעוללו לך.
מה רע בלנרמל את השיח ומעתה יש נפתלי ואיילת ?

marabo

Well-known member
בניטו זה רגע השיא של סיתוונית כאן בפורום אני מתפוצץ מצחוק כל פעם מההברקה הזאת.

אל תהיה סחי עם שמות משעממים.
סתוונית היא השמאל האמיתי.
מי שרוצה להבין מה השמאל חושב באמת מעבר למסכות הצביעות שיקרא מה שהיא כותבת.
השינאה שהיא הפגינה כלפי בנט ושקד לאורך כל הדרך אין מצב שהיא נעלמה.
פשוט השמאלנים שהם אלופי הצביעות התהפכו כעת כדי להזיז את ביבי שנוא נפשם ולחסל אחר כך פוליטית את בנט ושקד

evglev1

Well-known member
מנהל
סתוונית היא השמאל האמיתי.
מי שרוצה להבין מה השמאל חושב באמת מעבר למסכות הצביעות שיקרא מה שהיא כותבת.
השינאה שהיא הפגינה כלפי בנט ושקד לאורך כל הדרך אין מצב שהיא נעלמה.
פשוט השמאלנים שהם אלופי הצביעות התהפכו כעת כדי להזיז את ביבי שנוא נפשם ולחסל אחר כך פוליטית את בנט ושקד
גם אלקין בזה ליאיר גולן ולתמר זנברג, גם הפחד והבוז של אנשי ימינה ותקווה חדשה כלפי מר"צ ומרעאנה לא נעלמה, מה שמאחד את כל מפלגות גוש השינוי חוץ מימינה של מבנט ושקד זאת המחשבה שביבי יצא מדעתו ומוכן לקבור את המדינה כדי להישאר בשלטון ולכן כל הדרכים כשרות כדי להוריד מטורף שמשחק עם המדינה מהשלטון, כך חושבים גם הבוחרים הימניים של תקווה חדשה וישראל ביתינו ולכן הם מוכנים לבלוע צפרדעים כדי להציל את המדינה מציפורניים של מטורף שלא מבדיל בין רכושו הפרטי לבין המדינה שהוא מנהל.

evglev1

Well-known member
מנהל
בניטו זה רגע השיא של סיתוונית כאן בפורום אני מתפוצץ מצחוק כל פעם מההברקה הזאת.

אל תהיה סחי עם שמות משעממים.
לא רגע השיא זה איילת שקד בתור לילית שהיא שמוחה על כך שאנשים מאמינים לסיפורים המיתולוגיות ובעיקר בזה למיתולוגיה של היהודים והנה היא משתמשת בשדה מהמיתולוגיה של חז"ל כדי לתאר פוליטיקאית שהיא שונאת.

marabo

Well-known member
זה שבנט ושקד טפשים לא אומר שגם אני.
אני זוכר טוב מאוד איך רק אתמול הם היו אצלכם בניטו והפשיסטית...
והיות ואני מכיר את השמאלנים בתור אלופי הצביעות ברור לי שהאהבה שהשמאל פתאום מרעיף עליהם זה כדי שיפול למלכודת הדבש שלהם, יעזור להם להפיל את ביבי ואחר כך הם יעיפו אותו לכל הרוחות והוא יהיה שרוף לעד בקרב בוחריו והקריירה הפוליטית שלו ושל שקד חוסלה.
כך השמאל יכה את כל מנהיגי הימין והימין כולו יכנס למערבולת של מלחמת ירושה והם השמאלנים יקחו את הבחירות.
זה ברור כמו שהבוקר זרחה השמש.

והיות ואני מכיר את השמאלנים בתור אלופי הצביעות ברור לי שהאהבה שהשמאל פתאום מרעיף עליהם זה כדי שיפול למלכודת הדבש שלהם, יעזור להם להפיל את ביבי ואחר כך הם יעיפו אותו לכל הרוחות והוא יהיה שרוף לעד בקרב בוחריו והקריירה הפוליטית שלו ושל שקד חוסלה.
כך השמאל יכה את כל מנהיגי הימין והימין כולו יכנס למערבולת של מלחמת ירושה והם השמאלנים יקחו את הבחירות.
הלוואי עלי שמישהו רוצה לחסל אותי פוליטית ובשביל זה יתן לי להיות ראש ממשלה.

i will buy that for a dollar

evglev1

Well-known member
מנהל
ככה בדיוק חושב העכבר לפני שנכנס למלכודת.
הלוואי שירצו לחסל אותי ובשביל זה יתנו חי פרוסת גבינה
אילו לעכבר היו חשדות שרוצים לחסל אותו הוא לא היה נוגע בגבינה. ועובדה שלא הכול תלוי במלכודת, גם שרון ז"ל מינה את ביבי לשר אוצר כדי לחסל אותו פוליטית ובסוף ביבי ראש ממשלה פי 3 יותר זמן מששרון ז"ל היה וגם ביבי למד משרון ז"ל ומינה את לפיד לשר אוצר כדי לחסל אותו פוליטית ועכשיו ברור שאו שהוא יהיה שר חוץ או שהוא יו"ר אופוזיציה ותוך 6 שנים הוא החזיר לעצמו 6 מ-8 המנדטים שאיבד בגלל תפקיד שר האוצר בממשלת הגזרות. גם ביבי וגם לפיד ידעו שטומנים להם מלכודת, אבל סמכו על עצמם וידעו לתמרן, גם בנט לא נכנס למלכודת בעיניים עצומות ואמון עיוור.

evglev1

Well-known member
מנהל
ליברמן הוא לא חלק מהשמאל ואין להם רוב ללא ליברמן וגם אם ליברמן היה לא נראה שהערבים מוכנים לסלוח לו את קידום הרעיון של מסירת אום אל פחם לרשות שביבי אימץ בהדרגה. גם עכשיו לשמאל אין מנהיג ועדיין הם מצליחים לחסום את ביבי, אבל בשביל ממשלה משלהם צריכים את בנט, סער וליברמן.

evglev1

Well-known member
מנהל
הם לא טיפשים גם ביבי מחפש דרכים לחסל אותם פוליטית, גם כשביבי העניק לבנט את תפקיד שר הביטחון הוא עשה זאת כדי ללעוג לו שהוא לא מגשים את כל מה שהטיף לו כשהיה במשרדים פחות בכירים וגם לטעון שהוא שר ביטחון גרוע משביבי היה והשיא שזאת בדיחה לתת לו את משרד הביטחון. וגם היו שמועות שבשיחות סגורות ביבי אמר שהוא היה מעדיף שעוצמה יהודית תיכנס לכנסת וימינה לא תעבור את אחוז החסימה. אז נותר להם רק להמר הם יודעים שגם ביבי וגם מירב מיכאלי וניצן הורביץ' ואפילו ליברמן רוצים לחסל אותם פוליטית ונותר להם רק לסמוך על הכבוד שגנץ ולפיד רוכשים להם שיגנו עליהם מהטלפיים של ליברמן, מיכאלי והורביץ'.

evglev1

Well-known member
מנהל
לנרמל שיח זה תמיד טוב, אבל השאלה אם רק המילים השתנו או גם הדעות, כי בניגוד לבוגד, סמולן או נער גבעות או אפילו בניטו כשקוראים לפוליטיקאי פאשיסט בדרך כלל זה לא בא כדי להקניט אלא זה מה שבאמת חושבים עליו.

למעלה